IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
21. kvě 2013

@pistalinda35 já jsem taky zvědavá, jak statečná budu a zda budu schopná se na něco doktorů zeptat 🙂 ...ale takhle z bezpečí domova to jssem hrdina, ale jinde? děs běs.....až se na sebe vždy zlobím, jaký jsem trdlo

lussi
21. kvě 2013

@sasanka033
@irisi holky my právě o tu fenečku přišli na jaře, byla to chuděra týraná, brali jsme si ji, když jí bylo 5 let a letos v srpnu by jí bylo 10,5, tak si ještě toho života trošku užila 🙂 Takže jsem právě myslela, aby ten náš staroušek nebyl sám, když byl zvyklý na společnost🙂

lussi
21. kvě 2013

@pistalinda35 super, gratuluji 😵 Hele mi ani nebrali nikdy krev, jen utz a šmitec a to že se nám to druhé dvojčátko zastavilo v 9tt si všimnul až když jsem byla ve 14tt, do té doby měřil 2x Filípka. Určitě bude vše ok a příště už pořádná fotka s průkazkou 🙂

irisi
21. kvě 2013

@lussi tak když máte kus za kus 🙂 a je fakt, že já bych k baráčku měla psa do minuty....... vždy jsme měli velký a chci v tom pokračovat....

lussi
21. kvě 2013

@irisi pořád si říkám jestli s tím nepočkat. Dastymu je 10 let a až umře tak aby zase ten novej netesknil 😒

nikolav
21. kvě 2013

@malinka_02 je jí 22 jak mě 😀 a je na druhé střední škole ve druhém ročníky. Sice se dobře učí, ale hovno ještě o životě ví. Žije s matkou, do práce nikdy nikdy nechodila a nikdy nevydělávala a studovat půjde ještě na vošku a studovat bude do 27 let. Ať studuje, ale nepoučuje všechny o všem když o tom ví hovno. Manžela a mě považuje za totální nuly a ještě nám řekla, že mít dítě a vdát se není hrdinství a plno dalších pindů. Tím u mě skončila. A manžel na to jak je klidnej tak vypěnil a řekl švagrovi, že holka co v životě nedělala a neví o životě nic ho nebude poučovat. Kdyby si aspoň do té huby viděla. Ale ona poučovala tchána i o tom co je plat a mzda atd. a přitom děla ředitele 😀 tak to je moc. A tak je to se vším. Když člověk nemá stejný názor jak ona tak je to špatně. Ale je fakt, že je u nich nasraná v bytě furt. Kvůli ní tam ani nechodíme. A taky ani dítě jim na byt půjčovat nebudeme. Já vždy brala švagra jako bratra mého manžela a pomáháme si. Jak já švagrovi tak on mě. Já zavezu jeho on mě a nebo to mi vyřídil nebo já jemu. No a ona mého manžela jako bratra švagra vůbec nebere. Dřív se švagrem jsme se dívali na Top Gear a mluvili o autech a tak. A teď? Teď švagr papouškuje jen její názory a své vlastní už ani nemá. Tchýně se bojí i jí cokoliv říct i když s tím nesouhlasí jen aby o švagra nepřišla, protože on dřív koná než myslí a on by jí poslal kvůli té slepici i do prdele a odešel by i z bytu. No je to začarovaný kruh.

sasanka033
21. kvě 2013

@lussi jeeee a to po ni chudacek neteskni? hele poridte si psa (fenecku) a hotovo🙂 starousek muze jeste dobrejch 5 let bejt s vama a i kdyby ne, jednou jste pejskari, takze pejsky budete mit driv nebo pozdejc stejne dalsi🙂 ja bych do toho sla hned🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi no spis si rikam, esli vubec to doporuceni od nej potrebuju. ale vidis, ja vlastne proste nikdy nepremejslela, ze bych sla na tu laparku nekam jinam, to mi otvira uplne novy moznosti. treba i to podoli. a mam to jen pres kopec. tak diky za tip!🙂 vsechno to zvazim, ale snad nebudu muset, protoze budeme mit KETatko🙂

lussi
21. kvě 2013

@nikolav to je tedy dáreček 😀 Já se se švagrovou (88 ročník)nebavim už druhým rokem, taky jsme podle ní nuly a ona ví všechno, nemá ani vyuční list, takže dělá kdesi u pásu. Pomlouvala nás (a pomlouvá doteď ) kde může. Závist je sviňa no 😀

@sasanka033 asi týden ji hledal a už je to dobrý. Naštěstí jedl, nebylo to nic tragickýho 🙂 Ty jo a fenku asi nechcem, jednak bychom ji museli vykastrovat, pač křížence novofunďana s labrošem fakt nechcem:- D A taky nám šíleně trpěl trávník, ony ty fenky vyčůravaj kola, tak jsme to měly celé strakaté rezavé 😖

sasanka033
21. kvě 2013

@lussi ja mela pejska z utulku a byl se mnou 15 let, brala jsem si ho, kdyz mu bylo asi 5 mesicu. a byl to nejlepsi pejsek na svete, samozrejme🙂 umrel pred tremi lety a doted mi strasne chybi. jeste tak dva roky jsem si neumela predstavit, ze by ho jinej pejsek nahradil, ale ted uz se mi stejska a sla bych do toho, ale partner je proti. ale jednou k detem ho proste ukecam🙂 takze snad se povede KET a po porodu hura pro pejska, cili tak do roka🙂))

sasanka033
21. kvě 2013

@lussi no ja ti povidam, ze do konce leta mate psa doma🙂

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 jasný.... právě... proč to řešíme tak zbytečně teď 😉, vždyť je to jasný že za chvilku jsi těhule
@lussi já myslím, že ne... že mu to teď pomůže...a pak Vás s mimčem bude mít doma, takže na tesknění nebude mít čas... my takhle předchozí feně co už byla stará a nemohla na zadní nohy pořídili štěně ( které nikdy sama neměla) a strašně ožila a myslím, že si protáhla i pěkný léta, samozřejmě že malou naučila všechny lotroviny co dělala 🙂

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 jo a to doporučení nepotřebuješ, vystaví ti ho dr. v centru, jen je blbý, myslím, že zpětně by se to dozvěděl.... mému dr. snad posílali závěr z operace poštou ale to si nejsem jista 😒

malinka_02
21. kvě 2013

@pistalinda35 to nevadi tak priste 😉 Hlavne ze je v poradku 😉
@irisi no ja takhle kolikrat delala pri nemocensky ☹ Prave protoze mi to nevyslo tolikrat tak se snazim byt v praci a yla sem jen tyden na neschopence, kdyby to vyslo budu to pak resit s cistou hlavou, ale takhle nemuzu nic..

malinka_02
21. kvě 2013

@lussi tak pak koupis dalsiho 😀 😀 😀
@nikolav nomtohle jsou blbe situace, kamarad se takhle prestal se vsemi bavit kdyz mel takovou pipnu a kdyz uz ji pak nemel tezko se mu vse napravovalo..

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi ty jo, ta nase konverzace me mozna konecne donuti doktora zmenit - ja s nim stejne nejsem spokojena a to gyncentrum je pro me dost daleko. v praze jakoby neni daleko nic, ale tohle je pro me jak z prace tak z domova cca 50 minut sockou, takze je to dost, pokud si vezmu, ze bych na kontrolu mela termin uprostred dne. tak jsi me asi rozhoupala, budu hledat novyho gyndare a bude🙂

nikolav
21. kvě 2013

@lussi No tak ona je chytrá. Má samé jedničky. Ale zase si myslí, že bude ta nej zdravotní sestra ČR 😀 jako já jsem pečovatelka a ona mě poučuje o mé práci. A nikdy se seniorama nedělala. A vůbec nedělala nikde v praxi. A poučovala jak to ví nejlépe. A pak se mi vysmívala, že s manželem nechodíme každý den za ručičky po venku. No slepice, která nemá starosti. Nemusí se starat o dům o manžela a nechodí do práce. No chytrá horákyně. A nejhorší je, že jsme stejně staré :-/

nikolav
21. kvě 2013

@malinka_02 No já vím, ale na to musí švagr dojít sám. Ona se k němu vůbec nehodí. On je moc hodný a tak, ale ona ho taky jen využívá. No děs.

irisi
21. kvě 2013

@malinka_02 jasný. 🙂 , však to za chvilku budeš řešit 😉... já teda radši vzala dovolenou po ET než po KET, to jsem šla skoro hned do práce..... prostě buď a nebo....
@sasanka033 vidíš to 😎

nikolav
21. kvě 2013

Holky je to naše...

Neplodné páry, jejichž jedinou možností k dosažení těhotenství je umělé oplodnění, by mohly být na konci své cesty úspěšnější, pokud tuto léčbu podstoupí na jaře.

malinka_02
21. kvě 2013

@nikolav vsak on na to prijde 😉
@irisi nomja ted mela tyden neschopenkunpo et ale ted uz sem sla, po ketech sem brala dovcu ale nemuzu vyplytvat vsechnu dovolenou jej na transfery, potrebuju taky normalni dovolenou..

malinka_02
21. kvě 2013

@nikolav tak to sem zvedava 😀

nikolav
21. kvě 2013

@malinka_02 To doufáme všichni.

nikolav
21. kvě 2013

@malinka_02 Já tomu věřím 😀 a když už nic jinýho tak to musí vyjít nám všem!

malinka_02
21. kvě 2013

@nikolav jo jo ja taky furt doufam!!

nikolav
21. kvě 2013

@malinka_02 To se podaří neboj.

lussi
22. kvě 2013

Dobré ránko,
půl deváte a kde jste jako? 😀
My za chvíli vyrážíme do bochoďáku, tak snad tam nebude moc lidí, nejraději mám poloprázdno.
S testingem se pořád držím 🙂 Testovala jsem vnoci ve snu a bylo to pozitivní, pak jsem se vzbudila a byla jsem pěkně na.raná, že to byl jen sen 😀
Tak hezký den kočky

sasanka033
22. kvě 2013

dobre rano, lussi ma pravdu, kde jako jste?🙂

@lussi jsi dobra, drzim palce, at se drzis🙂

malinka_02
22. kvě 2013

@lussi a kdy budes testovat? Mas nejaky pocit? Me prsa splaskliza to mi furt kruci v brise ale to je spis rozezranost! Ale furt hlad!
@sasanka033 ja sem teda v praci a makqm 😀

pistalinda35
22. kvě 2013

dobré ránko děvčata, držím palce všem. Dnes od 4 hodin nemůžu spát a teď v práci začínám tuhnout ☹ a to mám dnes do 18hodin ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru