• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@pistalinda35 cauky :slight_smile: Termín mám 1.9, ale počítám tak o měsíc dřív, co jsem tak načetla, tak je vytahují v 36tt :slight_smile: Koukala jsem Ti do alba a nevidím Káju, Ty ho před náma schováváš?:grinning:
10. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pistalinda35 Mě bohužel ne. Mě to dělali až po druhém transferu. Uvidím co najdou a co ne. Snad něco ano.
10. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost tak ja tam jdu zkusit nejake fotky nahrat. Mam net zatim jen v mobilu, tak uvidime :slight_smile:
@nikolav budu ti moc drzet palce
11. únor 2014 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 Díky snad to vyjde.
11. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny,akashka má už miminko!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@megie4 jojo, uz jsem to zaregistrovala vcera, davala nekam fotku:slight_smile: elenka se narodila 8.2. myslim:slight_smile:
13. únor 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak už snad stihnu napsat i sem :grinning: V sobotu 8.2. se v 15:20 narodila naše úžasná Elenka, 3100g a 49cm :slight_smile: Porod byl hodně náročný, trval od půlnoci, nakonec ji museli vytáhnout extraktorem a já pak skončila na sále a na trasfuzích, ale stálo to za to!
13. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@akashka Hlavně,že jste v pořádku holky!!! :grinning: Je nádherná fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka moc blahopreji ! Je krasna ... Ps : pokud jsi sesita, tak mne pomohla dubova kura.. Bohuzel jsem s ni zacala pozdeji... Stehy se pak s ni rychle hojily...
14. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@akashka Krásná Elenka!!!! Obrovská gratulace! :grinning:
17. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holčiny, tak už mám u sebe 8-buněčné embrijko a doufám, že to tentokrát vyjde :slight_smile:
18. únor 2014 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@eevvaa drzim moc palecky !!!
18. únor 2014 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa taky držím palce! :wink:
22. únor 2014 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dada074 - ahojky, podívej, jak jsem marná - ani jsem Ti ještě nestihla odepsat. Hrozně to tu zanedbávám, malá mi dává docela zabrat :grinning: je to křikloun a ufňukánek, zatím se jí na světě moc nelíbí, tak to podle toho vypadá a já konejšim jak blbá od rána do noci :grinning: Gratuluju moc ke Kristýnce! Musím k tobě mrknout, jestli už jsi nahodila nějakou fotku :slight_smile: a co na ní říká Lukášek? U nás trošku žárlí Lefty, ale na malou je v pohodě. Spíš se hrozně vtírá návštěvám a je fakt, že těch je hodně. Až jsem to musela zredukovat, protože jsem byla úplně vyřízená, když tu denně někdo byl.
24. únor 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Co noveho spolubojovnice ? :slight_smile: u nas je veselo :grinning:
25. únor 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@pistalinda35 já už chci taky takové veselo :slight_smile:
25. únor 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa taky chci takové veselo .....ahojky
25. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa a jak jinak? Za týden už bych mohla testovat, ale nějak se mi nechce, nemám odvahu a bojím se zklamání, no i když teď opravdu mám úplně jiné pocity a znaky než při minulém KET a ET :slight_smile:.
26. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pistalinda35 ahoj, u nas teda veselo neni, ani druhy IVF se nepovedlo :frowning2:
26. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 to je mi moc lito. Drz se

@eevvaa drzim palecky

@mufyxa ahoj. Co je noveho u tebe ?
27. únor 2014 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost
@megie4 a co nase tehule ? :slight_smile:
27. únor 2014 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pistalinda35 čauky :slight_smile: U nás dobrý, v pátek nás čeká zase kontrola v Podolí, tak jsem zvědavá jak děti povyrostly :slight_smile: A co malej Karlos mafianos? :grinning:
27. únor 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pistalinda35 Ahoj mamčo :wink: My máme poslední velký utz 12.3.,jinak se cítím docela fajn,až na ten balon,co před sebou pořád kutálím a kterej snad roste ze dne na den :grinning:
27. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@brsh ahoj,dobře děláš potřebuješ teď oddech,krásně se to píše,ale vím podle sebe,že se to hůř udělá,mě pobavila dětská,když mi řekla,že mám odpočívat.A kdy asi,když nelítám kolem dětí tak lítám v kuchyni nebo uklízím a ta malá potvora to má ještě pěkně otočené,celý den by prochrápala a v noci si děláme mejdan,no musím říct,že podle zkušeností s Lukýnem,preferuji žádné velké chování a houpání,takže jí nakonec nechávám uřvat,ale poslední tři dny už se to srovnává,tak tři dny má večer smůlu od 17 má budíčka a v žádném případě jí nenecháváme usnout,ať řve raději přes den než v noci.A co Luký,to je případ sám pro sebe,ten mi dává čočku,říkám si,že se ty parchantíci rozhodli mě dostat do cvrčkárny,ale já se nedám.Neboj malá se srovná po tom šestinedělí bude líp,ať vám krásně roste a dělá samou radost.Jo a k fotkám jsem se opravdu ještě nedostala,říkám si jestli to stihnu než jí bude 15 let.
27. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@megie4 a bude hur :grinning: ke konci tehu jsem mela co delat, abych vstala z postele... :grinning: balon jeste bude..uvidis :grinning: drzim palce na kontrole

@lussi drzim palce na kontrole...Karlos je zlaticko, ale je to zabiracka... :grinning: uz chapu rady, kdyz mi vsichni rikali, ze se mam pred porodem vyspat :grinning: ale uz je to lepsi ... Uz je budicek tak po 3h :grinning:

@nikolav a co ty kocko ; co noveho ?
27. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 dík, za hoďku vyrážíme :slight_smile: A to já si moc dobře pamatuju to vstávání, ale rychle jsem si zvykla :grinning:
28. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 Ahoj no u nás nového jak se to vezme. V pondělí budeme mít výsledky imuna genetiky a srážlivosti krve. Ale miminko bude daleko dříve. V neděli Máme termín. Budeme mít miminko z Prime adopce. Sice je to strasne moc vyřizování a nervů atd. Hlavně na sociálce a v porodnici atak. Na úřadech toho taky moc nevedi. Ještě si musím po zjišťovat jak je to s mateřskou atd. No bude toho ještě dost. Ale výsledek za to stoji.
28. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@megie4
@lussi holky moc držím pěsti na kontroly, hlavně ať je vše v pořádku :wink:

@nikolav No teda, vy jste s tím pohli, to je super! A to jakože v neděli už budete mít miminko? Nebo přes mlíko na mozku blbě chápu :grinning: Každopádně moc gratuluju a držím pěsti dál s miminkem i s výsledky z vyšetření :wink:
28. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikolav jupiiii huraaaa... Drzim moc palecky s vysledky a hlavne vam moc blahopreji k adopci ! Vim, ze ti ted maminko zacne fofr , ale koukej sem obcas nekdy napsat, jak se mate !!
1. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLkkmLEUiD9w_R1PSGJZk3E3s4phU7P0/viewform
3. bře 2014 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek