• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
dík holky :slight_smile:

@pistalinda35 tak to jsi v těch správných rukou :grinning:

@akashka bezva, těším se na fotečku :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš poklad :slight_smile:
1. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@akashka to je krasne miminko. Ty oci, nosanek a pusinka...k
nadherne !
1. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 dík :slight_smile: my jsme z něj úplně hotový, nedovedu si ani představit tu nádheru až bude na světě :slight_smile:
1. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka tak to je mazec fotka!!!! A vidím tam chlapečka :slight_smile: Krásnýho chlapečka :grinning:
1. lis 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost Držím palečky,ať Prednison zabere a ať tu brzy jsou tvé pozitivní testíky :wink: :slight_smile:
3. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka Ten je překrásný!!!!Mám z vás velikánskou radost!!!! :grinning:
3. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nás čeká zítra první screening,tak nám držte palečky.Taky dodáme fotečku,pokud bude vše v pořádku. :dizzy_face:
3. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 a jak se jinak cítíš? Všechno v pořádku doufám :slight_smile: Já byla taky vždycky strašně nervozní, před každou kontrolou a to až do porodu :slight_smile:
3. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost No,necítím se kolikrát vůbec jako těhotná až na to rostoucí bříško.Sem tam mě pálí žáha,prsa střídavě bolej a zas přestávaj,budu určitě klidnější až mimčo zase uvidím. :slight_smile:
3. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malaradost fakt vidis kluka? :slight_smile: já jsem od začátku přesvědčená, že to bude kluk :grinning: tak jsem zvědavá, co v únoru vyklouzne :slight_smile:
@megie4 díík :slight_smile: a držím pěsti na zítra, to si piš, že bude vše v pořádku ;)
3. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka jj, podle těch rysů obličejíčku určitě, náš Fífa vypadal velice podobně, holčičky, podle mě vypadaj jinak :grinning:
@megie4 a to je dobře, že ti není špatně, nebleješ nebo tak, alespoň si to můžeš užít :slight_smile:
3. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megie4 13 tt... To leti :slight_smile: drzim vam palce zitra na screeningu :slight_smile:
3. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Děkujeme moc:slight_smile:
3. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co je nového? :slight_smile:
10. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ahoj :slight_smile: u me je noveho jen to, ze konecne vyhravam po tydnu s virozou... Co ty ?
18. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak u nás nového nic moc. Já musím furt ležet a do porodu asi budu, ale nějak se to zvládnout dá :slight_smile: o víkendu jsme dodělali pokojíček, tak mám strašnou radost :slight_smile: A co u vás? :slight_smile:
25. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji hezky den. Dlouho tu nikdo nic nepsal. Co je noveho ?
5. pro 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Ahojda :slight_smile: No,já musím říct,že si těhotenství začnu pořádně užívat asi až teď. :slight_smile: Prenascan dopadl na jedničku-DÍKYBOHU!-a náš chlapeček určitě roste jak z vody,podle toho jak roste jeho maminka. :dizzy_face: mám nahoře 10 kilo a to začínám teprve 5.měsíc.Ale co,hlavně,ať je miminečko zdravé a ať se mu u mě líbí. :dizzy_face:
5. pro 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pistalinda35 Tobě už se to pomalu krátí viď holka naše? :slight_smile:
5. pro 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Copak se děje?Miláček už chce na svět? :slight_smile:
5. pro 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 @megie4 jj prcek už úplně hlavičkou naléhá na čípek, v neděli jsem měla celý den křeče a do toho tvrdnutí, tak doktorka říkala, že příště hned do porodnice, že se to taky mohlo rozjet.. takže teď jen leháro s nohama nahoře a dnes velký utz tak jsem zvědavá.. doufám, že se nemocnici vyhneme, ale samozřejmě když to bude nutné, tak tam půjdu :slight_smile: pro prcka cokoliv :slight_smile: snažím se mu vysvětlit ať počká až po novém roce, že přece nechce mít narozeniny tak blízko kolem vánoc, tak snad to zabere :grinning: jen teda už nevím jak si lehnout, jsem přeležená ze všech stran :grinning:

@megie4 a tobě ještě jednou gratuluji k úúúúžasným výsledkům, je to paráda :slight_smile: a udělali jste dobře, že jste šli nakonec na ten Prenascan :wink: Držím pěsti ať už je to odteď vše v klidu a můžeš si to užívat :slight_smile:

@pistalinda35 teda ten 37tt u tebe, to je panečku motivace :wink: jsem ti v patáááách :grinning:
5. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak a hlásím se po velkém utz :slight_smile: Miminko je v pořádku, jen trošku větší, ale aspoň to nebude žádná třasořitka :grinning: Má už 1900g :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka blahopreji ke kontrole :slight_smile: miry ma super !

@megie4 dalsi chlapecek :slight_smile: parada...
Jsem moc rada devcata :slight_smile:

ja jdu v utery na prvni poradnu do porodnice, tak jsem zvedava... Kdybyste videly, jak vstavam z postele :grinning:
5. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děvčátka moje,přeji vám všem Krásné vánoční svátky,pohodu a úsměv na rtech a v Novém roce jen a jen spousty štěstí,zdravíčka a lásky. :slight_smile:
24. pro 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky,
my dostali krásný dáreček pod stromeček :slight_smile: Gennet zabodoval :slight_smile: 11. den od ET, krev budu vědět dnes po 14 hod :sunglasses:
27. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malaradost jupiii ... blahopreji
@megie4 pani... 21 tyden uz jste ! to leti
27. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
děkuji :dizzy_face: Volala jsem si výsledky krve a máme 1084 :slight_smile:
27. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malaradost krasna hodnota. moc blahopreji
28. pro 2013 ve 04:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost Jéééé,to je bezva :grinning: Mooooooooc moooooooooooc gratulujeme a ať miminko sílí a drží se maminky jako klíště! :grinning:
28. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek