IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!
nellalucia
10. dub 2013
@raaaadka přesně tak to bude dobrý, ale vůbec by si neměli dovolit takhle jednat...vždyť ví čim vším si musíme projít..a pokud něco nechci, tak by to měli brát....
janice_opice
10. dub 2013
@go myslím, že radka má napsaný Gennet
janice_opice
10. dub 2013
@nellalucia máš pravdu a z toho důvodu já přecházím do jiného CAR.-) V některých centrech už nás stejně berou jako kusy......běžící pás a hotovo
go
10. dub 2013
@janice_opice dekuji, uz jsem to dohledala. Desne, ja mela Gennet mezi centry na jednicku. 😞
nellalucia
10. dub 2013
@go nám při 2. IVF zaváděli také 3....chytli se dvě, ale bohužel to druhé se pak někdy v 9.tt. přestalo vyvíjet...
go
10. dub 2013
@nellalucia bohuzel me se to jedno uchycene take prestalo vyvijet cca v 10 mesici :-|
go
10. dub 2013
x oprava tydnu
alba1
10. dub 2013
Holky můžu se zeptat nevíte někdo co je oddělená kultivace embryí? Měli jsme PK a ještě právě oddělená kultivace embryí...
nellalucia
10. dub 2013
@go to je mi líto..ale já věřím, že bude líp a nám všem se zadaří...
akashka
10. dub 2013
@janice_opice to je nová metoda PGD, nás do toho v Caru právě taky dost tlačí...
akashka
10. dub 2013
Jinak holky z Gonalu jsem nadšená, je to milionkrat lepší než ten decapeptyl, vůbec to nebolelo a byla to rychlovka 🙂
janice_opice
10. dub 2013
@akashka ahááátak to si o tom něco přečtu a kolik to stojí?cca
akashka
10. dub 2013
@janice_opice no u nas to delaji zdarma pokud maji oba partneri VZP, coz my mame..jinak myslim kolem 18000 doplatek a pro samoplatce snad 48tis. ale to fakt si nejsem jista 😕
Jo a za gonal 900j. jsem doplacela 2600,-! to mám pocit, že tu všichni psali menší částky...
janice_opice
10. dub 2013
@akashka mno já jsem samoplátce 😃 😃 😃 a ani VZP nemáme🙂
meyryen
10. dub 2013
@akashka Tak to je teda darda😞lékařka mi říkala, že pojišťovny jednají o nových doplatcích za léky a co se týče gonalu,tak nás upozorňovala na možný doplatek až 3000 za jedno pero...vyhláška měla platit bud od dubna nebo května, tak koukám, že to stihli už v dubnu.... :-S
akashka
10. dub 2013
@meyryen jj docela jsem na ni vyvalila oči, když mi tu částku řekla, protože vím, že tu holky psali částky kolem tisícovky.. na pondělí jsem objednaná na krev a utz a mám donést zálohu 22500,- , dnes jdu k zubařce, která mi řekla ať si nachystám 5000,-... no takže odpoledne jdu asi vyloupit banku 😃
janinafox
10. dub 2013
@meyryen ty brďo, tak to jsem to teda stihla na podlední chvíli, já jsem si byla pro léky 4.4. a doplácela jsem cca 3000 komplet za včechno (gonal, decapeptyl, pregnyl, agolutin a ještě to všechno další)...
@akashka tak to jsi mi udělala radost že je to lepší než ten decapeptyl. Taky mě to čeká. S kolika jednotkama začínáš? já mám psané 2x 150 a pak 225 tři dny a pak na kontrolu. Včera jsem si píchala ten deca kousek pod pupík a myslela jsem že umřu - fuj, to bolelo ]-( dneska na to půjdu víc z boku, to tolik nebolelo :-N
raaaadka
10. dub 2013
Prostě mi bude 40 a sázím vše na poslední IVF, nebudu nic mrazit. Nechám zavést jedno, pokud bude nějaké pěkné a víc neřeším. Co má být, to bude. Nemám tolik peněz, abych platila vše, co je možné platit a doufala, že tím to bude pojištěný.
janice_opice
10. dub 2013
@akashka počkej na mě půjdeme spolu a šábneme se, taky to budu muset udělat 😃
pistalinda35
10. dub 2013
hlasim se z dospavaciho pokoje... 14 folikulu... 14 vajicek.
raaaadka
10. dub 2013
@pistalinda35
Ahoj, super, jaké to bylo???? Jak se cítíš? A co plánuješ? ICSI?
dvoranna
10. dub 2013
@raaaadka Zavedení travalo asi 5 minuta a vubec nic to neni. Jen tam musis jit s plnym mocovym mechyrem a to bnylo hrozny. Hlavně když ti po něm jezdi ultrazvukem . Do centra jsem přišla ve 12:30 a za 2 hodiny jsem sla domu. Jeste jsem tam pak chvili musela ležet.
Já mam neschopenku kvuli necemu jinemu, byla jsem minuly tyden v nemocnic. A uz jsem mela jit dnes do prace, ale nechala jsem si ji do konce tydne, pro jistotu a kdyz uz jsem doma.
ratatooy
10. dub 2013
@dvoranna vidiš u nas vubec utz u et nedelají
raaaadka
10. dub 2013
@dvoranna
Tak to je moc hezké, máš to za sebou. 🙂 Teď už jen samé dobré zprávy.
Nechali jste něco zmrazit?
raaaadka
10. dub 2013
@akashka
Mě řekli, že to mám zdarma a mám ZPMV, ale je to zdarma jen 1x tuším. No nechci to, jelikož se bojím, že zmražení a rozmražení snižuje moje další šance a pak se zavádí ET až v dalším cyklu. A ve finále stejně musím na amniocentézu. Někdo tady psal, že kamarádka pracuje s touto metodou a nedoporučuje.
akashka
10. dub 2013
@janinafox já mám 125j vždy ráno a 7 DC tj. 15.4. jdu na krev a utz a pak se asi uvidi jestli davky nechaji nebo zvednou... ten decapeptyl fakt nekdy boli uplne hrozne a nekdy je to v pohode, ale gonal je proti tomu jak pohlazeni 😉

@janice_opice domluveno 😃

@pistalinda35 super!! tak hlavně ať je ti dobře a vajíčka se pěkně oplodní 😉
dvoranna
10. dub 2013
@ratatooy Tady ho delaji jeslti jsem dobře pochopila aby tu kanylu nebo cim se tam embrijka zavadi dali na spravne misto.
@raaaadka po dlouhém rozmýšlení jsme si nechali udělat 4 nanuky 😃 ale verim ze je nebudeme potrebovat
janinafox
10. dub 2013
@akashka tak to jsem ráda že je to lepší s gonalem. Já jsem taky myslela že budu inj. píchat ráno, ale ještě jsem kvůli něčemu volala do caru a sestra říkala že večer, že prej až mi na kontrole upraví kolik jednotek mám bodnout (na den kontroly je nemám zatím vypsané) tak že bych to vlastně nestihla píchnout v tom čase. Nebo pícháš decapeptyl večer a gonal ráno?
akashka
10. dub 2013
@raaaadka to jsem psala ja 😉 jako určitě tripl testy to nenahrazuje to ne, spiš to ma asi zabranit zamlklemu tehotenstvi a casnemu potratu z duvodu genetickych anomalii...
akashka
10. dub 2013
@janinafox no ja se ji ptala na ten gonal jestli urcite rano a ona rikala ze jo a hned mi ho tam prave manzel pred ni pichal.. decapeptyl picham vecer...