• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@sasanka033 jo to muzes ale ja bych to nikdy neriskla..tak dlouho jsme cekali a ted bych se bala letet. Ja mam chronicke zanety mocaku a v CR do vody nelezu takze proto jezdim rada a furt k mori ale letos to nerisknu..
7. čer 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 obrovská gratulace k srdíčkuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka moc gratuluju ke gestačnímu váčku a přeji ať špinění ustane
@ewik84 mě taky nic na dvou imunologiích nenašli ...a snažili jsme se 5 let, nesčetněkrát neúspěšných IUI a na potřetí IVF a to vyšlo :dizzy_face:, nezoufej letos je plodný rok a vyjde Vám to
@eevvaa to si piš, tenhle rok je náš
7. čer 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dvoranna
V dubnu? To jako malýho berana?? :wink:
7. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84
A byla jsi na laparo a histeroskopii?
To víš, může to být cokoli, já myslím, že vše je správně načasovaný. :wink:
7. čer 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka nebyla. Jen imunologie. No, nevi, zda je to spravne nacasovany, Ja chtela dite uz ve dvaceti. To jsem se snazila s ex. Takze se da rict, ze uz 9 let se snazim. (sice to bylo se dvouma...ale co). No a co z toho snazeni mam. Ledatak prd :grinning: A je to cim dal tim tezsi. Ted jsou vsechny moje kamaradky v tom veku, kdy uz si mysli, ze jim ujizdi vlak, tak tehotni jedna za druhou :grinning: Nektere uz maji druhe. To je pak vzdycky nejhorsi. Kdyz vis, ze jsi se o mimco zacala snazit driv nez ony o prvni. Ale jinak se drzim. Snazim se porad zamestnavat necim jinym. Jen problem je v tom, ze u niceho dlouho nevydrzim. Respektive, bavi me vse a pak nevim, kam driv skocit, tak nedelam nakonec poradne nic :grinning:
7. čer 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84
Jo, rozumím ti, člověk si pořád říká proč??!!!
Kamarádka mi pošle poštou clostilbegyt, tak mám zas velký plány do dalšího cyklu. :slight_smile: už to začínám brát jako hobby. Každý měsíc zkouším něco nového. Dnes jsem měla být v nemocnici na laparoskopii s histero.., ale vyprdla jsem se na to. Prostě jsem dostala strach. Třeba, že se vzbudim a sdělí mi, že mi odstranili vejcovody nebo tak něco.
Nejlepší je "nemysli na to a uvidíš, že to přijde samo". Tu větu "miluju"!
7. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 to víš,že srdíčko bude,je to také jak u koho,vím,že u Lukýna bylo později až v 7 tt.
7. čer 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh strašně moc děkuji a neboj vždyť ty ho přece za chvilku také uvidíš. :wink:
@akashka gratuluji,to je nádhera,hlavně odpočívej a dávej na sebe i na mrně pozor.
@sasanka033 holka já s tou dovolenou plánuji a plánuji,včera večer jsem o tom ještě přemýšlela a ejhle zjistila jsem,že jsem naprostý debil proto že od 8.8. končí rodičák a já budu muset nastoupit na neschopenku,takže nejspíš pojedu tak dva roky do prd.... :grinning:
7. čer 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irisi děkuji moc,jééé tobě ty týdny,ale krásně naskakují.
7. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ewik84 mě nenašli na imunologii nic genetika jen leydense,ale to má dnes každá druhá a vyšlo to až na 6 pokus.A jaký vlak?Já vím,že to čekání a neúspěchy jsou hrozné (a to jen tak neplácám,opravdu vím o čem mluvíš),ale jsi mladá holčina a perfektní optimista,s takovým přístupen se člověk nesetkává často a já věřím,že vám to vyjde.Držím palečky.Co teď budete podnikat dál?
7. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 děkuju, no zatím mám takové smíšené pocity, chvíli naprostá pohoda, radost a jistota že vše bude ok a pak chmury a obavy a černé myšlenky, ale to je asi normální, co?
7. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akashka určitě je to normální ( a teď nemluvím o tom jak jsme o prcka přišli) vím u Lukýho,nervy na 1 uz jestli je v pořádku na chvilku jsem byla v euforii a pak začala spekulovat o tom jestli bude srdíčko,když bylo srdíčko aby dobře dopadl 1 skriniig atd.A teď je to to samé a vím,že to bude u mě až do porodu.Prostě jsou to opravdu vymodlené děti a člověk to prožívá úplně jinak.Možná tomu přispívá i MK sem tam se koukneš na jinou diskusi ať je to co chce (potrat atd.) a pak se víc bojíš.Asi kdybychom mohli mít dítě normální cestou víme o těchto potížích v těhotenství tak polovinu.A potom buď v klidu,vždyť to ani nejde,a ten co říká opak tak kecáááááá :grinning:
7. čer 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no ono 6+0 uz je 7tt :grinning:
@akashka ja to mam stejne, chvilku strach, pak vycitky ze se neraduju a mam strach..
7. čer 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka JJ manzel je taky beran, tak asi abych se nenudila :grinning:
7. čer 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zvláštní, můj manžel je kozoroh a chtěl by kozoroha. :wink:
8. čer 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Jesti si oni nemyslí jak jsou príma :grinning:
8. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074
@malinka_02 díky holky, no na mě to včera večer nějak padlo, asi je to zvýšením dávky těch hormonů, pak odpo byl v televizi seriál, kde ženě oznámili zamlklé těhu a tak.. no a o od te doby mi v podvědomí visí cedule "zamlklé" a nějak si jí nemůžu zbavit.. furt se uklidňuju, že je vše ok a nic takového nebude, ale ta cedule tam furt je.. musím se dnes nějak zabavit abych na to tak nemyslela :slight_smile:
8. čer 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna
Tak to stoprocentně!!! :slight_smile:
8. čer 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky muj manzel a oba rodice sou ryby a taky rikali jestli by porod nesel o 3 tydny pozdeji :grinning:
@akashka ja to mam podobne ale vecer me bolelo bricho, rano sem testla a dalnice tak sem se trochu uklidnila a dnes zas rano hlad takovy ze se to neda vydrzet tak sem si dala neco malo a ted zas je mi uplne zle jak z prezrani..
8. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já se už uklidnila a to tak že jsem si prestala říkat ať něco nezakriknu a dala si tady na MK že jsem těhotná, udelala album a zacla plánovat a basta, všechno bude dobrý, žádné stresy a obavy :wink: jinak já nevolnosti mám furt, nezvracim spíš mám žaludek na vodě a bříško me poboliva stále..
8. čer 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 dál musím manžela přesvědčit, že by to chtělo sex tak jednou za tri dny a ne jednou za měsíc :grinning: To je teď můj prioritní úkol :grinning:DD
8. čer 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka jo to ja uz sem si objednala tehu kalhoty :grinning:
8. čer 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 jo jo to sme taky resili docela dlouho :grinning:
8. čer 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pisu vam z nemocnice. Na oslave dedovych narozenin jsem zjistila ze krvacim a to hodne. Tak me manzel zavezl do nemocnice kde si me nechali. Ale doktor to nevidi dobre. Dostala jsem kapacku a injekci do zadku pamba. Ted tu lezim a cekam na verdikt
brali me krev tak se uvidi. Bud to bude ok nebo me ceka pak cisteni. A v pokoji jsem s tehulkou co ceka na porod. Nsstesti je fajn, ale na klidu to neprida. Holky drzte se!!!
8. čer 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav achjooooooo, tak držím pěstí ať je to dobrý!!!!! Drž se... Já teď byla na vycházce asi deset minut a zjistila sem že zas víc spinim, tak ležím v posteli s nohama nahoře... Nějakej blbej den, ale určitě to bude dobrý...
8. čer 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Hezky odpočívej,to bude dobrý,beztak jen pořádnej hematom,ty nadělají neplechy potvory.Držím pěsti,zatím nezoufej :wink:
8. čer 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu byl doktor hcg je 2200 a nechaji si me tu. Vecer dostanu dalsi infuzi a zitra rano dalsi odber krve a pak se uvidi. Ach jo holky je mi hrozne. A ze by tam byl hematom tak o tom nikdo nic nerikal.
8. čer 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav neboj bude to dobrý!!
8. čer 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav neboj to bude v poradku, bud v klidu a nenech se rozhazet, spousta holek ma problemy a polezi si v nemocnici ale nemusi to vzdycky dopadnout spatne!
8. čer 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek