IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
16. kvě 2013

@malinka_02 tak to také nechám až na preventivku🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@nikolav já vím.. hele já problémy nemám a na ivf jsme taky a stejně to nepomohlo a nevyšlo 4x takže ja bych brala aspn toto plus 😀

malinka_02
16. kvě 2013

@mardusenka30 a tvuj gyndař se o tebe nějak hodně zajímá? Muj moc ne..

nikolav
16. kvě 2013

@malinka_02 No ono tě pak sere to, že to nemáš a že je něco v nepořádku. Takže si nevybereš. Když to máš tak tě sere, že to máš 😀

mardusenka30
16. kvě 2013

@malinka_02 tak já k ní chodím každé 3 měsíce kvůli cystám a utrogestanu takže se vždy ptala jak jsme s plánováním ivf daleko dokonce měla pocit, že se nám do toho nechce, což se nemýlila🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@nikolav já vím, ale určitě se zadaří a pak budeš ráda že to nemáš 😀
@mardusenka30 aha no mě se taky ptá, ale spíš tak normálně aby to napsal do karty..

nikolav
16. kvě 2013

@malinka_02 Jo to je pravda to budu taky ráda až to mít nebudu. Ale pak si zase člověk užije šestinedělí takže to taky není nic moc 😀

mardusenka30
16. kvě 2013

@malinka_02 jj myslím, že jím to je fuk i když mi popřála hodně štěstí🙂 bylo to milé

malinka_02
16. kvě 2013

@nikolav ani nevíš jak chci šestinedělí když mu bude předcházet mimčo 😀 😀 😀 no hele mě ted tak roztrhla při transferu že sem si říkala jak přežiju porod 😀

malinka_02
16. kvě 2013

@mardusenka30 no mému asi taky, někdy si říkám že byl rád že se mě zbavil než řešit proč to nejde.. on mi dokonce na začátku dal proveru, ani mi neudělal HP..

mardusenka30
16. kvě 2013

@malinka_02 fuj tu jsem také brala, pěkný humus

meyryen
17. kvě 2013

Dámy, měly jste pravdu, fraxiparin je tupej jak prase 😕

sasanka033
17. kvě 2013

dobre rano, kde vsechny jste?🙂 a cekam dnes same dobre zpravy!🙂

nikolav
17. kvě 2013

@malinka_02 Cože???? Jak tě při tom transféru roztrhla???

nikolav
17. kvě 2013

Holky dala jsem na rada doktorky a především svůj vnitřní hlas a jsem přeobjednaná. Takže na KET už jdu v pátek 24.5. ve 13 hodin. A utroš mám začít brát taktéž už o den dříve. Nevím proč, ale strašně mě to potěšilo.

akashka
17. kvě 2013

Ahoj holky, tak už jsem doma z kontroly, sliznice 7,3mm, přidala mi hormony a v pondělí pro jistotu nový utz, chce vidět, že sliznice má alespoň 8mm 🙂 no a když vše bude ok, tak v pátek transfer 🙂 jinak je mi líp, tak jsem jí ani nic neříkala, dnes ležím a cpu se vitamínama a čajem 🙂

akashka
17. kvě 2013

@nikolav no tak my snad i ten transfer budeme mít ve stejný den 😀

sasanka033
17. kvě 2013

@nikolav bezva, tak uz jsi klidnejsi🙂

sasanka033
17. kvě 2013

@akashka huraaa, tak se ti to snad podarilo zahnat a ted uz jen transfer a spokojeny tehuleni🙂

nikolav
17. kvě 2013

@akashka No to je krásné. No já měla jít v sobotu, ale jak jsem tu už psala tak prostě jsem se musela přeobjednat. Někdy by se asi mělo myslet citem a ne hlavou že 😀 no kdyby to bylo ve stejný den tak super. Škoda, že nechodíš do stejného centra to by jsme se tam i potkali. Já už na kontrolu jít nemusím. Jen mi posunula Utrogestan od den dřív to braní. A když jsem jí říkala, že jsem měla před MS nějaký 23 den 17 mm tak mi řekla, že to už je moc. Že to by nebylo až tak dobré. Ale proč nevím. A pak se mě ještě ptala kolik měřím a já jí říkám 155 cm a ona se usmála a říká a po kolika embryích máte zamrazeno a já jí říkám, že naštěstí po jednom 🙂

akashka
17. kvě 2013

@sasanka033 snad jo 🙂 udělala jsem si včera šťávu z křenu, zázvoru, mrkve, jablek, cibule, česneku a celeru - je to hroznej hnus, ale fůra vitamínů :D koupila jsem čaj proti bolení v krku a poctivý med, echinaceové kapky a teď to do sebe vše láduju, do toho ten bioparox, a angína nemá šanci!! :D

nikolav
17. kvě 2013

@sasanka033 Jo to jo úplně se mi pohójilo.

akashka
17. kvě 2013

@nikolav pátek bude skvělý den, dobře, že jsi dala na intuici ;) Ona říkala, že mne pro jistotu a klid chce ještě v pondělí vidět, abych měla těch 8mm, no tak doufám, že mi tu sliznici nevyženou zas moc :D ale ne, všechno bude v pohoděěěěě a za týden už budem těhule ;)

irisi
17. kvě 2013

@meyryen jj a už se mi po něm dělají boule pod kůží ☹ , ale já asi už jen 5x a končím, pokud mi ho v rizikový poradně znovu nepředepíšou

sasanka033
17. kvě 2013

@nikolav
@akashka
holky, nevim esli to tak budete mi i vy, ale ja se okamzikem transferu cejtila tehotna, je to hrozne zvlastni pocit🙂 i kdyz miminko jeste nemuze bejt zavrtany, tak proste...no uvidite🙂 kazdopadne jsem se transferem hrozne uklidnila.

irisi
17. kvě 2013

@nikolav to je dobré znamení 😎

sasanka033
17. kvě 2013

@akashka jo a v tabulce ti napisu, ze uz jsi na 1.ketu.nemas tam nic, jo? i kdyz vlastne ne, kdyz jeste nebyl, vid...

irisi
17. kvě 2013

@akashka supeeeeer, šikovná holka 😵 , pěkně odpočívej a kurýruj se... já jsem si dnes naordinovala taky flákačku

nikolav
17. kvě 2013

@akashka Mě to nedalo celou cestu domů a pak taky doma. Tak jsem tam večer napsala. A ráno už jsem měla na mejlu přeobjednání 🙂. Takže jsem úplně spokojená. No úplně mi to rozjasnilo den. Já na kontrolu už nejdu. A moc ti to nenaroste doufám. Nevím proč, ale prý když je zase vysoká tak to taky není dobré. Že tak akorát. A za týden touto dobou se budu chystat a užívat si poslední okamžiky jako netěhule 😀

nikolav
17. kvě 2013

@sasanka033 Tak to jsem zvědavá jaký to bude pocit. Strašně moc se na to těším. A je mi jasné, že já se budu brát těhotná už od trasféru. Úplně cítím jak budu sedět na zahradě a vykládat si s pupkem, že až se narodí tak tady bude jezdit v kočárku a pak běhat. Nevím proč, ale cítím to v kostech 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru