IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
26. kvě 2013

@lussi to je mi líto,že to nevyšlo ☹ Ale snad přestup do nového CARu bude úspěšný.Aspoň u mě tomu tak bylo.

@irisi a ty čekáš jednovaječná dvojčátka?

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi no ja pri poslednim ketu taky premyslela jit pryc a manzel me ukecal jeste na jedno ivf a zatim teda nadeje porad je..
@zimka panadol? Nevim co ja to nikdy neresila..
@akashka no po zaschnuti jsou vcerejsi a dnesni mamatest stejne.
@irisi tak sand zitra povyskoci..

irisi
26. kvě 2013

@maraida ano čekám, vypadalo to ze budou mono-mono (vse společné), ale naštěstí plodové obaly maji kazdy svuj,takze se nám nezamotaji 😵

irisi
26. kvě 2013

@malinka_02 určitě zesili

malinka_02
26. kvě 2013

Holky dala jsem test do alby, sem mi vubec nejdou nahravat.. 😠 ta dnes i vypada po zaschnuti jak vcerejsi..

malinka_02
26. kvě 2013

Holky dala jsem test do alby, sem mi vubec nejdou nahravat.. 😠 ta dnes i vypada po zaschnuti jak vcerejsi..

akashka
26. kvě 2013

@malinka_02 já ho v albu nevidím ☹ a nedělej si starost porovnovanim, ten nárůst může být u každého jinak 😉

malinka_02
26. kvě 2013

@akashka ted te mam jako pritele tak uvidis 😉

pistalinda35
26. kvě 2013

@lussi je mi to moc líto a přeji Ti,aby Vám Gennet pomohl tak jako nám 🙂

kamisb
26. kvě 2013

@malinka_02 - hlavní je ža tam jsou 🙂 !!!!

akashka
26. kvě 2013

Holky mně dnes trošku pobolívá podbřšek, ale nevím jestli si to jen nenamlouvám 🙂 Jen tak chvílema občas píchnutí a lehký tlak... 🙂

pavlaru
26. kvě 2013

@lussi nemocenskou budu mít taky slušnou,ale ty vycházky mě odrazují,nedovedu si léto představit jen s vycházkama,to bych nemohla ani na chalupu .... Uvidíme za týden jdu na kontrolu,pokud mi ji doporučí,půjdu,nechci nic zanedbat.

malinka_02
26. kvě 2013

@pavlaru ja resim presne to same.. Na jednu stranu nechci nic zanedbat a na druhou si nedovedu oredstavit leti v panelaku. Mame 2 chaty pomalu se hadame na kterou ke kterym rodicum jet a takhle bych nemohla nikam..

dvoranna
26. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.
První pokus IVF nám v dubnu nevyšel ted 14 jsem byla na ketu a uz mam 3 dny zpozdeni a uz druhy den po ket az do ted bolesti v podbirsku. Docetla jsem se ze to je s nejvetsi pravdepodobnosti zvetsovani delohy aby vajickum bylo dobre (dali jsme si zavest dve) Jeste jsem se netestovala, nechci byt zklamana, kdyby to nedopadlo ☹

sasanka033
26. kvě 2013

@dvoranna ahoj! rada te vidim, takze to vypada na dobre zpravy, ne? 🙂 muzes mi rict jak stara jsi mela embrya a ktery den cyklu jsi sla na ket? a pokud tusis, tak dle ceho to pocitali?
@malinka_02 kocicko nase, tak to vypada dobre!🙂 je to tema testama. ja mam vtipne doma ty puvodni mamatesty, ale ted na konci kvetna expiruji, takze je muzu akorat vyhodit, i kdyz jsou super.
@akashka drzim moc palce🙂 akorat vis co no...zas tak se nepozoruj, ale jen tak dal🙂
@ lussi no to me teda stve, je mi to fakt lito:( ale je to jak rikas, zas aspon o krok bliz k dalsimu pokusu. neni nic horsiho nez bilej test a ms nikde. jinak tvoje rozhodnuti o gennetu podporuju, taky bych sla tam, pokud bych se rozhodovala pro zmenu.

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 diky za info s ketama..ja prave porad nechapu jak to pocitaji, pokud jsi na ket stimulovana a tim padem ovulaci nemas.

dvoranna
26. kvě 2013

@sasanka033 sla jsem az 20 den cyklu. Vubec necim dle ceho to pocitali, kdyz jsem byla na kontrole v patek tak mi po utz rekli ze podle propoctu mam na ket prijit v utery. To je cele. No snad by to mohlo byt ok, ale porad se bojim, pokazde kdyz jdu na wc ze to dostanu, ach jo

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi jo a dekuju za zlomvaz🙂))

sasanka033
26. kvě 2013

@dvoranna ja vim, tohle je proste nas udel no...ze uz snad do porodu se neceho budeme bat. takze jsi kolikaty den cyklu a jsi na utrosi? a testovat nechces, takze cekas na kontrolu?

dvoranna
26. kvě 2013

@sasanka033 Ted jsem 33 DC a testovat se asi budu v utery, to je 14 den od transferu. Na kontrolu se stejne muzu objednat az na zaklade negativ nebo positiv testu. No ted beru jen prednison a Crinnone

sasanka033
26. kvě 2013

@dvoranna 😀 tak to jsi vzorna a drzim ti desne moc palce!!! a jak se citis krome bolesti bricha?

pavlaru
26. kvě 2013

@malinka_02 přesně tak,ty vycházky jsou děs,nevím proč zrušili ty neomezený vycházky pro těhulky,přece sama ví na co se cítí a co může a co ne,tak proč určovat kdy může jít ven a kdy ne.
Chěla bych chodit do práce - pokud bude vše ok,tak do konce září,ale to už předbíhám =0) uvidíme co mi dr řekne za týden na kontrole =0)

dvoranna
26. kvě 2013

@sasanka033 To jo po mem zbesilem testovani pri prvnim pokusu, jsem uz poucena 🙂
Jeste se mi obcas zamota hlava, ale to tezko rict jestli s tim souvisi

sasanka033
26. kvě 2013

@dvoranna naprostej souhlas, taky uz jsem poucena🙂 tak se drz, davej na sebe pozor a dej pak vedet!

akashka
26. kvě 2013

@sasanka033 ja se snazim nepozorovat, jen jsem lezela u telky a obcas to tak zapíchalo a zatlacilo, ale myslím že momentálně je to hodně psychika a větry 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@akashka u ketu ale to tak urcite byt muze, u ET bys byla asi fakt jen zblbla🙂 tak uvidime🙂

pistalinda35
26. kvě 2013

@dvoranna drzim palce. motani hlavy na zacatku tehu je. Muze za to snizeny tlak. Pry nejhorsi je to v pulce tehu

akashka
26. kvě 2013

@sasanka033 jj uvidime 🙂 Dnes jsem možná ukecala muže na testování 12. den 🙂 a byli jsme teď na vycházce a vymýšleli jména 🙂 Pro kluka už máme favority, ale tu holku se nám nějak nedaří vymyslet.. resp. jméno co se nám líbí nejvíc mají naši nejbližší kamarádi a i moje sestřenka má dceru, tak nevím no... 🙂

nikolav
26. kvě 2013

Můžu si dát po KETu holky koupel? Nebo se musím sprchovat?

akashka
26. kvě 2013

@nikolav koupel určitě ne, na to mě doktor výslovně upozorňoval, jen sprchovat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru