• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@jednalucka - vůbec nesmutníkuj-bojovníček tam je a musíš mu věřit,že to vybojuje - koukni na brsh, taky jen jeden bojovníček a jak to krásně zvládl :slight_smile:
Na transfer nemusíš být na lačno-naopak nás donutili před zákrokem vypít 3 sklenice vody,aby byl plnější močák a doktorka dobře viděla děluhu a kam embríška dává :grinning:
29. kvě 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jednalucka uvidíš že vše bude v pořádku, je to bojovník a tak bude bojovat až do konce....... posílám srdce aby ti přineslo štěstíčko....
29. kvě 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice neboj, všechno dobře dopadne... :wink:
29. kvě 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh kuju za odkaz na dorru a fakt to říkám ta pozitivní mysli dokáže zázraky, prostě musíme bojovat!!!!!!!!!!
29. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani fait me strasne nasral, ale fakt strasne - delal mi postkoitalni test a vysel negativne, ale koryntova mi prave pak rekla, ze to bylo spatne nacasovany, ze jsem byla 11DC a hlen nemohl byt pruchodny, ze folik mel jen 14 mm, takze ten test je naprosto k nicemu. a on mi ho udelal a nesral se s tim a jen mi rek: no spermie v tom hlenu nejsou, nevime kde jsou, ale je to negativni. a ja se od ty doby klepala ze mam neco s imunitou.
29. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jasny no:/ ja si nekdy rikam, ze je lepsi to nevedet. ale asi neni. proc si davat naky sance na IUI, kdyz to stejne neprojde.
29. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka Lucííííííí vím jaké to je, když čekáš něco a je to jinak ale nebooj věř tomu jednomu jak nejvíc můžeš!!!!!!!vždyt jak tady kolikrát bylo psano - stačí jedno vajíčko a jedna sprmijka a je z toho zdraavé mimííí držím pěsti moc :wink:
29. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Já jsem poslední dobou tak nasraná na doktory!!!! Jak je tohle možný? kamže to chodíš?????
29. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já pádím z práce. Půjdu na kosmetiku, ale ještě před tím si skočím na kliniku na tu krev. Tak uvidíme. Mějte se moc hezky a zítra si určitě zase počtu co jste naklebetily :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice apolinar. no tohle si myslim, ze je brutalne neprofesionalni, co on udelal. dokonce jsem premyslela, ze napisu stiznost. a proc jsi nasrana?
29. kvě 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 tak hodne stestiiii:slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím jsem už po 5 jsem podstoupila IVF a opět negativni. Dnes jsem se z krve dozvěděla ze těhotná nejsem. Jsem bezradná a nevím kde je chyba :frowning2:
29. kvě 2013 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewickova ahoj, no to je hruza!!! a v jakem caru jsi, jake mate potize a jak jsi stimulovala? vajicka...byly kety? proste info:slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 tak tfuj tfuj at jsou samé dobré zprávy§§§ :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewickova jjkam chodíš a tak . já jdu ted na 7.IVF jak píše sasanka informace :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no holky to už tady všechny četly tak snad je to nebude unavovat :grinning: v tom minulém pokusu to doktoři posrali na plné čáře ...za prvé mě poslali na OPU dřív -špatně změřili folíky a za druhé jsem se s nima dohadovala o penězích, za tetí se vůbec nezajímali o nějaká potřebná vyšetrřní, takže jsem tam s nima skončila a přešla do jiného CAR kde mi zjistili, že mám totálne rozhozenou štítnou žlázu .. opravdu ty hodnoty hodně špatný......a to není z měsíce na měsíc, že ......na to, že mi začátkem března dělali testy a v lednu taky a nikdo to neřešil... ted jsem to hodně zestručnila, ale prostě tak nějak ví, že to tentokrát byly vyhozené prachy kvůli chybě doktorů a zbytečnej psychickej stres. Už ted vím, že jsem udělala dobře že jsem šla jinam!! A i kdyby se to opět nepovedlo tak prostě vím, že pro to všichni udělali všechno
29. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je teda taky hnus. a odkud kam jsi sla? a to prvni dite mas taky z ivf?
29. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já bych si stěžovala už jenom proto,aby se to nestalo dalším holčinám, když už nic jiného!! a neprofesionální to tedy bylo....největší problém je v tom, že se doktoři vzájemně krejou....většinou
29. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 \první mám taky z IVF,ale s předchozím partnerem - no u mu bude rostákovi za měsíc 12 let to to letí...... a přešla jsem z IScare - potažmo ten poslední pokus byl half und half Gyncentrum - tam jsem stimulovala a IScare - tam OPU a ET. a přešla jsem do IVF CUBE....Musím říct, že každé sezení v CUbe trvalo asi hodinu cca a vše jsem se dozvěděla a nikdy neměla ten pocit narvaných čekáren, že jeden kus hotovo na řadě je další kus tak šup šup, takže i ta psychika asi dělá své:slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a taky prekvapeni: naprosto bez obalu mi doktorka rekla, ze to doktor udelal blbe. takze zadny kryti...coz je fajn. jinak v gyncentru mam gyndare, ale nemam ho moc rada a ani o mem ivf nevi. vim, ze tam posilaji do iscare a ja chtela k apo. takze ti to podelali v gyncentru, protoze ti tam spatne zmerili foliky? kdo to byl???? a oni ti neudelali ta vysetreni? ja chodim k benesovi. a zmenila jsi i gyndare?
29. kvě 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to jsme na tom stejně, taky mi to udělali blbě, ale naopak než Tobě...na OPU jsem šla pozdě :frowning2:
29. kvě 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no já jsem chodila k nejlepšímu doktorovi na světě, kterej mi zachránil život dá se říct..pan doktor Benda, ale ten bohužel umřel na rakovinu před Vánocema :frowning2: :frowning2: :frowning2: hele to mě fakt zasáhlo musím říct a tak jsem tam začala kvůli IVF chodit k MUdr. Karhanovi - nemůžu proti němu říct křivý slovo, fakt príma doktor a se snažil, ale jednu neděli kdy jsem měla jít na měení, protože se bál OHSS mě poslal k nějaký mladý doktorce na měření a ona jak asi prostě je nezkušená, tak naměřila špatný hodnoty a řkal je doktorovi a poslali mě tedy o dva dny dřív na OPU než bylo plánováno. Takže doktorka v Iscare mi po OPU řekla, že moc necháe kde ty hodnoty naměřili:((( takže místo např. 18 vajíček jsem měla jen tři chuděry páč ty ostatní byly nezralé. ale vůbc nikdo nedělal vyšetření mému mužovi (byl to první pokus s ním) teda kromě spermio samozřejmě a ta štítná - já nevím vždyt je to základní vyšetření a štítná je hlavní hormonální orgán v těle přece!!! no a pak jsem nemohla ani z jednoho centra vydolovat prachy. V Cube je to za prvé absolutně o jiném přístupu a za druhé i finančně to vyjde lépe --jen nemají smlouvu s každou pojištovnou zatím tedy - a taky tam mají teda obrovskou zahraniční klientelu..... a za vše mluví i to, že mi doktorka sama řekla o tom embryoglue - e to tam sice nabízí a dělají,ale že není prokázané, jestli to funguje........takže mi nikdo nic nevnucoval a mohla jsem se rozhodnout na základě opravdu vyčerpávajících informací z toho co mi bylo nabízeno a detailně vysvětleno...... takže mám ted arzenál léků že se toho až děsím :D
29. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak to mě moc mrzí :(((((((((( a budeš s tím něco dělat?
29. kvě 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím jsem už po 5 jsem podstoupila IVF a opět negativni. Dnes jsem se z krve dozvěděla ze těhotná nejsem. Jsem bezradná a nevím kde je chyba :frowning2:
29. kvě 2013 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednalucka tak aspoň to jedno, třeba to bude zrovna bojovník a pořádně se zakousne, hodně štěstí
29. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice benda??? to je ten mistr pres ultrazvuk?
29. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krásný, blahopřeju a hlavně všechno v klidu, ať se mimísek udrží
29. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akdar5 jak to, že mají u vás v caru prázdniny?? kam chodíš??? to slyším prvně... a máš mrazíky nebo musíš do celýho procesu znovu:slight_smile: co učíš? :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu guglit embryoglue:slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahooooj:slight_smile: no u nas v apolinari maji od pulky cervence do konce srpna zavrenou laborku treba..asi musi nejak vybrat dovolenou taky...
29. kvě 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek