IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

meyryen
21. kvě 2013

@pistalinda35 To je přesně ono, díky moc 😀

sasanka033
21. kvě 2013

dobre rano holky, drzte mi dneska palce, prave pristalo letadlo s mym indickym sefem ze svycarska, takze krome svijeni se v krecich z ms tady budu mit dva dny stres a nebudu se vam moct venovat!🙂 ale vecer to snad dozenu🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@lussi ahoj, promin, ja jsem sla spat driv, nez jsem se rozloucila 😀

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 tak ať je na tebe milej, jen tě chválí a minimálně ti zvýší mzdu ....... vydrž to holka za chvíli je zase pryč

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi diky, on je milej, spis to bude zahul, protoze musime za dva stihnout hrozne moc veci, po telefonu toho proste tolik neudelas...a ja jsem trochu rozmazlena, ze si jinak jedu ve svym tempu, tak to pro me bude takovej sok, ale mozna i trochu nutnej🙂 a hlavne - nebudu mit cely dva dny myslenky na tehotneni🙂

sasanka033
21. kvě 2013

holky, mala anketa: kdo z vas ma/mel velky bolesti pri ms? ze to nedavate bez prasku na bolesti treba, nebo velmi stezi. a mate to odjakziva? diky.

ratatooy
21. kvě 2013

ahoj holky jak se vám daí,tak kdo je tu nová těhule?

ratatooy
21. kvě 2013

@pistalinda35 to je peknej odkázek na ten vývoj embryjek,aspon konečně vím jak to vypadá a že jsme mely posledni možnej vývoj před vkladem

sasanka033
21. kvě 2013

ja jsem z toho vyvoje embrya trochu nervozni - mame sestidenniho nanucka, ale je opozdenej o den - mela z nej byt blastocysta patej den, ale byla az sestej. celou dobu vyvoje byl opozdenej. ja vim, ze snad embryolozka vi, co dela, ale... ☹

akashka
21. kvě 2013

@sasanka033 já ms před tím, než jsem začla brát antikoncepci si ani moc už nepamatuju, ale s antikoncepcí jsem ji měla strašně bolestivou a silnou a trvala tak 7-10 dní, většinou jsem bez ibáče nevydržela... loni jsem antikoncepci vysadila a nestačím se divit, jelikož ms mám téměř bez bolestí a mnohem slabší a kratší... bez prášků celý rok úplně v pohodě

@sasanka033 a tabulkovej vývoj neřeš, každej jsme jinej a do tabulky se nevejde nikdo ve všem, tak je holt trošku pomalejší, ale určitě to dožene ;)

sasanka033
21. kvě 2013

@akashka diky...jak se ten ket blizi a modlim se, aby k nemu doslo, tak se zas zacinam bat.

akashka
21. kvě 2013

@sasanka033 neboj se, bude vse ok.. dnes je jen nejaky deptající den, na me to taky úpně padlo, trochu me v tom krku zlobí a jsem z toho v pr** ze se to proste takhle na poslední chvíli podělá.. po obědě jdu z práce domů a budu ležet... je to prostě velký nápor na nervy tohle všechno a to nám moc nepřidá.. musíme vydržet a vše bude ok

sasanka033
21. kvě 2013

@akashka mela jsem to pred stimulaci uplne stejne, vim, jak ti je:/ je to na dve veci, clovek se stresuje uplne se vsim:(

akashka
21. kvě 2013

@sasanka033 jj je to děs, normálně bych to asi takto neřešila, že mně pobolívá v krku a nebo bych v klidu lehla a bylo by, ale takto je to na houby.. a hodně je to určitě tou psychikou, prostě se musím "hodit do pohody" 😀 jen nějak nevím jak 😠

malinka_02
21. kvě 2013

@akashka no me tu vcera po tydnu doma taky pekne nasraly!!
@lussi tak ti muzu rict ze dite nemam ale po prvni davce hormonu se mi udelal hemeroid a rovnou tromboza, na zadku tenisak, musela sem zrat detralex abych mohla vubec existovat..a tex to furt musim vsude jeste potpne hlasit kdyz se ptaji na trombozy a problemy s zilama a vzdycky a kde ste to mela? V prdeli! 😀

meyryen
21. kvě 2013

@sasanka033
@akashka Já včera večer při třetí injekci dojmula sama sebe, jakej jsem hroznej chudák a i slza mi ukápla ☹ Hormony se mnou cloumají jak blázen....

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 ano já jsem měla odjakživa strašně bolestivou a dlouhou silnou menstruaci.... běžně 6 dní..... a bez ibalginu v prvních dnech ani ránu... na deset let mi pomohla antikoncepce, kdy to nebylo bolestivý a tolik..... ale po vysazení opět děs......

hele nechci tě děsit ale jestli ji máš taky takovou , tak je možnost že máš endometriózu..... ta se zjistí většinou až laparoskopicky a díky ní se nedaří moc otěhotnět ( bývá důvodem pro neúspěchy)..... já mám teda mini ložiska na vazech, ale může být kdekoliv, na vaječnících, na vnějšku dělohy, na vejcovodech.... většinou se to při laparoskopii rovnou odstraní a máš hned po tom šanci otěhotnět, nebo dávají na několik měsíců antikocepci, to by se snad mělo pak na chvíli zmizet..... ale podrobné info o tom nevím

irisi
21. kvě 2013

@meyryen a co teprv a´t budeš těhotná 🙂.....

akashka
21. kvě 2013

@meyryen no mě se dnes chce brečet fakt co jsem do té práce přišla, jeden průser za druhým a já to mám vše řešit.. do toho ten bolavej krk, tak fakt mám furt na krajíčku a strach, že se vše posere.. ve 12 to balím, jedu domů, pustím si big bang thery nebo přátele a pokusím se nějak se uklidnit a relaxovat...

irisi
21. kvě 2013

@akashka dobře uděláš.....a dej si čokoládu jestli ji máš ráda

akashka
21. kvě 2013

@irisi žeru tu mersey po kilech :D

nikolav
21. kvě 2013

@sasanka033 Jo, ale vy jste vyšší než já 😀 já jsem zakrsla někde na 155 cm a rostu už jen do země a do šířky 😀

nikolav
21. kvě 2013

@irisi No kamarádka je hrozně vychrtlá a jediný co jí narostlo tak břicho přibrala nějakých 8 kilo a chlapeček měl 2,8 kg a byl donošený. Četla jsem, že dítě bude tak velké jaké možnosti bude mít narůst v děloze matky. I když nevím co je na tom tedy pravdy.

sasanka033
21. kvě 2013

@meyryen 😀 😀 to mivam taky. nekdy jsem chodici sebelitost🙂 nastesti me to prejde za par minut🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi ja vim...ze bych mohla mit endometriozu. na laparku se mi zatim nechtelo a ted mezi pokusama v lete s mi nechce uz vubec, ale uvidim co dal..na podzim. ale u me to bylo prave divny - pred HA bolesti jak prase, HA od sestnacti, pri HA bez bolesti, ms par dni. bala jsem se vysadit, ale kdyz jsem to udelala, tak ms v pohode, zadny krece. ale asi po dvou letech se to zaclo zhorsovat. proto je mi divny, ze by se mi zacla delat endometrioza treba ve triceti...myslis, ze je to mozny?

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 tak to nevím, fakt jsem to úplně nestudovala a nepátrala... ale prý doktoři nevědí proč se tvoří... někdo říká že je to dědičné a je fakt že moje mamka taky měla velmi bolestivou menses...... ale zda je tam odjakživa nebo se v různém období tvoří to nevím ☹

sasanka033
21. kvě 2013

@akashka zlatooo, neboj se, vsechno bude dobry, mas tady nas, kdyby neco! nekdy je to proste na hovno, proste si vybiras spatnej den a mas ze vseho stres, to jeden proste nemuze vydrzet porad. za chvilku mas u sebe KETatko a pak se na vsechno vyser!🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi kazdopadne nejdriv stejne pujdu znova na pruchodnost, takze pokud mi reknou, ze na 99% nemam pruchodny vejcovody, stejne nema laparka smysl...bych rekla.

sasanka033
21. kvě 2013

@nikolav a jak muzes vedet, ze jsme vyssi? aha?!?! 😀 😀 no dobre, ja treba trochu jo, ale stejne je ze me valecek, este ze mam tak uzasnyho chlapa🙂

nikolav
21. kvě 2013

@sasanka033 No beru to tak, že většina lidí je vyšší než já 😀 ale už jsem si zvykla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru