IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
16. kvě 2013

@lussi děkuji, jsem 9DC, zítra jdu na kontrolní UTZ a příští sobotu by měl být transfer, tak se prostě musím dát do kupy!

sasanka033
16. kvě 2013

dobre rano, holky moje🙂

@akashka neboj, z toho se rychle dostanes!

pistalinda35
16. kvě 2013

@akashka aať jsi brzy fit.. nebereš Prednison na snížení imunity ?

ratatooy
16. kvě 2013

holky mela sem už vysadit konečne utroš a asi nehrozí,vydržim max 3-4dny pak začnu hned krvácet

sasanka033
16. kvě 2013

@dada074 tak prej nejdriv byli vsichni vcetne dr.jirsovy naprosto v soku a ted pry je manzel uplne nadsenej, kdyz to tak chtela priroda🙂 takze parada🙂 taky bych chtela u tak krasny zpravy jirsovou🙂 ona ji delala i ET🙂

akashka
16. kvě 2013

@sasanka033
@pistalinda35 díky holky, no prednison samozřejmě beru, doteď jsem byla v pohodě a prostě týden před plánovaným KET toto, no ten bioparox prostě musí zabrat, to bych se jinak šla odstřelit... jen nevím, jestli o tom zítra na kontrole mám dr. říkat nebo ne..

ratatooy
16. kvě 2013

@akashka určite to řekni ja sem mela anginu a ted je nejakej zmutovanej vir že ani enicilin mi nepomohl a v krku me bolí pořád,ja myslim že bys i penicilin mohla

sasanka033
16. kvě 2013

@akashka jasne, ze to rekni. ja jsem dokonce pred prvni stimulaci v dubnu mela nekolik tejdnu problemy. porad takovy jako 37,2, bolesti v krku, unava, porad jsem se z toho nemohla vyhrabat a byla jsem silena strachy, ze na tu stimulku ani nedojde. nakonec se to nastesti par dni pred zlepsilo. takze te naprosto chapu. jo a pokud te jen boli v krku, neni vylouceny, ze mas alergii.

brsh
16. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem po OPU. Uz jsem si tu poplakala, mam jednoho bojovnicka. Ani mi nebudou delat PK, tak jestli bude co, tak jdu v sobotu na ET.

sasanka033
16. kvě 2013

@brsh ahoj zlato, to me mrziiiii!!!! to jsi vedela uz z utz, ze mas malo foliku?:/ musis ale verit, ze embryo bude. drzim palce!!!

mufyxa
16. kvě 2013

@brsh taky jsme měli jen jednoho bojovníčka a zatím se drží prdolka tak držím pěsti stačí jedno když bude kvalitní 🙂 😉

akashka
16. kvě 2013

@ratatooy
@sasanka033 máte pravdu holky, řeknu jim to, radši v nejhorším odloženej transfer než promrhaná šance.. ale štve mě to.. alergie to není, to už poznám, jsem celoroční alergik.. na angíny dost trpím bohužel ☹

raloj
16. kvě 2013

@irisi NO to je náááááádhera moc gratuliji. Jsem z toho celá dojatá, tak je mi jasný jak musí být krásně tobě ;) tak ať se daří.

pistalinda35
16. kvě 2013

@brsh držím palce bojovníčkovi !!!

dada074
autor
16. kvě 2013

Krásný sluneční den všem
@brsh neboj on to vybojuje,jen mu věř,vím že jsou to o to větší nervy,ale i jeden bohatě stačí.Držím palečky.
@ratatooy to je na pos... ale zase víš.že utroš prcka drží,tak ho holt budeš brát o něco dýl.
@sasanka033 to je fajn,že se manžel umoudřil,no co mohl také jiného dělat,že?

dada074
autor
16. kvě 2013

@akashka přeji brzké uzdravení ať to není nic vážného. 😉

raloj
16. kvě 2013

Jeeeee holky někomu děkuji za srdíčko. Budu ho potřebovat. Dneska jdu na tu gyndu, aby mi dali dřívější termín.
Přeci mi nějaká ženská na recepci nebude určovat, že mám jít až za 3 týdny, když v CAru říkali max. do 2týdnů.
Ať mi to tedy poví alespoň doktor, že to nevadí. Jinak bych umřela strachem.

raloj
16. kvě 2013

@brsh Neboj nám zbyl taky jen jeden a zadařilo se ;)

dada074
autor
16. kvě 2013

@raloj to víš,že jo a nedej se ta kr.... asi vůbec netuší co to obnáší,aby se u nás vůbec zadařilo a co je to dál za nervy aby bylo vše OK.

raloj
16. kvě 2013

Právě, přijde mi líto že my pro naše miminka musíme tolik bojovat a pak v gynekologicko - porodnická ordinaci, kde bych předpokládala, že s tím mají zkušenosti, sedí taková protivná žába na prameni. Navíc to není ani sestřička. Prostě jen paní co se řídí volnejma políčkama a člověk je jí fuk.
NO snad se s nima nějak domluvím.
Vám ostatním bojovničkám přeji mnoho štěstí :D

akashka
16. kvě 2013

@raloj jj nedej se, vzít tě prostě musí ;)

dada074
autor
16. kvě 2013

@raloj a takové jsou většinou nejchytřejší a těžko je obejít. 😀

sasanka033
16. kvě 2013

@akashka myslis az takhle jo? angina?:(

sasanka033
16. kvě 2013

@dada074 no oni totiz meli nejaky pribuzny tusim, ktery cekali dvojcatka a bohuzel se narodila o dost driv, inkubator, naky hruzy proste...tak to manzel nechtel.

akashka
16. kvě 2013

@sasanka033 obávám se toho, ale tak snad to tím bioparoxem zastavím včas.. přece jen je to antibiotikum a je to i na zánět, tak to prostě zabrat musí! já nemůžu mít přece furt jen smůlu!

sasanka033
16. kvě 2013

@akashka jasna vec. a klidne bych nasadila i nakou prirodu - cesnek a zazvor.

akashka
16. kvě 2013

@sasanka033 jj mam v planu udelat si nejakou silnou zeleninovou stavu i s krenem

sasanka033
16. kvě 2013

@akashka ja vzdycky nasazuju cesnecku a prolejvam se zazvorovym cajem🙂 tak snad to bude dobry!

malinka_02
16. kvě 2013

@dada074 no já po ketu testla brzo, byl tam duch a to sem si naivně myslela že to vyšlo..
@akashka určitě zvládneš! Udělej si čajík s medem.

sasanka033
16. kvě 2013

@malinka_02 a byl to pregnyl?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru