• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@megie4 jj. Ode dneska. Aspon jsem v praci na to tolik nemyslela. Ale je fakt, ze kondicka ubyva... Dnes jsem byla na dve hodinky venku a mam dost :slight_smile:)
17. říj 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@raaaadka víš něco????????? :wink: :sweat_smile:
18. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím nic, jen jsem zase zašpinila o trošku víc než včera, pořád stejná barva, taková okrová. V po odpoledne je tam moje doktorka a pokud bych měla problém o víkendu, pojedeme do vojenský do Střešovic. :wink:
18. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Tak jakpak to s Tebou vypadá kočko????? :wink:
21. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak HCG vzrostlo na 7150, tak prý stačí přijít v pátek na kontrolu. Tak nevím, když minulý pátek bylo hcg 2900, příjde mi to nárůst o jeden den a ne skoro o týden. :frowning2:
21. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoj děvčata :slight_smile: Mám založený profi profil, tak se budu spíš logovat tady pod tímto nickem....dříve lussi :slight_smile:

@raaaadka neboj, to bude dobrý, hcg myslím roste pak pomalejc,když je plod větší :wink:

No a já mám zase odklad na měsíc :frowning2: Výsledky z imuna katastrofa, takže musím brát 6 týdnů Prednison a pak už konečně ta stimulka :sunglasses:

A máme nějakou novou těhulku? :slight_smile:
21. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v děloze nic nenašla, má podezřenim na mimoděložní. Mám jet do nemocnice. :confounded:
21. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Ale neeeee :frowning2: Dej vědět.
21. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to hcg bylo 5700. Myslíte, že by tak vysoké hcg mohlo být u mimiděložního? Není to spíš ten ranný potrat? Ach jo, ještě jsem nevyrazila do té nemocnice.
21. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Raději tam jeď,budeš alespoň vědět,na čem jseš broučku. :zipper_mouth:
21. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka ach jo.... Drzim palecky
21. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka neeee, drž se :frowning2:
21. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost Ahoj :slight_smile: Tak ten Prednison ti vůbec nezávidím,kortikoidy jsou pěkný svinstvo pro tělo.Ale zas když je to nutné..... :sweat_smile:
22. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 hoj mamino:slight_smile: No to jo, co by člověk neudělal pro miminko, že? :slight_smile: Ale už vidím, jak mi bude zase blbě :unamused:
22. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem v nemocnici, ukazkovy priklad tehotenstvi v pravem vejcovodu. Zitra mi ho odstrani. :cry:
22. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ach jo, to je tak nespravedlivé :cry: :angry: Drž se holka!
22. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka No to snad není možný. :frowning2: Je mi to moc líto holka,tolik jsem ti přála,aby to už konečně vyšlo. :cry: Drž se zlatíčko,hlavně,ať jsi v pořádku.Jsme s Tebou.
22. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka tak to mě chuděrko moc mrzí opravdu moc je mi to moc líto ...je to nespravedlivý :cry:
23. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem doma z nemocnice. Mám doporučenou sexuální abstinenci 3-4 týdny. Už jen s jedním vejcovodem.
24. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Broučku,hlavně,že jsi v pořádku.Víš,mohlo to skončit i daleko hůř,je dobré,že se na to přišlo za včasu.Zní to sice hrozně,ale věř mi,je to tak.Musíš být silná zlatíčko a hlavně pořád můžeš otěhotnět,nic není ztracené.Drž se!
24. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4
No nevím, ono se na to přišlo jen díky mému neustálému naléhání, nezdálo se mi před týdnem, že při hcg 2900 není v děloze nic vidět a pak po týdnu vzestup jen na cca 6000. Psala jsem emaily doktorce, ta mi psala, že stačí přijít tento pátek, ale pro můj klid, že tada můžu i hned. No bylo to tam. Ještě, že jsem takový šťoural. :unamused: Nic mě nebolelo a vypadalo to na 6+3 velikostí.
24. říj 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka jejda co to zas čtu,holka to už neni ani možna,měla sem to same taky pravy vejcovod včudu,drž se jednou se určo dočkáš
24. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka kočko držím palce, ať se dáš brzy do kupy a pak už jen samé dobré zprávy!!!!!
24. říj 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka je mi to moc lito. At jsi brzy fit a pak uz jen same stesticko !
25. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky holky! :wink:
25. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu nakouknout, co je nového a zde nikdo :sunglasses:
30. říj 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ahoj :slight_smile: a co u tebe ? My byli ve stredu na ultrazvuku v porodnici. Mimisek ma 1805 g a je hlavickou dolu :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 hoj:slight_smile: Tak to je mrňousek pašák :dizzy_face: A kde budeš rodit? :slight_smile: Já teď začala zobat Prednison, který mi nasadili na imunologi a koncem měsíce snad začnu konečně stimulku :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 jéé teda, tobě už se to krátí co? :slight_smile: furt tě nějak nemůžu dohnat :D

@malaradost no tak super, tak budu držet pěsti :slight_smile: u nás dobrý, akorát jsem zas na neschopence a strašej mě předčasným prodem, ale my se s prckem nedáme :slight_smile: poctivě ležíme a on mi okopává vnitřnosti jak o závod :slight_smile: Dnes jdeme na 3D utz, tak snad bude nějaká pěkná fotečka a večer ji sem hodím pro radost a motivaci :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malaradost budu rodit v Praze Motole :slight_smile:

Drzim palce, at stimulka je v pohode a mimi pak brzy na ceste :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek