IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
10. dub 2013

@akashka aha, takže to je jedno že jedno ráno a druhý večer? 🙂 no já abych to stihla bodnout až po kontrole, tak bych musela tak na devátou to bodat, ale je problém že to už jsem v práci a nemáme tu ledničku, tak to nemám kde skladovat :(

akashka
10. dub 2013

@janinafox jj nejak to neni nutny pichat oboji zaroven.. ja to dnes pichala nejak v osm tam, ale doma mi to manzel bude pichat tak o pul sedme nez pujdem do prace..

janinafox
10. dub 2013

@akashka to já bych musela bodat tak v šest a na kontrolu jdu dýl - takže se z ordinace se dostanu tak půl devátá - třičtvrtě na devět, což je pozdě, říkali sice že když se to bodne o hoďku, max. dvě jinak tak to neva ale mělo by se ve stejnou dobu, já bohužel nestíhám ani do těch dvou hodin ☹ kdyby to byli takový jednorázovky jako decapeptyl, tak bych to tu chvíli bez ledničky neřešila, ale když je to v tom peru tak to pak nemám kam dát v práci bohužel.... ach jo 😅 budu muset to nějak vykoumat

akashka
10. dub 2013

@janinafox me jen zarazilo to večerní píchání, já mám totiž dojem, že když jsme tam byli na první konzultaci tak doktorka říkala, že to budu píchat večer, ale dnes sestřička řekla, že ráno a i mi to rovnou píchli, tak fakt nevím..

raaaadka
10. dub 2013

@akashka Já píchala gonal večer, to mi taky mohl někdo říct. Fakt to nechápu.

janinafox
10. dub 2013

@akashka a nebylo to teda kvůli té první akplikaci - aby vám to sestřička ukázala co a jak? když dr. říkala klidně večer?

alba1
10. dub 2013

holky já jsem všechno píchala najednou a večer kolem 22,00 hod, decapeptyl, gonal, merional, fraxiparine 🙂 a žádný problém...

akashka
10. dub 2013

@janinafox no ale ja se prave te sestriky ptala a ona rikala ze pokazde rano..no asi to necham byt a budu rano pred praci pekne pichat :D

janinafox
10. dub 2013

@akashka už jsem písla mailík dr. z caru, tak uvidím co mi napíše... tak když to ráno v pohodě stíháš tak proč ne viď 😀

nellalucia
10. dub 2013

@dvoranna držím palečky ať se hezky usídlí, chci se zeptat ty máš 1.IVf..platila jsi něco. Moje švagrová přišla s tím, že se za 1:IVf nic neplatí že je to celé zdarma..tak na ni koukám jak puk.. 🙂

lussi
10. dub 2013

dobré poledne děvčata, jdu dočítat🙂

lussi
10. dub 2013

@nellalucia chi chi🙂 To už jsem i párkrát slyšela v televizi, že se nic neplatí😀 I ve státním zařízení se doplácí za léky a kde co, tak nevím, kde na to ti lidé chodí 🙂

dvoranna
10. dub 2013

@nellalucia jj první ivf, platila jsem si jen injekce cca 4000 a 1000 za narkozu pri odběru

lussi
10. dub 2013

@ratatooy jj, právě s těma mizernýma 6ti hodinama počítám, ale do práce se fakt vracet nehodlám, takže si to budu muset nějak naplánovat. Akorát v červenci se žení bratránek, sakra to je dilema 😀 Miluju svatby 😀

ratatooy
10. dub 2013

@lussi mi jdeme na svatbu v červnu taky miluju svatby hele to stači zajit k dr at t na ten den napiše kde budeš ne?

ratatooy
10. dub 2013

@nellalucia hihihi naše ivf 30.000,.

lussi
10. dub 2013

@akashka to je dobře, že tam máš spojku🙂 A pokud ti to nedoporučila, tak bych do toho nešla. A hlavně, jaký k tomu mají konkrétní důvod. Kamarádce to dělat budou, ale aby jim vyloučili genetickou vadu, mají to v rodině.

@raaaadka a budeš za to icsi doplácet? U nás v CARu bych např. doplácela a docela dost.

@dvoranna takže za 2 týdny pořádný koleje, jasný? 😉

lussi
10. dub 2013

@pistalinda35 krásný počet, gratulace veliká 😵

lussi
10. dub 2013

@ratatooy někdo jezdí k móři a někomu stačí zajet k doktorovi co? 😀 To je peněz jak želez 😎

ratatooy
10. dub 2013

@lussi ja myslim že tyto metody se nikde neproplaci ani nepřispivaj mi dali za icsi 7tis

ratatooy
10. dub 2013

@lussi jo u nas moře nepomohlo

dada074
autor
10. dub 2013

Ahoj všem,tak týden jsem byla bez netu a už se tu vůbec nevyznám.Nějaká nová tabulka?Byla by?Než vás dočtu bude to trvat.Dnes proběhla kontrola,hladina hormonu skvělá,dokonce říkala,že to opravdu nečekala a pořád se diví,že je tak málo folikulů,napsala menopur a za 14 dní začínáme,tak jsem zvědavá co vypotím jestli to bude lepší.

lussi
10. dub 2013

@ratatooy myslíš, že by to šlo? Doktora mám v pohodáře, tak by s tím neměl mít problém, kdyžtak se na to zeptám, dík za tip 😉

pistalinda35
10. dub 2013

Tak už jsme doma 🙂 embryolog říkal,že vzhledem k počtu vajíček a kvalitě spermatu, si nemusíme zatím nic připlácet. Vše se nechá na přírodě. V sobotu či v pondělí bude transfer. Pro začátek prý s jedním embryjkem - bojovníčkem.

raaaadka
10. dub 2013

@lussi Jasně, icsi 7000 Kč, proto už nechci další věci mražení + uchování 3000 Kč., PK 2500 Kč. Ale dnes mám fakt blbej pocit, jestli vůbec budou dělat ET, když už nechci platit za další úkony. Úplně jsem propadla skepsi. ☹

go
10. dub 2013

tak jsem po vcerejsi debate zde skoro rozhodnuta PGD zrusit. Pravda je, ze vrtat do tridennich embryek ma urcite sva negativa a vice rizik nez vyhod. Mate nektera jeste zkusenost? 😉

raaaadka
10. dub 2013

@pistalinda35 A zbylá zamrazíš??? Ty se máš, také jsem myslela, že to oplodnění necháme na přírodě.

janinafox
10. dub 2013

@dada074 Ahoj, tabulka je 🙂 říkala jsem si že ses nějak dlouho neukázala...
Tak to je super 😉

dada074
autor
10. dub 2013

@pistalinda35 a to si se bála,že nedorostou viď?Taková krásná úroda.Holka ani polovinu bych jich nepotřebovala.
@janinafox jo a byli na nás opět hodní,až mi vyhrkli slzičky,jaká jsou to zlatíčka(sestry jsou tu úžasné)prostě když můžou tak pomůžou.

janinafox
10. dub 2013

@dada074 to je dobře, ono to taky dělá strašně moc když jsou zaměstnanci caru - jak doktoři tak i sestřičky příjemní. Já jsem se z tohoto důvodu rozhodla pro ten car kam chodíme - všichni milý, poradí, pomůžou, nikdo se na tebe netváří jako "šmarjá a vy tady chcete jako co?" 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru