• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@sasanka033 Nooo pěkně nás tu lakuješ :grinning: prej budu testovat až po termínu MS a nakonec z ní vyleze, že by vlastně testovala 8. den :grinning: :grinning: no máš to hezky vymyšlené. Už se těším na ty čáry. Nakonec se za ty svoje bledule budu ještě stydět :grinning:
30. kvě 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no mne to zaclo dochazet az jak jsem zacla pocitat @akashka ten termin ms...a zacla jsem ti to psat..tak mi to doslo:slight_smile: ze sice chci testovat pozde, ale v tomhle pripade to fakt asi 12 dni nebude:slight_smile: no uvidime:slight_smile:
30. kvě 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dobrou, mam tady prej naky povinnosti :grinning: :grinning:
30. kvě 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo ty manželský? Jo tak to jo. To ti závidím. Chytají mě strašné chutě a nemohu!!! Uaaa. No co se dá dělat. Já jsem na tvé testování stejně strašně zvědavá a napnutá a natěšená na ty tvoje čáry!!!

Tak dobrou noc!!!
30. kvě 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna to me mrzi..jdi hned at to stihnes do leta a leto si uzijes..pokud bude..
@nikolav uz mas husty dalnice!
30. kvě 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ty tvoje testy me dostavaj :grinning: Takovou carku nemam ani ja 16 den po et :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Fakt?? A nechceš se pochlubit ať mám co porovnat??
31. kvě 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak hlásím že spineni pokračuje, je to pořád jen slabé, ale je.. Volala jsem do caru tak se mi prý doktor behem dne ozve.. Jinak první den ms byl 8.5., cykly mívám 28 dní, takže dostat bych to měla až ve středu..
31. kvě 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Držím moc palečky , ať to dobře dopadne
31. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 děkuju, furt si snažím namlouvat že je to dobre znamení a mrnousek se tam jen zabydluje..
31. kvě 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka dobre rano, tak to jsem zvedava, co ti muzou v caru rict na spineni, ze se ti ozve doktor sam.

jinak mne je dneska stejne blbe jako vcera a to uz to bylo v noci dobry. silene me tresti hlava a chce se mi blejt. uz zacinam trochu pochybovat, ze je to ze tri piv, ktery jsem mela ve stredu, ze:( zacinam se bat, ze je to reakce na estrofem. a na tu hlavu mi ani jeden ibac nezabira:( no takze pracuju z domova, ale nejradsi bych zavrela oci a sla spat:(
31. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Držím moc palce, ať to dopadne dobře - neházela bych ještě flintu do žita, rattatoy špinila hrozně dlouho nebo snad do teď...

Jinak holky, mám potvrzené těhu z krve... takže snad už to dopadne dobře :wink:
31. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 tady vždy volá doktor, člověk se tam dovolá jen na recepci, kde nic neví a tak jen předají doktorovi vzkaz...

@brsh děkuju, nic nikam nehazim :wink:
31. kvě 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh super, moc blahopřeji
31. kvě 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 @ akashka děkuju moc :wink:
31. kvě 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jo a taky moc gratulujuuu :wink:
31. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka aha, to je divnej system, k cemu je to dobry?:slight_smile:
31. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to by mě taky zajímalo, ale jinam se tam člověk prostě neodvolá a na recepci sedí prostě jen zvedacky telefonů a ty fakt nic neví...
31. kvě 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka možná ti zvýší dávky utrogestanu ....
@brsh blahopřeji :wink:, určitě to dobře dopadne
31. kvě 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh blahopřeju :wink:
31. kvě 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka Ahojj no je to divný systém. No, ale každý CAR to má fakt jinak. Mě doktor řekl, že kdyby cokoliv bylo tak mám dojet. Takže nevím no. Ale uvidíš. Opravdu je to třeba jen tou dávkou Utrogestanu, že by jsi potřebovala větší. A když máš dostat MS až 8.6. tak si myslím, že na MS je to brzo. Jedině by se ti tím řízeným cyklem zkrátil cyklus, ale tomu moc nevěřím. Mě sice nečekaně došla MS po IVF už 23 DC, ale to jsem taky do sebe píchala injekce a tak. Hlavně odpočívej a lež. A jak tu psaly holky špinění nemusí nic znamenat. A klid!
31. kvě 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky dobré ráno. Opět vám jdu zpříjemnit den svýma "adidaskama" :grinning:
31. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@brsh Gratuluji,já věděla,že to dopadne dobře!!! :slight_smile: :wink:
31. kvě 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav ciao bejby + dalsi dve bejby:slight_smile: krasny adidasky:slight_smile:
mne je dneska snad hur nez vcera, chce se mi blejt, ale nejde to ven, vono teda neni moc co, skoro nejim, tak jen trochu zaludecni stavy jsem vyhodila. no a hlava tresti:(
31. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mě takhle zle bylo na začátku stimulace ivf, ale pak jsem zjistila že je to z dychatka na astma co jsem měla nové, nebers třeba ještě něco jinýho než ke KETu?

Jinak volal doktor, mám ležet a být v klidu, léky nechat jak jsou, prý to nemusí nic být, zahnizdovani je sice pozdej, ale možný to je.. No nezbývá než čekat..
31. kvě 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to můžeš mít z Estrofemu. Někdo ho hůř snáší. Mě teda po něm nebylo nic. Ale hlava mě z něj taky bolela. A bolí mě vlastně do teď. Někdy mě úplně třeští a někdy je klid. A to zvracení máš od té hlavy. Co mě teda dělalo ještě hůř tak bylo něco podobného jako Estrofem a to Estrimax no z toho mě bylo zle jak prase. Ale to už musíš vydržet :slight_smile: nanuček čeká!!!
31. kvě 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka prave ze neberu,az dneska pribyl utros, ale blbe mi bylo uz vcera. ted se bojim,ze estrofemy vybleju, kdyz je mam brat 3x denne. nevim kurwa co to je a jsem z toho strasne nervozni, kdyz mam pred ketem. bojim se i najist.
31. kvě 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav myslis, ze je to z estrofemu, kdyz jsem ho brala 10 dni a nic a najednou tohle?
31. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka tak dobry, doufam, ze te doktor uklidnil?:slight_smile: verim, ze spineni nic neni, fakt.
31. kvě 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 bbýt to může. Mě z toho Estrimaxu taky nebylo blbě hned. A je to možná tím, že dodáváš do těla hormony a tak. Těžko říct, ale z čeho jinýho by ti bylo tak špatně?? A z té středy to asi nebudou dozvuky. Jedině mě ještě napadla viroza. To jsem měla v prosincu, že jsem z ničeho nic zvracela a bylo mě zle, ale za pár dnů byl klid. Ale jinak mě nic jiného nenapadá.
31. kvě 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek