• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@kolino ahoj, jeeee, strasne rada bych te uklidnila, ale nemam s tim zkusenost. boli te neco? bricho? ja myslim, ze to tu holky taky mely a nic to neznamenalo. ale je jasny, ze je to individualni. drz se, to musi bejt hrozny:(
13. kvě 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino nebrec a jed k doktorovi! Pichnou ti nejaky ten ascolurin nebo jak se to jmenuje!
13. kvě 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kolino kdy máš mít menzes, tělo může reagovat na termín, pokud máš možnost a krvácíš hodně jeďte raději na gynekologickou pohotovost ať jsi v klidu. Myslím na tebe ať je to v pořádku...drž se
13. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 thajsko! vemte me s sebou! :grinning:
13. kvě 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino
jeď k doktorovi. Držím palce...
13. kvě 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsou se mě kusy ven a jasná červená krev....jsem jasná! :frowning2:
13. kvě 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino držím palce ať to nic zásadního není...

@brsh tak ve čtvrtek budu držet palce :wink:

@absti ano,tento protokol jsem měla já,dokonce 2x :wink:
13. kvě 2013 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino jeď okamžitě do nemocnice!!!
13. kvě 2013 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino jed radši hned k doktorovi, tam ti pomuzou! Držím pěstí!
13. kvě 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino zlato, jednej!
13. kvě 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Jeď k doktorovi tady ti ani jedna z nás nepomůže!!!
13. kvě 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepomůžou....
holky tak jsem volala do dvou nemocnic tady v okolí a prý nemám jezdit, že je to zbytečné, že mi bez vyšetření nic neudělají že laboratoř v noci nefunguje....paráda, tak si dám sprchu pořádnou vložku a jdu spát!!! :unamused:
13. kvě 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh hezky velcí bojovnicci,tak at OPU proběhne v pohode a všechny prdolky se oplodněji......drzim pěsti
14. kvě 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino to je nesmysl,aspoň by ti dali injekci Pambana zastaveni.....promiň me včera nešel konik když jsem večer došla ....jestli nejsi u lékaře, tak prosim jen lez a nehybej se.manžela posli pro ascorutin a ber ho 2-2-2.ja
ké mas dávky utrose? Hele neboj ja ty krvacela jasnou červenou a vše je zatim OK. ..zavolej do centra
14. kvě 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino jo a neboj může to byt jen hematom.....nevzdavej to holka.....
14. kvě 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Ahoj holčičko držím ti palečky ať je vše v pořádku ale zde je mnoho příspěvků kde holky krváceli a stejně bylo vše ok tak hlavinku nahoru a ještě to nevzdávej třeba se stresuješ zbytečně ale chápu tě byla bych na tom stejně ...Vydrž :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino A hlavně dej vědět jak to dopadlo určitě to bude dobré... :wink:
14. kvě 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

@kolino kočko jak je???? Přestalo to?Myslím na Tebe!
14. kvě 2013 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu jak můžou říct v nemocnici, ať někdo nejezdí, když dotyčného neviděli, to jsou hovada. Přece je lepší vždycky přijet než sedět doma a čekat co bude :angry:
14. kvě 2013 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
NO TY VOE!!! v nemocnici reknou, at nejezdi????? jsem nasrana.
kolino, zlato, myslime tady na tebe vsechny, dej vedet!
14. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi ahoj..to je snad lepsi se na naky jejich pokyny vysrat a proste tam jet. nevim, jak to posuzujou....moji kamaradce se ted stalo, ze otehotnela prirozene a par dni po // zacla brutalne krvacet, sileny bolesti, oslabena byla, no proste peklo a jeji gyndar ji rek, at tam nechodi, dokud to krvaceni neprestane. tak to nak vydrzela a sla k nemu jen aby se ujistil, ze to nebylo mimodelozni. nastesti se vycistila sama....no ale ten princip, ten teda nechapu. budte doma a krvacejte???
14. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino Je mi to strašně líto, z očí se mi koulí slzy jak hrachy. Doufám, že se v noci něco změnilo a prcek je v pořádku. Hodně sil!
14. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to dnešní zdravotnictví, to by člověk blil. Neříkám, že je to tak všude, to určitě ne, ale lidí u kterých zanedbali péči je bohužel stále dost :angry: Stačí mi historky mé sestřenice, je zdravotní sestra tady v Praze a to kolikrát čumím s otevřenou hubou co se děje.
14. kvě 2013 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Tak to budou určitě šikulové, držím palce. Já začínám píchat od dnešního dne :grinning:
14. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi tak snad radsi ani nechci vedet:(
14. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem zas taaaak nasrana!!!Vcera ze z 8 4 zmrazli a 4 nejhezci nechali kultivovat do dneska aby z nich vybrali to top.Dnes volam,jina embryolozka a pry ty 4 mate zmrazeny a 1 na vas ceka a ty 3 spatny ani mrazit nebudem!! Jak mam pak verit ze to 1 je fakt nejlepsi?? Pritom stacilo volit jiny slova a ne me takhle vynervovat! Takze dvojnasobny davky hormonu a vysledek tenhle..ze 14 zbylo 5.
14. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne na gyndach to berou potrati a otehotni zas a nechapou ze pro nas po ivf to je zazrak..
Slysela sem o holce co na konci stimulace mela bolesti jela do normalni nemocnice tam na utz videli obri folikuky tak ji uspali a vzali ji oba vajecniky protoze to v zivote nevideli a mysleli ze to jsou nadory.
14. kvě 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 cetla jsem to trikrat, ale pro jistotu:
mela jsi 8 embryi, z toho 4 rovnou zamrazili a dalsi 4 nechavali na PK, aby se vedelo, ktere bude nejlepsi a to ti vlozi?
a z tehle 4 je dneska jen 1 krasny a ostatni spatny?
14. kvě 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já bych to brala tak, že těch 5 je hodně dobrý výsledek :wink:
14. kvě 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já teda nechápu že mrazí embrya bez PK a další nechají na PK A čekají na vývoj, takhle z tebe akorát tahaj prachy navíc, jelikož ti mrazí i ty, co by se třeba dál nevyvijeli a pak ani z toho KETu stejně nemají šanci.. To se pak nedivím, že je tam ta úspěšnost KETu tak nízká... U nás nechají všechna embrya pěkně na PK a šestý den co zbyde, tak zamrazi..
14. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek