IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
2. kvě 2013

@coralin ET ještě nevím.Podle toho kolik bude vajíček,jestli bude PK.Počítám tak středa až pátek

janinafox
2. kvě 2013

@maraida ahoj, jé tak to jsme na tom stejně, já jdu ještě zítra na kontrolu ale také mi řekli že punkce asi v pondělí (to čekám že mi upřesní zítra), původně říkali že pátek nebo sobota, ale folíky rostou pomaleji než si mysleli - v úterý byl jeden 17mm, pak nějakých asi 5 nebo 6 folíků 13mm, nějaký 10, nějaký jenom 5... celkem je jich teda 17 prý, no ale k něčemu budou asi ten co byl 17 a ty 13tky.... teda si myslím 😀

pistalinda35
2. kvě 2013

Děkuji za srdíčko.... přiznám se, že v tom tápu, navím, co to znamená a jak ho mohu poslat já.... já to na tom mini tabletu blbě vidím 😉

dada074
autor
2. kvě 2013

@irisi u nás dávají prvních 14 dní 2-2-2 a pak nic.

dada074
autor
2. kvě 2013

@maraida děkuji moc,jak jsou ty vaše bubliny velké?

lussi
2. kvě 2013

tak jsem zpět🙂
Mám 3x 16mm a pak hodně menších, které by měli dorůst, zvedli mi dávky Gonalu na 150, v sobotu ještě jeden utz a snad v úterý OPU. Sakra to bude dlouhej cyklus, dnes jsem už 11dc 😎
Jdu si dát kafe nebo padnu

sasanka033
2. kvě 2013

@lussi parada🙂

pistalinda35
2. kvě 2013

@lussi to už mě s tou délkou stimulace doháníš 🙂

lussi
2. kvě 2013

@pistalinda35 A kdy že Ti dělali OPU? 🙂

go
2. kvě 2013

@lussi uzasny 🙂

malinka_02
2. kvě 2013

@lussi bohuzel wno..nezhubla sem nic.. :-\
@irisi prave ze pokud by to bylo jen za to tak by to vyslo stejne cenove ale bojim se ze to bude dohromady..
@akashka to je v kelu.. Icsi 10, PK 3, AH 3, leky 4 a mrazeni 10.. Uf..

malinka_02
2. kvě 2013

@dada074 ja mam zitra taky utz tak cekam ze v pondeli bude dalsi..

malinka_02
2. kvě 2013

@raaaadka ono to sledovani je fakt tezky..pomalu jak hafani z ruky 😀
@kolino my se taky vcera hadali a vlastne pokazdy..jak pises je to vypjata situace zvlast po letech snazeni.. A u nas 4 neuspesne transfery..

malinka_02
2. kvě 2013

@janinafox to mam to same..jenzw nam se nedari a nemuzu byt kazdye 2 mesice 14 dni doma. Tak ted po. Et vemu tyden a po ketech beru 2 dny napojeny na vikend.. Nemuzu to v praci rict nikomu.
@sasanka033 u mas prave ted propustili 30 lidi zrusenim pozice protoze firma tolik lidi neuzivi uz.. Tak z toho mam strach taky.

raaaadka
2. kvě 2013

Holky dnes se mi v noci zdálo úrodné půdě, teprve byla oraná, přemýšlela jsem co budu pěstovat.
Myslím, že mám jasnou asociaci toho, co sen znamenal. Co myslíte vy??? 😉

malinka_02
2. kvě 2013

@lussi parada !

pistalinda35
2. kvě 2013

@lussi OPU mi delali 20 DC 🙂

maraida
2. kvě 2013

@lussi paráda!Neboj,oni ještě dorostou 🙂

@janinafox jé,tak to jich máš hodně.Držím na zítra palce 🙂 Tak to pak budeme stresovat do testu spolu 🙂 A ještě s
@lussi a dada 074
@dada074 já mám dnes 1x17mm,2x16mm a 3x15mm

coralin
2. kvě 2013

@maraida Tak držím palce, co já bych dala alespoň za jedno(dítě) když jsem tam u tebe viděla ty 3 🙂

lussi
2. kvě 2013

@pistalinda35 tak to mám ještě čas😀

@maraida to doufám, že dorostou 🙂 A kdyby ne, tak jeden k transférku bude určitě 🙂

maraida
2. kvě 2013

@coralin děkuji 🙂 A neboj,dočkáš se,každá se jednou dočká...Ale vím,že je to určitě mnohem víc stresující,pokud čekáš na první.Posílám obejmutí...

ewik84
2. kvě 2013

@raaaadka a uz vis, jestli si na te urodne pude zasadis chlapecka a nebo holcicku? 🙂

ewik84
2. kvě 2013

Tak jsem se dneska rozhodla, ze na obdobi mezicekani si opet nasadim kapky gynex a kontryhelovy caj. Ten cajik ted usrkavam a zase mi strasne chutna 🙂 A manzelovi koupim Selzink na posileni spermatu 🙂

mardusenka30
2. kvě 2013

holky a už jste někdy slyšely, že by tělo po stimulaci bylo tak nabuzené, že by se někomu podařilo otěhotnět i přirozeně???

raaaadka
2. kvě 2013

@ewik84
To nevím. Budu ráda za kluka i za holku. 🙂

raaaadka
2. kvě 2013

@mardusenka30
Na to právě čekám! 😀 😀 😀
Před 10 lety mě stimuloval doktor 3 cykly hormonama, jelikož jsem neměla ovulaci. Nic se nedělo. A jen jsem přestala stimulovat, hned těhotná, sice potrat vzápětí, ale další měsíc opět těhotná. Na to, že před tím 2 roky ani ťuk, najednou se stačilo otřít o manžela a šlo to raz dva. Takže já opravdu doufám, že to tak bude!!!!!!!!! 😀

irisi
2. kvě 2013

@pistalinda35 fiha, i časové to máš na dlouho....lekar kamarádce dal rizikac,kvůli tomu ze dojizdela 30km
@janinafox bohužel lidi jsou vlezlí a zajímají se o věci,které nemají..i u sebe mam pocit,ze by byli radsi,kdybych už se nevrátila ☹ ..tak preji pohodovy průběh ivf a šťastný návrat
@maraida počet akorát 🙂,tak a to OPU proběhne hladce

mardusenka30
2. kvě 2013

@raaaadka to by bylo fajn pokud tomu u mě pořád nebrání ty polycystické vaječníky☹ jestli ten můj nestřílí do špatného terče🙂, ale vy to určitě zase zkuste už jen kvůli tomu snu🙂

raaaadka
2. kvě 2013

@go
Ahojky, právě mi doufám skončila MS. 🙂 asi po 7 dnech. Normálně jí mám tak 4 dny. Jinak jsem chytla šílenou rýmu a dnes jsem jen doufala, že to nebude alergie, do teď jsem žádnou neměla. Ale kdoví, vysadila jsem ten Prednison, tak jestli to nemá vliv. 😒
Teď čekám na ovulaci, snad se dočkám.
Co ty, jak se daří a co děláš??

raaaadka
2. kvě 2013

@mardusenka30
Zkus si koupit ten Nosifol, taky se na něj chystám, pořád se mi zdál drahej, kolem 500kč, ale teď po vypláznutí 15 t za IVF už mi to tak nepříjde. 🙂 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru