• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@lussi to je mi líto,že to nevyšlo :frowning2: Ale snad přestup do nového CARu bude úspěšný.Aspoň u mě tomu tak bylo.

@irisi a ty čekáš jednovaječná dvojčátka?
26. kvě 2013 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no ja pri poslednim ketu taky premyslela jit pryc a manzel me ukecal jeste na jedno ivf a zatim teda nadeje porad je..
@zimka panadol? Nevim co ja to nikdy neresila..
@akashka no po zaschnuti jsou vcerejsi a dnesni mamatest stejne.
@irisi tak sand zitra povyskoci..
26. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida ano čekám, vypadalo to ze budou mono-mono (vse společné), ale naštěstí plodové obaly maji kazdy svuj,takze se nám nezamotaji :dizzy_face:
26. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 určitě zesili
26. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem test do alby, sem mi vubec nejdou nahravat.. :angry: ta dnes i vypada po zaschnuti jak vcerejsi..
26. kvě 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem test do alby, sem mi vubec nejdou nahravat.. :angry: ta dnes i vypada po zaschnuti jak vcerejsi..
26. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já ho v albu nevidím :frowning2: a nedělej si starost porovnovanim, ten nárůst může být u každého jinak :wink:
26. kvě 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka ted te mam jako pritele tak uvidis :wink:
26. kvě 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi je mi to moc líto a přeji Ti,aby Vám Gennet pomohl tak jako nám :slight_smile:
26. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 - hlavní je ža tam jsou :slight_smile: !!!!
26. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně dnes trošku pobolívá podbřšek, ale nevím jestli si to jen nenamlouvám :slight_smile: Jen tak chvílema občas píchnutí a lehký tlak... :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi nemocenskou budu mít taky slušnou,ale ty vycházky mě odrazují,nedovedu si léto představit jen s vycházkama,to bych nemohla ani na chalupu .... Uvidíme za týden jdu na kontrolu,pokud mi ji doporučí,půjdu,nechci nic zanedbat.
26. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru ja resim presne to same.. Na jednu stranu nechci nic zanedbat a na druhou si nedovedu oredstavit leti v panelaku. Mame 2 chaty pomalu se hadame na kterou ke kterym rodicum jet a takhle bych nemohla nikam..
26. kvě 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.
První pokus IVF nám v dubnu nevyšel ted 14 jsem byla na ketu a uz mam 3 dny zpozdeni a uz druhy den po ket az do ted bolesti v podbirsku. Docetla jsem se ze to je s nejvetsi pravdepodobnosti zvetsovani delohy aby vajickum bylo dobre (dali jsme si zavest dve) Jeste jsem se netestovala, nechci byt zklamana, kdyby to nedopadlo :frowning2:
26. kvě 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dvoranna ahoj! rada te vidim, takze to vypada na dobre zpravy, ne? :slight_smile: muzes mi rict jak stara jsi mela embrya a ktery den cyklu jsi sla na ket? a pokud tusis, tak dle ceho to pocitali?
@malinka_02 kocicko nase, tak to vypada dobre!:slight_smile: je to tema testama. ja mam vtipne doma ty puvodni mamatesty, ale ted na konci kvetna expiruji, takze je muzu akorat vyhodit, i kdyz jsou super.
@akashka drzim moc palce:slight_smile: akorat vis co no...zas tak se nepozoruj, ale jen tak dal:slight_smile:
@ lussi no to me teda stve, je mi to fakt lito:( ale je to jak rikas, zas aspon o krok bliz k dalsimu pokusu. neni nic horsiho nez bilej test a ms nikde. jinak tvoje rozhodnuti o gennetu podporuju, taky bych sla tam, pokud bych se rozhodovala pro zmenu.
26. kvě 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 diky za info s ketama..ja prave porad nechapu jak to pocitaji, pokud jsi na ket stimulovana a tim padem ovulaci nemas.
26. kvě 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 sla jsem az 20 den cyklu. Vubec necim dle ceho to pocitali, kdyz jsem byla na kontrole v patek tak mi po utz rekli ze podle propoctu mam na ket prijit v utery. To je cele. No snad by to mohlo byt ok, ale porad se bojim, pokazde kdyz jdu na wc ze to dostanu, ach jo
26. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jo a dekuju za zlomvaz:slight_smile:))
26. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna ja vim, tohle je proste nas udel no...ze uz snad do porodu se neceho budeme bat. takze jsi kolikaty den cyklu a jsi na utrosi? a testovat nechces, takze cekas na kontrolu?
26. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ted jsem 33 DC a testovat se asi budu v utery, to je 14 den od transferu. Na kontrolu se stejne muzu objednat az na zaklade negativ nebo positiv testu. No ted beru jen prednison a Crinnone
26. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dvoranna :grinning: tak to jsi vzorna a drzim ti desne moc palce!!! a jak se citis krome bolesti bricha?
26. kvě 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 přesně tak,ty vycházky jsou děs,nevím proč zrušili ty neomezený vycházky pro těhulky,přece sama ví na co se cítí a co může a co ne,tak proč určovat kdy může jít ven a kdy ne.
Chěla bych chodit do práce - pokud bude vše ok,tak do konce září,ale to už předbíhám =0) uvidíme co mi dr řekne za týden na kontrole =0)
26. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To jo po mem zbesilem testovani pri prvnim pokusu, jsem uz poucena :slight_smile:
Jeste se mi obcas zamota hlava, ale to tezko rict jestli s tim souvisi
26. kvě 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dvoranna naprostej souhlas, taky uz jsem poucena:slight_smile: tak se drz, davej na sebe pozor a dej pak vedet!
26. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja se snazim nepozorovat, jen jsem lezela u telky a obcas to tak zapíchalo a zatlacilo, ale myslím že momentálně je to hodně psychika a větry :grinning:
26. kvě 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka u ketu ale to tak urcite byt muze, u ET bys byla asi fakt jen zblbla:slight_smile: tak uvidime:slight_smile:
26. kvě 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna drzim palce. motani hlavy na zacatku tehu je. Muze za to snizeny tlak. Pry nejhorsi je to v pulce tehu
26. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj uvidime :slight_smile: Dnes jsem možná ukecala muže na testování 12. den :slight_smile: a byli jsme teď na vycházce a vymýšleli jména :slight_smile: Pro kluka už máme favority, ale tu holku se nám nějak nedaří vymyslet.. resp. jméno co se nám líbí nejvíc mají naši nejbližší kamarádi a i moje sestřenka má dceru, tak nevím no... :slight_smile:
26. kvě 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu si dát po KETu holky koupel? Nebo se musím sprchovat?
26. kvě 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav koupel určitě ne, na to mě doktor výslovně upozorňoval, jen sprchovat.
26. kvě 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek