IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
29. kvě 2013

@akashka no muze e bily test vykolejit a plac nedela miminku dobre..

akashka
29. kvě 2013

no ja hodně přemýšlela, ale asi bych fakt ten bílý test neustála moc dobře.. teď večer už mě zas ten podbřišek hodně bolí, přitom přes den v klidu, tak neví no.. je to napínavé 🙂

brsh
29. kvě 2013

Nevím komu, ale moc děkuju za srdíčko!!!
@malinka_02 - Lauri, psaly jsme si tady o tom k večeru. Nějak na první týdne v únoru, ale je brzo, takže pssssst 🙂

malinka_02
29. kvě 2013

@brsh taky mam strach!!dneska me jeste cely den dost bolelo bricho a tlaci me kalhoty tak nevim co s tim..

dada074
autor
30. kvě 2013

@sasanka033 prosím tě,že dubnovky těhotní neznamená,že tu budeš sama,mi tě v tom přece nenecháme,mi počkáme. 😉
@nikolav tak termín jsem opravdu nezjišťovala,ještě jsem si ani nedávala délku těhotenství,po tom jak to dopadlo minule,nechci nic zakřiknout,jinak ty včerejší testíky jsou nádherné. 😵

dada074
autor
30. kvě 2013

@aaajeto gratuluji k srdíčku. 😉
@dvoranna a kolikátý den to je od ET?Zase nemůžu dokopat tabulku.
@nikolav nejsi maniak,já to tak dělala také,jeden ráno a jeden odpoledne.Mám jich tam požehnaně. 😀

dada074
autor
30. kvě 2013

@sasanka033 gratuluji ke KETíku,budu držet palečky.Nám AH dělali aniž bychom o tom věděli,udělali to ze své iniciativi. 😉

Jinak u nás včera proběhla kontrola v Trombo centru a pan doktor mi udělal radost,když budou výsledky i příště takové,vysadíme Clexan po ukončení 1 trimestru (jestli se tam dostaneme) a budu píchat až dnem porodu do konce šestinedělí.Po porodu Lukáška se to tak zlepšilo,že byl sám překvapen. 😉 Jo a další pecka u nás doma,předevčírem spadl pesan ze schodů nebo co ,nebyla jsem u toho takže nevím a nejspíš si udělal něco s páteří,tak když mu vyléčíme nádor,tak přijde tohle,už dva dny jsem z něj div živa,a dnes nejspíš padne verdikt u veterináře,jen doufám,že nám nedoporučí uspání,pořád si říkám,že by to mohlo být jen naražený,i když bolestí neřve,tak nevím.

sasanka033
30. kvě 2013

@dada074 diky..no s tim pejskem je to hrozny!!!

lussi
30. kvě 2013

Ahojik děvčátka🙂
nestíhám, balíme, venku chčije, tak mi tady to moje přerostlý miminko skáče po zádech, už bych měla vařit, bordel jak v tanku, odpoledne si přijde sousedka pro rybičky a morčata a zítra ráno hurá, vyrážíme 🙂

@sasanka033 na tvé a embrýskovo zdraví se v sobotu hned ožeru, ať je to zapitý už dopředu 😀

A holky co už dostaly zprávu od miminek v podobě pozitivních testíků, moc gratuluji 😵 Jen tak dál 😉

lussi
30. kvě 2013

@dada074 ježiš, chudá pejsek, tak ať je ok, drž se! A za mne, jestli ho to nebolí, normální jí a vrtí ocáskem, tak bych injekci nedala. My taky měli postiženou labradorku a prodloužili jsme jí život o pět let, jinak by ji původní majitele taky utratili ☹

pistalinda35
30. kvě 2013

@dada074 to je mi líto s tím pejskem ☹ ať je brzy ok

pistalinda35
30. kvě 2013

@lussi přeji pěknou dovolenou 😵

sasanka033
30. kvě 2013

@lussi diky kote🙂 mne este ted je blbe. vcera jsem sla po praci s kolegama na pivo, vykourila asi pul krabky a dneska je mi hnuj:/ no uz nic nevydrzim a navic, na tech hormonech ten chlast nak hur snasim. btw pekna nova fotka!🙂 tak si uzijte dovolenou a mysli na nas🙂

nikolav
30. kvě 2013

@dada074 Děkuju, že v tom testování nejsem sama 😀 . Ale jsem ráda, že testuju. Aspoň vím na čem jsem. Bez ohledu na to co by na testu bylo.

nikolav
30. kvě 2013

Ahoj holky tak jsem dnes tu. Zachvilku si jdu na gyndu ke svému doktorovi pro lístek na peníze. No jak mě se nechce do toho nechutnýho počasí. Jinak jak manžel odcházel ve 4 hodiny ráno do práce tak jsem se vzbudila a šla na WC. A pak jsem nemohla usnout to bylo strašný. Pro mě pro takového spáče 😀, který je zvyklí položit hlavu na polštář a v tu ranu spí. No nic tak jsem se hodinu převalovala, tu druhou jsem poslouchala písničky a pak jsem vstala, protože jsem měla hlad a zapila si Estofem a šla si udělat test. Pak jsem si vzala Utrogestan a to mě zabilo 😀 spala jsem od 6 hodin až do teď a kdybych nemusela pro ten lístek tak jsem pravděpodobně ještě teď mrtvá v posteli. Jinak posílám opět foto ranního testíku 😝 ten poslední na fotce. Zachvílu se mi to ani do záběru nevleze kolik těch testů budu mít 😀 jsem magor vím to o sobě 😅

Jinak všem hezké poledne 😀

dvoranna
30. kvě 2013

Tak už je to jasny že to nedopadlo, rano jsem to dostala ☹

pistalinda35
30. kvě 2013

@dvoranna to je mi líto ☹

akashka
30. kvě 2013

@nikolav teda to už nejsou duši, to je dálnice! Hele a máš nějaké příznaky? Já krom večerních bolesti jak na ms vůbec nic..

akashka
30. kvě 2013

@dvoranna to je mi moc líto ☹

sasanka033
30. kvě 2013

@dvoranna ahoj, tak to me mrzi:(

lussi
30. kvě 2013

@nikolav hustý 😀 Ti říkám, že tohle jsou dvojičky jak vyšité 😉

@dvoranna kočko , nerada to říkám, vítej v klubu ☹ Neboj se nic, nejsi v tom sama, tak přeju, abys nabrala co nejdřív hodně sil do nového boje. Věřím tomu, že tady všechny brzičko doženem 😎

@sasanka033 ještě si těch kaleb a hulení užij, za chvíli máš na dlouhou dobu utrum 😀 😉

irisi
30. kvě 2013

@dada074 to je mi líto s pejskem ☹ ,přeju ať to dobře dopadne a držím pěsti

irisi
30. kvě 2013

@dvoranna to je mi strašně moc líto, drž se holka.....

irisi
30. kvě 2013

Holky, děkuju moc za srdíčko 😵

janinafox
30. kvě 2013

@dvoranna to je mi líto.... máš mrazáčky na další pokus ? Promiň nějak nejsem v obraze, já jsem sem radši chvilku nechodila, já vím verdikt cca od pátku a v pondělí potvrzeno z krve (což už jsem ale ani nečekala na zázrak tedy ☹ )

janinafox
30. kvě 2013

@dada074 jej, to je nepříjemný.... snad to bude dobrý a dostane se z toho rychle...

dvoranna
30. kvě 2013

@janinafox děkuju, jj jeste mam dva mrazacky, tak to chceme zase zkusit co nejdriv. Do tretice uz to vyjit musi 😕 Pak uz by me zase cekaly injekce atd.

dvoranna
30. kvě 2013

@pistalinda35
@akashka
@sasanka033 Holky, dekuju. No vcera mi bylo hrozne po tom zjisteni HCG ze sem ani v praci byt nemohla, tak sem si vzala volno a byla cely den u kamaradky, protoze manzel ted dela pres tyden v Plzni. Nastesti dneska uz prijede, tak se nemuzu dockat. Mame jeste dva mrazacky tak do tretice to to snad vyjde

janinafox
30. kvě 2013

@dvoranna tak budu držet palečky.... bavila jsi se s nima kdy bys mohla jít na Ket? mně řekli nechat proběhnout jeden cyklus a v tom dalším zavolat a objednat se na konzultaci, akorát mají prvních 14 dní v srpnu dovču tak snad to vyjde do tý doby - já mám ty cykly takový všelijaký, tak doufám že to stihnem do tý jejich dovči a neposune se nám to na podzim...

dvoranna
30. kvě 2013

@janinafox Tak ja minule po neuspěšním IVF sla prakticky hned další měsíc, jedna menzes a jeste hodne bidna. Ted sem objednaná za 14 dni a tam se domluvime jak dal.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru