IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
7. dub 2013

@visnu MUDr. Brandejská a ty ?

brsh
7. dub 2013

@dada074 Ahojky, co je s Tebou? Dlouho jsi tu nebyla - tak napiš, co je novýho 😉

janice_opice
7. dub 2013

@maraida ja to jeste nevzdala mrcha jeste neni.5ivf kazdopadne uz vyjde 😉

janice_opice
7. dub 2013

@pistalinda35 kdyztak mi ty data hod do zpravy a ja to tam namrskam😉

visnu
7. dub 2013

@pistalinda35 Brandejská mi dělala ET a moc se mi zamlouvala. Sympatická dáma. 🙂 Já chodím k Langerové.

janinafox
8. dub 2013

@janice_opice Jani to je mi líto... nezkoušela jsi testík ještě dneska ráno? ☹
Jinak máš pochvalu za tabulku, už jsem se tam taky vetřela 😀

Včera jsem začala s injekcema, tak jsem na to zvědavá jak to bude probíhat. Akorát teda jsem se asi bodla "špatně", protože to bolelo - nepustila jsem "špek" když jsem stlačovala ten píst, pustila jsem až ke konci když mi to došlo 😅 . To se asi má, že jo? Zmačknout špek, bodnout, pustit a stlačit píst, že?

janice_opice
8. dub 2013

@janinafox ahoj test jsem zkousela a samozrejme nic a navic uz se pomalu dostavuje mrcha.az dojedu do prace tak si 😉 zavolam k doktorovi a jela bych na krev uz dneska at se zbytecne netrapim a necpu do sebe utrous.a zrovna budu volat do Caru a objednam nas na posledni ivf.a v lete pojedeme k mori.jinak ja taky obcas zapominala pustit speka

janinafox
8. dub 2013

@janice_opice tak si aspoň krásně odpočineš v létě na dovče 😉 příští vyjde a basta 😠
no ono to pak docela bolelo když se špek držel, když jsem ho ke konci pustila tak pohoda. Takže se má pouštět? Já jsem tak trošku zapomněla jak to sestřička v Caru vysvětlovala, a to mi to poctivě opakovala několikrát 😅

akashka
8. dub 2013

@janinafox jej tak to je pro me novinky ze bych mela spek pustit! me to sestricka v Caru nijak moc neukazovala, rikala jen kam pichnout, ale postupt zadnej... Takze fakt chytit spek-pichnout-pustit spek a pak mackat?

janinafox
8. dub 2013

@akashka no právě když jsem ho pustila, tak to nebolelo, ale když jsem ho držela tak to bylo nepříjemný když se vstřikovala ta látka. Tak právě nevím... Koukala jsem před chvilkou na nějaký instruktážní video k tomu peru Gonal (to mám pak taky) a tam "pustili špek".
Teď mi odpověděla známá co dělá v lékárně, tak prej je to jedno, a volala i kamarádce na obvodní a tam jí řekli že chytit špek - píchnout - pustit špek - zmáčknout píst....
a bolí tě to když "držíš špek a mačkáš píst"? mně to právě docela bolelo a když jsem ho pustila tak dobrý..... ne teda nějaká strašná bolest ale bylo to nepříjemný 😖

berucka
8. dub 2013

Dobre ranko, len sa chcem podelit o radost z dnesnych pozitivnych sprav, vsetkych 8 embryjok stastne prezilo vikend, ET teda zajtra. Krasny den vsetkym!

janice_opice
8. dub 2013

@janinafox no já byla na dovče už v únoru a to jsem byla fakt odpočatá ale jak vidno to nepomohlo........ no prý by se měl pustit špek,ale já to teda taky vždycky nedělala, držela jsem ho nějak tak jako křečovitě i po píchnutí občas😀DD taky se mi udělaly i modřinky,ale ty zmizely🙂 Myslím, že by se měl špek pustit🙂

janinafox
8. dub 2013

@berucka tak to je super... tak se na zítřek krásně vyspinkej, odpočiň si a hurá do toho 😉

janinafox
8. dub 2013

@janice_opice teda ty se máš 🙂 to já se těším až vyleze sluníčko a bude se dát aspoň sedět venku na terase s kafčem.... dovča u mě nehrozí - jednak na baráku spoustu práce a jednak jak jsme vypadli z města na vesnici tak nás to ani nikam netáhne, mě už se ani na tu chatu nechce 😀
Psala jsem známé co dělá v lékárně a volala kamarádce na obvodní a říkali pustit špek.... a na instruktážním videjku ke gonalu taky pouštěli špek 🙂

janice_opice
8. dub 2013

@janinafox 🙂)))) no já jsem to říkala, jen na to nezapomenout, že🙂 kor když si pak pícháš dvě injekce🙂))

No my budeme letos rekonstruovat chatičku tak na to se taky moc těším....... proto jsem říkala, že kdybychom si koupili baráček někde za prahou tak chata padne a to by mi bylo líto🙂) 🙂

berucka
8. dub 2013

Jj, dakujem, vynasnazim sa, hoci uz teraz som ako na ihlach. Inak, tie, co uz mate skusenost s et, boli ste tam vzdy v doprovode? Moj muz zajtra so mnou nemoze, vzal by maleho so sebou do prace a ja by som musela do centra asi hromadkou a nazad taxikom? Alebo by som mohla i hromadkou? je to ok, ci radsej neriskovat natriasanie v tramvaji?
A co @irisi, kedy mas et Ty? 😉

dvoranna
8. dub 2013

Chtěla jsem se zeptat, pokud nevyjde IVF a mama zamrazena vajicka, kdy se muze jit na dalsi pokus? A jak je to v připade kdy vajicka zamrazena nemam, takze musim znova stimulovat. 😕

akashka
8. dub 2013

@janinafox no praveze to vzdycky boli jako svina! me to picha manzel, ja se injekci bojim 🙂 no tak dnes skusime spek pustit a uvidime :D dam vedet ;) hele a ty mas taky dlouhy protokol, ze? Pichas ted decapeptyl a za tyden mas dostat ms?

janinafox
8. dub 2013

@janice_opice no, já mám ty malé až do 1.5., pak se k tomu ještě přidá gonal.... jsem si dělala srandu že jak ta kůži zůstávají potom ty tečky po vpichu že si na to břicho takhle něco vytetuju - třeba šipku směrem dolů 😀 😀 😀 😀

my jsme právě měli chatu dřív než domek, tak jsme tam jezdili v létě - přeci jen vypadnout z bytovky bylo dobrý v létě, no a teď si od loňskýho léta naplno užívam baráček a na chatu už se mi ani nechce, loni jsme tam nebyli vůbec kvůli stavbě... ale naši mají chatu kus od nás tak nám tam přes léto větrají, aby to nebyla zatuchlá barabiznička (chtěla jsem napsat barabizna, ale vzhledem k velikosti jen takhle 😀 )

janinafox
8. dub 2013

@akashka info od sestřičky z obvodního - pustit.... no mě to právě nebolelo pak když jsem špek pustila (ale až ke konci) tak dej vědět jestli je to lepší i pro tebe...
asi dlouhý - teda určitě 😀 teďka decapeptyl a mám ještě antikoncepci na úpravu cyklu, tu mám dobrat asi ve čtvrtek, takže cca za ten týden MS, pak od 21. myslím mám gonal a 26. na uzt ... ty to máš stejně - taky dlouhý?

@dvoranna já sice nevím, jdu teprve na první, ale zrovna včera jsem nad tím taky přemýšlela tak taky budu "číhat" na odpovědi od zkušenějších holek tady 😉

dvoranna
8. dub 2013

@janinafox Já jdu taky právě zítra na první transfer, tak ted resime zda vajicka mrazit nebo ne, tak hledám pro a proti 🙂

berucka
8. dub 2013

Ja teda urcite necham zvysne zamrazit, co ak by toto nevyslo, co si teda nechcem velmi pripustat, ale... Alebo sa mozno casom rozhodneme, ze by sme chceli este tretie babo, tak ich len rozmrazime a jednak to bude bez hormo pripravy a aj o mnoho lacnejsie tym padom 😉

berucka
8. dub 2013

Este by som mala jednu prakticku otazku. Ked si zavadzam utros a zajtra bude ten ET, je v pohode si ho rano pre zakrokom normalne zaviest? Nebude to neja branit tomu transferu? Predsa len ten obal z utrosu sa vylucuje postupne behom celeho dna, tak aby nejak neupchal ten kateter ci co... Asi blba otazka, ale ja fakt neviem 😅

dvoranna
8. dub 2013

@berucka No já za stimulaci vcetne narkozy dala 5000, zamrazeni stoji stejne, ale + pak neco prs 3000 za rozmrazeni. Tak prave vaham

janice_opice
8. dub 2013

@janinafox držím ti moc pěsti, aby to vyšlo

HOlky já tu za Vám kouknu stejně tak jako na holky únor březen a koukejte se dopisovat do té tabulky at mám co spravovat než se tam začnu zase dopisovat s tím posledním pokusem!!! a všem // 😉

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

akashka
8. dub 2013

@janinafox no já mám dlouhý protokol, ale mám ho neplánovaně hoooodně dlouhý :D 22. den cyklu (23.3.) jsem začla píchat decapeptyl no a týden na to jsem měla dostat MS, ta ovšem samozřejmě nedorazila, takže jsem ve středu byla na utz a sliznice 8mm a doktorka rikala ze nez zacnu pichat gonal tak je treba aby sliznice nebyla vubec, takze pry to dostanu a nebo "zmizi?" a dál píchám decapeptyl. No a samozřejmě stále nic, takže ve středu jdu opět na utz zda sliznice zmizela, coz vubec nechapu jak se muze stat.. uz me to stve..

janinafox
8. dub 2013

@dvoranna já jdu teda až konec dubna, začátek května, ale jestli "zbydou" tak bych je nechala určo zmrazit... přeci jen těch hnusíků do sebe cpeš dost při stimulaci a je škoda to všechno absolvovat znova kdyby to náhodou nevyšlo... to mražení taky něco stojí, ale v poměru kolik se do toho už tak nacpe peněz je to zanedbatelný a navíc máš "připraveno" třeba kdyby to nevyšlo nebo na další mimčo...

janice_opice
8. dub 2013

@brsh ahojj mám na tebe dorázek - kokala jsem , že chodíš v Iscaru k Turkové - ta mi dělala OPU jaká je? Mně přišla fajn a přemýšlím, že se k ní chci objednat........jsi spokojená?díky

janinafox
8. dub 2013

@akashka aha, tak to jo... no mě psali do toho plánu že to před gonalem musím dostat, jestli to nedostanu aspoň den před, tak volat... ale vzhledem k tomu že bych to měla dostat po vysazení antikoncepce tak to snad bude ok.. a to ti tedy dali ještě na pár dní navíc ten decapeptyl?
jinak já zas co jsem začala brát antikoncepci (protže mi dr. potřeboval upravit cyklus, měla jsem delší a nepravidelný) tak jsem měla ms tak den dva a pak od tý doby jenom špinění - ale pořád 😠 ptala jsem se na to dr. a říkal že je to normální, no tak já z toho teda nadšená nejsem, je to děs běs...

janice_opice
8. dub 2013

Ještě mě tak napadlo, že tim, že půjdu na stimulaci rovnoou do Caru a neposere jí doktorka tak by to vlastně sice byl poslední IVF pokus,ale zase na druhou stranu by mohli být i nějaký nanučci tak pak třeba ještě KET.
Dneska jdu dělat brajgl kvůli té uspěchané stimulce to bude veselo🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru