• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
Zapsaná v tabulce :slight_smile: Zeptám se dostala jste některá místo Utrogestanu, Crinone ....dává se ještě pořád, koukám že skoro každá snažilka má utrogestan.
8. dub 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem, které jdou zítra na cokoliv (UTZ, OPU, ET apod.) přeji, ať to klapne jak má a jen samé dobré zprávy :dizzy_face: ......
8. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nellalucia šikovná :wink: ...... no asi podle centra...... ale někde dávají i injekce Agolutin (či tak nějak)..... já se v pražských centrech s crinone nesetkala
8. dub 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi já chodím do Artu, v Č.Budějovicích a myslím že mi dávali před 2 roky navybranou jest-li Crinone nebo Utrogestan. Ale jistá na 100% si nejsem, tak mě zajímalo jest-li tu není někdo kdo Crinone taky používal :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh hm akorát je problém, že jsem stimulovala jinde a ne CAR takže jako kompenzac v podobě PK asi nehrozí
8. dub 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to máme za sebou, transfer proběhl......vše bylo oki...nakonec díky pitnému režimu se to o 100%zlepšilo a dneska jsem byla již téměř bez bolestí...kontrolní utr potvrdil, že může transfer proběhnout :slight_smile: a ještě k tomu máme 3 sněhuláčky :slight_smile: tak nakonec u nás dělali Mesa Tese, ICSI, AH, PK, zamrazení a nechápu co je oddělená kultivace embryí...tak ted čekáme do 22.4. na utz :slight_smile:
jinak se tu někdo ptal zda zavádět před transferem utrogestan...já měla ve zprávě napsáno v den transferu je spolknout...ranní porci...a na transfer jsem šla ve 12.00
a ještě se tu někdo ptal na cenu
PK tak my jsme platili 2000,-
ICSI - 7000,-
AH - 3000,-
Kryokonzervace embryí 2500,-
oddělená kultivace embryí 2000,-
jo a Lucí ten Gonal je pravděpodobně, že jsi předtím měla 450jednotek a to je dražší než 900 jednotek...mají to tak udělaný, prý aby se Gonal 900 prodával...tak je na něj lepší cena...
8. dub 2013 ve 20:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tabulka je perfwektní, jinak už jsme se v tom tady ztrácela :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi @Dvoranna holky zítra držím pěsti ať se prckové zahryznou a pustí se až za 9 měsíců :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 Ahojky, v pátek jdu na OPU, co ty?
8. dub 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellalucia Ahojky, mě doktorka taky dneska nabízela ten Crione místo utrogenstanu, ale zůstanu u něj a uvidím jak budu unavená, jak jsi ho snášela???? Crione myslím:slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Ahoj, co je PK?
8. dub 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v pátek jdu na OPU :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin prodloužená kultivace :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin prodloužená kultivace

super a dnes jsi byla na utz? kolik máš folikulů? do pátku je docela dlouhá doba, půjdeš ještě na kontrolu?
8. dub 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Crinone úplně v pohodě a řekla bych že pomohl i k úspěšnému zahnízdění, beru ještě prednison ke snížení imunity...která mi zabraňuje zahryzávání embrijek..
8. dub 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 jéééééé gratuluju, paráda, že se Vám to takto povedlo :dizzy_face: (konkrétně myslím s M/T) u nás nic nenašli :frowning2: ..... teď pěkně odpočívej a všechny nás pěkně motivuj jak parádně se to má dělat a postupovat...... když máš testovat?
8. dub 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka :grinning: oni to myslí, že nemáš mít draka, jestli jsi teda nežahla celou flašku:grinning:

@lucik1986 folíci dorostou, neboj :wink:
8. dub 2013 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh já si dám příležitostně, naposledy když jsme byly s holkama pařit, tak u vínka :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já jdu na odběr ve čtvrtek :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi no ještě nemáme vyhráno, ale už Mesa Tese byl dle doktorů zázrak...ještě nikdy neměli takový případ...tak ted už je to na tom bojovníčkovi, aby se mu u mě líbilo :slight_smile: testovat můžu za 10 dní... :slight_smile: ted teprve to bude čekání :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alba1 no vidíš......zázraky jsou a někomu to M/T vyjít musí, přeci by ho nedělali jen pro srandu :wink: ... a hlavně se vám i spousta oplodnili a máte bojovníky v zásobě... teda myslím na další dítko, protože tenhle, ten to dotáhne :dizzy_face:
8. dub 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak dneštní zpráva od doktorky: UZ kontrola při stimulaci Gonal 300-300-225-225-225 IU denně, Cetrotide
UZ děloha v AVF endometrium 8mm TL, ovarium vpravo cca 10x 16-12, vlevo cca 15x 18-12, dnes naposled Gonal 225 UI. Cetrodite naposl. zítra (aplikuje dopol) zitra 20 a 21 hod Decapeptyl. OPU ve čtvrtek. od pátku UTG 2-2-2 vag/tbl p.o., Estroferm 3x1. Ve čt a v sob. 1500 Pregnyl :slight_smile: Tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 jooo a mám hodně pít (3-4 litry denně) a jíst hodně bílkovin.
8. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi neboj vždyt ty jsi hned v závěsu... :slight_smile: zítra držím pěsti :slight_smile: a plivu hodně štěstíčka...
8. dub 2013 ve 20:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84
No páni, to je úrodička. To těch mých 4 a 4 je jen slabý odvárek. :wink:
8. dub 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 juj tak snad te nechytne ohss ale zase taky neni uplne marnej
8. dub 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
Né , já jen jak pořád piju a piju, jak doporučují, tak si dnes do toho trošku dávám vína. Nervy mám pořád. :grinning:
8. dub 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 tak ja mel taky hyperáka a neni uplne k zhození lepši se při nem embryjka uhnízdí
8. dub 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka
@ratatooy

no, pani doktorka rikala, ze ten jeden je takovej hodne rozjetej, ale ze ten druhy reaguje normalneji :slight_smile:
Tak uvidíme, co se nám urodí :slight_smile:
8. dub 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuji :slight_smile:
děvčata přeji vám pohádkové sny...
8. dub 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek