IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
13. kvě 2013

@kolino ahoj, jeeee, strasne rada bych te uklidnila, ale nemam s tim zkusenost. boli te neco? bricho? ja myslim, ze to tu holky taky mely a nic to neznamenalo. ale je jasny, ze je to individualni. drz se, to musi bejt hrozny:(

malinka_02
13. kvě 2013

@kolino nebrec a jed k doktorovi! Pichnou ti nejaky ten ascolurin nebo jak se to jmenuje!

mardusenka30
13. kvě 2013

@kolino kdy máš mít menzes, tělo může reagovat na termín, pokud máš možnost a krvácíš hodně jeďte raději na gynekologickou pohotovost ať jsi v klidu. Myslím na tebe ať je to v pořádku...drž se

sasanka033
13. kvě 2013

@malinka_02 thajsko! vemte me s sebou! 😀

pistalinda35
13. kvě 2013

@kolino
jeď k doktorovi. Držím palce...

kolino
13. kvě 2013

holky už jsou se mě kusy ven a jasná červená krev....jsem jasná! ☹

maraida
13. kvě 2013

@kolino držím palce ať to nic zásadního není...

@brsh tak ve čtvrtek budu držet palce 😉

@absti ano,tento protokol jsem měla já,dokonce 2x 😉

maraida
13. kvě 2013

@kolino jeď okamžitě do nemocnice!!!

akashka
13. kvě 2013

@kolino jed radši hned k doktorovi, tam ti pomuzou! Držím pěstí!

sasanka033
13. kvě 2013

@kolino zlato, jednej!

nikolav
13. kvě 2013

@kolino Jeď k doktorovi tady ti ani jedna z nás nepomůže!!!

kolino
13. kvě 2013

nepomůžou....
holky tak jsem volala do dvou nemocnic tady v okolí a prý nemám jezdit, že je to zbytečné, že mi bez vyšetření nic neudělají že laboratoř v noci nefunguje....paráda, tak si dám sprchu pořádnou vložku a jdu spát!!! 😒

irisi
14. kvě 2013

@brsh hezky velcí bojovnicci,tak at OPU proběhne v pohode a všechny prdolky se oplodněji......drzim pěsti

irisi
14. kvě 2013

@kolino to je nesmysl,aspoň by ti dali injekci Pambana zastaveni.....promiň me včera nešel konik když jsem večer došla ....jestli nejsi u lékaře, tak prosim jen lez a nehybej se.manžela posli pro ascorutin a ber ho 2-2-2.ja
ké mas dávky utrose? Hele neboj ja ty krvacela jasnou červenou a vše je zatim OK. ..zavolej do centra

irisi
14. kvě 2013

@kolino jo a neboj může to byt jen hematom.....nevzdavej to holka.....

mufyxa
14. kvě 2013

@kolino Ahoj holčičko držím ti palečky ať je vše v pořádku ale zde je mnoho příspěvků kde holky krváceli a stejně bylo vše ok tak hlavinku nahoru a ještě to nevzdávej třeba se stresuješ zbytečně ale chápu tě byla bych na tom stejně ...Vydrž 🙂 🙂

mufyxa
14. kvě 2013

@kolino A hlavně dej vědět jak to dopadlo určitě to bude dobré... 😉

lussi
14. kvě 2013

Dobré ráno!

@kolino kočko jak je???? Přestalo to?Myslím na Tebe!

lussi
14. kvě 2013

nechápu jak můžou říct v nemocnici, ať někdo nejezdí, když dotyčného neviděli, to jsou hovada. Přece je lepší vždycky přijet než sedět doma a čekat co bude 😠

sasanka033
14. kvě 2013

NO TY VOE!!! v nemocnici reknou, at nejezdi????? jsem nasrana.
kolino, zlato, myslime tady na tebe vsechny, dej vedet!

sasanka033
14. kvě 2013

@lussi ahoj..to je snad lepsi se na naky jejich pokyny vysrat a proste tam jet. nevim, jak to posuzujou....moji kamaradce se ted stalo, ze otehotnela prirozene a par dni po // zacla brutalne krvacet, sileny bolesti, oslabena byla, no proste peklo a jeji gyndar ji rek, at tam nechodi, dokud to krvaceni neprestane. tak to nak vydrzela a sla k nemu jen aby se ujistil, ze to nebylo mimodelozni. nastesti se vycistila sama....no ale ten princip, ten teda nechapu. budte doma a krvacejte???

meyryen
14. kvě 2013

@kolino Je mi to strašně líto, z očí se mi koulí slzy jak hrachy. Doufám, že se v noci něco změnilo a prcek je v pořádku. Hodně sil!

lussi
14. kvě 2013

to je to dnešní zdravotnictví, to by člověk blil. Neříkám, že je to tak všude, to určitě ne, ale lidí u kterých zanedbali péči je bohužel stále dost 😠 Stačí mi historky mé sestřenice, je zdravotní sestra tady v Praze a to kolikrát čumím s otevřenou hubou co se děje.

meyryen
14. kvě 2013

@brsh Tak to budou určitě šikulové, držím palce. Já začínám píchat od dnešního dne 😀

sasanka033
14. kvě 2013

@lussi tak snad radsi ani nechci vedet:(

malinka_02
14. kvě 2013

Sem zas taaaak nasrana!!!Vcera ze z 8 4 zmrazli a 4 nejhezci nechali kultivovat do dneska aby z nich vybrali to top.Dnes volam,jina embryolozka a pry ty 4 mate zmrazeny a 1 na vas ceka a ty 3 spatny ani mrazit nebudem!! Jak mam pak verit ze to 1 je fakt nejlepsi?? Pritom stacilo volit jiny slova a ne me takhle vynervovat! Takze dvojnasobny davky hormonu a vysledek tenhle..ze 14 zbylo 5.

malinka_02
14. kvě 2013

Hlavne na gyndach to berou potrati a otehotni zas a nechapou ze pro nas po ivf to je zazrak..
Slysela sem o holce co na konci stimulace mela bolesti jela do normalni nemocnice tam na utz videli obri folikuky tak ji uspali a vzali ji oba vajecniky protoze to v zivote nevideli a mysleli ze to jsou nadory.

sasanka033
14. kvě 2013

@malinka_02 cetla jsem to trikrat, ale pro jistotu:
mela jsi 8 embryi, z toho 4 rovnou zamrazili a dalsi 4 nechavali na PK, aby se vedelo, ktere bude nejlepsi a to ti vlozi?
a z tehle 4 je dneska jen 1 krasny a ostatni spatny?

meyryen
14. kvě 2013

@malinka_02 Já bych to brala tak, že těch 5 je hodně dobrý výsledek 😉

akashka
14. kvě 2013

@malinka_02 já teda nechápu že mrazí embrya bez PK a další nechají na PK A čekají na vývoj, takhle z tebe akorát tahaj prachy navíc, jelikož ti mrazí i ty, co by se třeba dál nevyvijeli a pak ani z toho KETu stejně nemají šanci.. To se pak nedivím, že je tam ta úspěšnost KETu tak nízká... U nás nechají všechna embrya pěkně na PK a šestý den co zbyde, tak zamrazi..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru