IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
18. čer 2013

@dada074 jinak taky ti to letí už 9tt

sasanka033
18. čer 2013

dobre rano. je to v hajzlu, 13.den po ketu blastocysty je test negativni ☹

akashka
18. čer 2013

@dada074 jej, a co ten sterimar, to se v těhotenství taky může, a protáhne to pěkně ;)

akashka
18. čer 2013

@sasanka033 sakra, to je mi moc lito :(

sasanka033
18. čer 2013

@akashka diky

nikolav
18. čer 2013

@dada074 No ono to tak asi velice rychle skončí. Když jsme se s manželem poznali nesouhlasila aby jsme spolu byli, ale byl relativní klid. No, ale pak když jsme spolu chtěli bydlet tak bylo peklo. A tak to začalo. A je peklo do teď. A to stejné teď dělá švagrovi. Uplně stejná situace a úplně stejně se chová atd. Tak pak si říkám, že to asi už není normální a asi není v pořádku. Je to hnusný co napíšu, ale měla by se jít léčit!!! Ale to ona nikdy neuzná jak se chová ona to ví nejlépe. A chce pro syny jen to nejlepší, ale to asi těžko, když se tak chová. A než je měla si měla rozmyslet to, že až budou dospělí budou chtít mít svůj život a svoji rodinu a že je nebude mít doma a jen sama pro sebe. Bohužel se s tím nedokáže asi smířit. A proto jsem špatná já a nyní i přítelkyně od švagra. Když mě už nesnášela, tak si ji dovedl domů a navštěvovali se a tak. Tak to byla obletovaná, ale jakmile si dovolili chtít spolu pokračovat ve vztahu dál tak je už na tom stejně jako já. A nejhorší je, že i když v obou případech s tím bydlením přišel můj manžel a švagr tak matka útočila na nás, že je citově vydíráme a je to náš výmysl to stěhování a že ona s tím nesouhlasí atd. No vypadá to jako banalita, když to tak píšu, ale od ní ten teror je katastrofa. A švagr to má ještě horší. Když byl malý byl vážně nemocný a proležel v nemocnici plno měsíců a ona na něm hrozně lpí. Daleko víc než na manželovi. A když oni zažívají teď to co ona udělala nám tak nechci ani vidět o kolik horší to ještě budou mít.

nikolav
18. čer 2013

@sasanka033 Zlato moc mě to mrzí. Ale nechci tomu věřit. Doufám, že bude negativní jen test a krev pozitivní bude!!!

dada074
autor
18. čer 2013

@ratatooy jo letí to,vždyť ty tam těch týdnů máš také požehnaně.Já se hrozně bojím do sebe něco cpát,pořád myslím na to jak jsme skončili minule.A mě tedy zabírá na hlavu v těhotenství i magnesko.

dada074
autor
18. čer 2013

@sasanka033 moc mě to mrzí,ale ještě to nevzdávej.
@akashka zkusím,děkuji za radu prostě se opravdu bojím něco brát,v lékárně mi doporučila třeba na bolest hlavy Paralen a nebo Magnésium a beru právě raději jen to magnésko,ale když to pomáhá proč do sebe cpát něco navíc. 😉
@nikolav to je opravdu oprus,já jsem taková huba nevymáchaná (jak říká manžel) a nic nikomu nesmlčím,když se mi něco nelíbí.Fakt se nedej asi bych to řešila ze začátku přes manžela ať si to s ní vyříká,ale když to nepomůže tak se braň.Za ty nervy ti tahle baba (promiň),nestojí,teď potřebuješ klid a nabrat sílu do dalšího pokusu. 😉

akashka
18. čer 2013

@dada074 já tě naprosto chápu, já se bojím i si od manžela loknout piva a i to nealko piju jen po lžičkách :D jsem v tomhle fakt posera :D například asi před měsícem a půl (ještě před KET) jsem si nalakovala nehty no a teď už mám jen takové ostrůvky laku a já se bojím to odlakovat, aby ten odlakovač něco neudělal a zároveň se bojím, že škodí ten lak a nevím co dělat :D vím že je to kravina asi, ale prostě sem magor :D

nikolav
18. čer 2013

@dada074 však v neděli proběhla taková hádka všech zůčastněných, že i u nich v paneláku si lidi stěžovali. A stejně to nepomohlo. Včera tu byl švagr a říkal ještě co bylo pak. No a teď dělá ublíženou a ještě to bude mít pokračování. Já jsem v klidu, ale teď už jsem se dostala do stádia, že nebudu udržovat nic kvůli nikomu. Když se neumí chovat. Takže už se nebudu držet zpět a držet hubu!! Seru na ni ať nese důsledky svých slov a činů. Ostatně stará je na to už dost!!

malinka_02
18. čer 2013

@nikolav ani z testu..proste priroda..

malinka_02
18. čer 2013

@sasanka033 berusko moc me to mrzi!

brsh
18. čer 2013

Ahoj holky, tak tady to uz moc.nezije - ale jen pro.info hlasim.srdicko a 6+2tt. Tak.to snad bude pokracovat i.nadale 😉 pekny tropicky vecer!

mufyxa
18. čer 2013

@sasanka033 to mě moc mrzí ale naděje umírá poslední ještě to nemusí být definitivní výsledek.. 😉

teksas
18. čer 2013

@sasanka033 je mi to moooc lito ..ale jeste se drz muze se stat zazrak..ale nechci ti davat nadeji

alba1
18. čer 2013

Ahoj holky nám 1.IVF v dubnu nedopadlo....ted jsem od soboty po KETu tak uvidíme příští pátek...tak nějak nic necítím...ivf jsem prožívala víc....stejně to výsledek neovlivní...ale to čekání je dlouhé...no alespo jsem doma a nemusím trčet v práci....držím vám všem pěsti...

nikolav
18. čer 2013

Tak otevřu po celým dnu facebook a stejně staré kamarádce se před pár dny narodila holčička. Je to už její druhé dítě. Né že bych jí to nepřála, ale závidím jí to a rozbrečelo mě to.

pistalinda35
19. čer 2013

ahoj děvčata , zdravím vás. gratuluji k úspěšným kontrolám a ostatním přeji hodně sil do dalšího boje ....

raaaadka
19. čer 2013

Ahoj holky, po delší odmlce hlásím, že poté, co mi v dubnu nevyšlo IVF jsem doufala, že třeba otěhotním v dalším cyklu, ale nic, ten další jsem si koupila Nosifol a zase nic a v tomto cyklu zkouším clostík 1x denně 3. - 7. DC, dnes jsem 9 DC, tak čekám co bude. Kamarádka ho brala minulý měsíc a hned se zadařilo. To sice nic neznamená, ale zkouším to. 🙂

irisi
19. čer 2013

@akashka moc gratuluju k srdíčku 😵 😵 😵 😵 jen tak dál ....

alba1
19. čer 2013

@raaaadka myslela jsem na Tebe jak pokračujete...taky jsem tu nebyla...tak nějak jsem se musela odreagovat a začít myslet na něco jiného....ted nemám žádný pocity...žádný píchání...prostě nic....no uvidíme příští pátek....

irisi
19. čer 2013

@sasanka033 to mě moc mrzí 😢 😢 , držela jsem ti fest pěsti.....není ještě šance, že se čárka ukáže později? to tvé embryjko se přeci trošku loudalo

irisi
19. čer 2013

@brsh také moc blahopřeji k srdíčku 😵 to je krásný .....
@alba1 tak držím pěsti ať ti to vyjde... určitě vyjde 😉
@raaaadka bojuj a nevzdávej to 🙂, ono to klapne....

raaaadka
19. čer 2013

@alba1
No stále doufám... 🙂 A ten clostík jsem si naordinovala sama, tak snad to bude OK. 😒

alba1
19. čer 2013

@irisi a ty už jsi oki? potom všem čím jsi si prošla?

irisi
19. čer 2013

@alba1 ano 🙂, sice jsem si vymyslela další komplikaci (ale s prďolkama jsme se domluvili, že budeme bojovat), ale už mě nic nebolí a cítím se skvěle... teď nám vyšel skvěle NT screening, takže jde vše dobře.....ťuk ťuk 🙂

alba1
21. čer 2013

@irisi a co jsi si ještě vymyslela za komplikace...hlavně, že jde vše tak jak má 🙂
@raaaadka já jsem z těch tvých příznaků úplně vedle 🙂 nevím co je správně, co je špatně...od včera mi pobolívá v podbřišku na prav=é straně...nevím je to dobře a nebo ne? no uvidíme ve středu zkusím pochcat ten debilní papír...a v pátek krev

raaaadka
21. čer 2013

Já myslím, že je to dobře, vždycky po ovu čekám ten 5-7 den nějaký bolesti jako na MS nebo dloubání atd...a nic, takže je mi to jasný. Když by něco bolelo, měla bych asi radost. 😉 Myslím, že bych ani nemusela testovat, kdyby se zadařilo, zkrátka bych to poznala. Kamarádka teď otěhotněla minulý měsíc a poprvé a blbě jí neni, ale cítí se od začátku prostě jinak. A právě po té ovulaci mi volala, že jí bolí hrozně břicho a to bylo už 4 dny po ovu a pak znovu 7. den po ovu, takže úplně bez bolesti to zahnizďování podle mě není. Prostě ty hormonální změny způsobují, že se člověk cítí třeba jako před MS.

raaaadka
21. čer 2013

Teď čekám na OVU po clostíku, tak uvidíme. Dnes 11 DC, zatím jsem nedělala ovulační test, asi začnu zítra. Mívám ovu 13-14, tak asi bude zítra stačit....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru