IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
janice_opice
29. kvě 2013
@hhani mno já taky ted čekala právě i když pořád je to červnové v ohrožení a jinak taky až v září 🙂 ale já doufám, že to půjde už ted
ewickova
29. kvě 2013
@hhani tak to jsme na tom stejně 😞 to je mi líto
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice jestli ted nebo v září....hlavně,že to vůbec bude a že to určitě dopadne,věř tomu 😉
janice_opice
29. kvě 2013
@hhani to je taky pravda 🙂
hhani
29. kvě 2013
@ewickova no co se dá dělat,ale pořád neztrácíme naději a věříme,že se to podaří...každýmu to strašně přeju a doufám,že do vánoc z nás všech tady budou těhule 🙂
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice to víš,že jo,ale ty určitě začneš v červnu,uvidíš 😉
lenkafel
29. kvě 2013
@malinka_02 tak já se snažim si to přátelství udržet, protože kvůli mým neúspěchům otěhotnět ji nechci ztratit
janice_opice
29. kvě 2013
@hhani Jsi hodná🙂 vše záleží, jeslti stihnout genetické testy mého muže - když jo a budou Ok tak začínáme, když ne tak smůla
janice_opice
29. kvě 2013
holky nemáte někdo ten odkaz na ten TEP, který dávali?? Tuším brsh@ o něm mluvila????? Děkujuuuu
martas14
29. kvě 2013
@ewickova jo jo "vymluvit" se pomáhá 😉 , je to prostě jiné, když mluvíš o věcech s tím kdo je prožívá taky a ve stejnou dobu v podstatě.....
martas14
29. kvě 2013
@hhani mrcha jedna darebná je tu ]-( no asi lepší, že přišla a nemusíš se zbytečně ještě trápit s odběrama krve a tak....takže teď rychle proletí prázdniny plné zábavy a teplých večerů, které si užiješ s tvojím a podzim je váš, připrav se na břicho 😉
ewickova
29. kvě 2013
@martas14 moc to pomáhá 🙂. U mě je problém ze neumím byt trpělivá. A kolikrát jsi byla na IVF?
hhani
29. kvě 2013
@martas14 děkuju to jo,užijem si ho 🙂 🙂
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice hned ti ho pošlu
kamisb
29. kvě 2013
pěkný večer přeji, všem s pozitivním testíkem moooc gratuluji 🙂

já se přidám k tobě @hhani . ..myslím, že září je taky pěkný měsíc na početí miminka, narodila jsem se v září tak to jistě bude dobrý měsíc.
Dneska mi volali z gennetu, že krev je negativní 😞 tak hold příště no ...ale to už jistě vyjde 😉
jaka17
29. kvě 2013
@kamisb holky, tak a´t se nám to září pěkně vydaří...budu fandit... 😃 😃
hhani
29. kvě 2013
no jasně holky..to září bude velmi plodné 🙂
janice_opice
29. kvě 2013
@kamisb moc mě mrzí, že ti to tentokrát nevyšlo, ale jak říkáš příště to bude to pravé a vyjde to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opice
29. kvě 2013
@hhani děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃
janice_opice
29. kvě 2013
já doufám, že bude plodný už červen 🙂)) a pokud nebudu začínat ted v červnu přidám se k vám zářijovkám🙂
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice ten taky bude velmi plodný,neboj 🙂
janice_opice
29. kvě 2013
A tady znovu tabulka pro nově příchozí a pro výsledky stávajících 🙂 Přeju všem moc štěstí a velké pupíky!!
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice je fakt,že s 5 bych byla fakt vystresovaná matka..vůbec si to neumim představit se dvěma natož s pěti =-) :-N
zimka
29. kvě 2013
@hhani Nedávno někde říkai, že do 3 let budou mít placené 2 chůvy, tak aspoň tak.
kamisb
29. kvě 2013
@jaka17 - děkujeme 🙂
hhani
29. kvě 2013
@zimka no jo,ale i tak..musí to být mazec..hlavně je všechny uživit..to si ten chlap mákne 😕
brsh
29. kvě 2013
@janice_opice - Jani, a jedete na Spanilou jízdu??? Já doufám, že budu na chatě, tak bych si dala s vámi aspoň nealko pivo 🙂
@hhani - díky za ten odkaz, já se válím a dostala jsem se sem až teď 🙂
@kamisb - alespoň na to budete dvě s Haničkou 🙂 A neboj, v září to dobře dopadne!!!
@martas14 - děkuju pěkně 😉
janice_opice
29. kvě 2013
@hhani jééé to je ošklivý ty myomy

Začni psát odpověď...

Odešli