• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@brsh jsme na tom podobně, doktorka chce "vložit" také jen jedno.... a přitom mé kamarádce i sestřence se ze dvou ujalo jedno.... zatím nevím, jak se případně rozhodnu ....
13. bře 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak u nas se ptaji kolik chceš daji ti klidne i 3 a chapu te pokud deti zatim nemáš tak bych dve i skusila mi skusime asi dve i ted když už jedno dite máme,ale u ketu je menší uspešnost takže i pravdepodobnst dvojčat
13. bře 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh a zrazují tě proč?Není přece 100% dané,že i když ti dají dvě tak z toho musí být dvojčata,spíš jde o to,že je tam větší šance,že se alespoň jedno z nich chytne,mi jsme dávali pokud tedy bylo co tak dvě,a i když máme caparta už doma,byli jsme na podzim rozhodnutí opět pro dvě embrya,ale bohužel bylo jen jedno,jinak by nám asi bylo jedno kdyby to byli dvě,jen když bude vše v pořádku.
13. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Pokud se jedná o první pokus IVF a necháš si vložit dvě embrya, tak přijdeš o čtvrtý pokus hrazený pojišťovnou....
13. bře 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy tebe jsem se chtěla ještě zeptat.Na co Orgalutran u KETu?Já jsem to nikdy nepodstupovala,nebylo co mrazit,tak nevím a když nevím ptám se :sweat_smile:
13. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen to je pravda,ale myslela jsem,že to musí být u prvních dvou pokusů po jednom,aby ti pojišťovna uhradila čtvrtý,takže stačí jen ten první?
13. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 u me je to proto aby zustala sliznice zprávne stará při ET
13. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaky sou vubec ceny když už to pojištovna nehradí?nebo vlastne ani nevím co za nás hradí?když leky si platime ukony nadstandart si taky hradíme,,tak asi OPU?utz a tak?
13. bře 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy každý Car to má jinak,ten nadstandart je tak nějak cenově stejný,mi jsme ale třeba při pokusech hrazených pojišťovnou nedopláceli ani korunu.Jinak jak jsi psala,léky a to záleží jak kdo reaguje a potom platíš odběr,oplodnění a ET to dělá kolem 22 500,- a také se to moc od ostatních center neliší.A s tím orgalutranem dík za info. jsem zase v tomto oboru o něco chytřejší :grinning: nevím,nevím jestli bych to neměla rozjet sama,byl by z toho asi dobrý kšeft,fakt těch lidí přibývá čím dál tím víc,je to děs!
13. bře 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 kecám si to pletu s estrofmem orgalutran mam na to aby nedošlo k samovolny ovulaci
13. bře 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 prosim te tak et u nas stoji 1000kč odber sme neplatily rozhodně ani oplodnění ale zase za leky a vykony jako je Icsi, AH,sme platily 30tis
13. bře 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 jo ty mysliš oplodnení,et,a opu když to neplatí pojištovna tak to bude asi vetší pálka
13. bře 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 První dva pokusy musí být pouze jedno, bohužel:(
13. bře 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy přesně,to asi bude!Proto,když se to u nás nepovedlo ani na třetí pokus o změně Caru jsme ani neuvažovali,je pravda,že když to tu člověk pročítá tak ten Apolinář vyjde tak nějak "nejlevněji".A to ještě musím říct,že u Lukáška nám odpustili i oplození a ET z těch 22 500 chtěli jen polovinu.
@meyryen
@meyryen jsou to potvory,vědí proč to dělají!!!
13. bře 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 njn mi jsme teda nad penezma nejak nepřemejšlely chteli jsme dite a hotovo takže ten pokus jeden jsme byli schopny ztlouct z vyplaty pač sem chodila ještě taky do práce takže jeden mesic moje a manželova vyplata a bylo vystarano navic když sem slyšela přiběhy kolik na to lidem padlo už třeba stavebek a pojistek s kde čeho tak 30tis bylo za pusu ted ket stal 7300.-+3 roky uchovaní v mrazaku 3tis takže pokud se povede z ketu naklady sou zas minimalni
13. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy
@ratatooy To je náš případ,skoro celé stavebko a na sedmý pokus který nebyl tehdy naštěstí potřeba,byl ochoten můj taťka prodat i kombajn.Teď už je to fajn,ale bylo to také hrůza přestavba domu atd.
13. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dada074 :grinning: :grinning: :grinning: promin ale ten kombajn to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: jinak chapu no když do toho človek delá dům mi ho teprve začiname stavet:slight_smile:
13. bře 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 @ratatooy @dada074 @meyryen Chtějí mi dát jen jedno, protože jsem byla v létě na resekci děložního septa a doktorka na IVF má pocit, že na to děloha není připravá. Večer se dozvím ortel od mýho gynekologa. On mi dělal minulý týden hysteroskopii a byl celej nadšenej, jak se to krásně povedlo :slight_smile: ale to nemusí znamenat, že mi povolí dvě. Tak držte palce, doufám, že jo :slight_smile: S tím hrazením od pojišťovny to vím, ale naordinovala jsem si, že budu optimistka a když se do teď vše s*alo, tak pevně věřím, že mi vyjdou dvě na první dobrou :grinning:
13. bře 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dada074 kombajn mě tedy taky rozesmál :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Taky jsem uvažovala o dvou, ale doktorka mi to rozmluvila s tím, že bych přišla o 4. pokus, a to rozhodlo....ono nakonec z 9 oplozených vajíček zbylo jen jedno, tak bylo vlastně taky vyřešeno....
13. bře 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Já si to třeba taky zbytečně maluju a budu ráda za jedno...ale kvůli penězům to řešit nebudu. Pokud mi to gynekolog povolí, tak do dvou jdu
13. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ratatooy @brsh teda,vy jste potvory,smát se tatínkovu nápadu,ale nakonec šel a bylo z něj na část zateplení baráku.no a! :sweat_smile: Nový barák nestavíme,ale komplet jsme předělávali ten starý,půdní vestavba,nová kuchyň,okna,tu fasádu atd.manžel už několikrát podotkl,že bychom už měli nový,ale to bych měla dnes dvě domácnosti a asi by mi z toho už hráblo,už takhle toho mám občas plné zuby.
14. bře 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 no takpředelávat barak je horší a finančne naročnejší jak nový,zatim bydlimena vejminku u tchanovcu a už se těším až vypadnemdo svyho,dedek je hroznej furt nas špehuje o všem musi vedet co delame kam jdeme
14. bře 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen holky a to je nejaka novinka když si date po jednom plati to pojištovna 4x??nebo je to třeba pro starší ženy?
14. bře 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy tak to musí být šílený,já si zase říkám,že kdybych tady neměla tátu nevím co bych dělala,mamka trpí těžkou demencí a jak taťka říká,na co další dítě máš tu už dvě(no se psem tři),já vím že to nemyslí špatně,má o mě strach.Ale opravdu jsme si nerozuměli nikdy lépe než teď.
14. bře 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 tak to je mi lito a zaroven te obdivuju i tatinka ja bych se nedokazala starat o postiženyho člověka
14. bře 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy ne je to nově uzákoněno,když na dva první pokusy máš vloženo jen jedno embryo tak ti platí čtyři za život.A tehdy se ohrazovali tím,že z IVF je hodně dvojčat a na léčbu nedonošenců stát vynakládá nemalé peníze (je to hnus,že ty holky za to ty peníze dávají také to už nikdo nevidí).
14. bře 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy ale dokázala,mi jsme minulí rok a s tím přišel táta,začali shánět i některá zařízení,ale nakonec jsem to nedokázala udělat.Já vím že k tomu asi dojde,ten stav se zhoršuje,ale dokud si sama dojde na WC,tak to neřeším.Nejhorší je na tom to,že když nevyjde další mimi tak do práce stejně nemůžu a to už jsem teď občas na budku.
14. bře 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no to jo to je mazec
14. bře 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy přesně tak jak říká dada074, léčba nedonošených dvojčat je nákladná, tak se to snaží pojišťovny omezit takto. Platí to pro všechny věkové kategorie.....
14. bře 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek