IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
ewickova
29. kvě 2013
Ještě mi zjistily alergii na sperma, ale kdyz mi dělaly rozbor z krve a alergie zmizela tak vážně nevím kde je chyba. Držím moc palecky aby to vyšlo a byla jsi v klídku 🙂
coralin
29. kvě 2013
@janice_opice za pár let.....a co my teď.............jen věřit a doufat...........
coralin
29. kvě 2013
@ewickova Ahoj, kdes byla na testech?
ewickova
29. kvě 2013
Ohledně ty alergie? Byla jsem na imunologii u dr. Maličkové. Před IVF jsem měla vysledky v poho a stejně nic tak si říkám ze nejsem vhodná nádoba 😞
janice_opice
29. kvě 2013
@ewickova hele to nemůžeš soudit po 1.IVF prostě se to někdy nepovede bohužel😞 Každá jsme vhodná neboj a i tobě se zadaří,🙂
janice_opice
29. kvě 2013
@coralin ani nevš jak moc věřím a doufám!!!!!! ale to tady asi všechny🙂
martas14
29. kvě 2013
@brsh jééé zase jeden krásný testík vespolek.....moc přeju, jen tak dál 😉
martas14
29. kvě 2013
@sasanka033 ahojky ty jsi měla jít dnes na UTZ, tak jak dobré? Já už jsem též objednaná na sobotu ráno, což jsem ráda aspoň nebudu muset jet sama a zaveze mě můj.....no aspoň se zase něco bude dít 😉
ewickova
29. kvě 2013
Tohle nebylo moje první IVF . Tento mesic jsem byla po páté. A ted jsme se s muzíčkem dohodly ještě na šestém. Mám radost ale zároveň mám obavy, aby to nedopadlo stejně 😞
martas14
29. kvě 2013
@coralin věřit, věřit, věřit a ono to dopadne, všechny držíme palečky, aby na závěr na tebe čekala sladká odměna 😉 a až se ti zabydlí doma, tak se začne šetřit na nějakého toho sourozence, nevíme co na nás čeká, takže to nemusí být naposled, i když ty finance jsou na tom hodně těžké 😞
janice_opice
29. kvě 2013
@ewickova ahaaa tak to joooo tak to je jiná a jak tě léčí a jaké máš protokoly|?
martas14
29. kvě 2013
@ewickova já toto hrozně obdivuji, že máte sílu jít do dalšího a dalšího pokusu, ale bohužel to bez toho nejde a musíme se za ty naše drobečky bít.......ale jak se říká kdo se nevzdá, ten se dočká, držím palce aby už ten příští pokus byl ten pravý
jaka17
29. kvě 2013
@aranel6 tak holky, příznaky těhu fakt nemám, citlivý prsa a hlad jsem měla před MS vždycky....ale jak si matně vzpomínám, tak mi přijde, že jsem citlivější na pachy...jinak fakt nic a možná si to simuluju...
jaka17
29. kvě 2013
@malinka_02 ahoj, do únorovek taky až po UTZ, to tam pak bude nával....těším se
malinka_02
29. kvě 2013
@lenkafel kocko moje kamaradky maji uz druhy deti a nejlepsi kamaradka otehotnela v den meho 1. Ivf a holcicce je 6 tydnu a ja mezitim byla na 4 dalsich transferech.. Utekla mi a uz vozi kocarek s jinou kamaradkou.. Hold to je zivot no.. Na ket muzes hned.
lenkafel
29. kvě 2013
ženský já už z toho asi fakt zešílim, ms nedorazila, prsa mě pořád bolí jako blázen, břicho pořád megaveliký a dneska na testu bílo.....
lenkafel
29. kvě 2013
@malinka_02 já vim, že v tom nejsem sama, jen to zamrzí no...jsme to měli tak pěkně naplánovaný, domluvili jsme si společně dovolenou s rodinama, protože máme obě už jednoho syna, oba Jakubové a jsou jen půl roku od sebe a ještě ke všemu spolu chodí do školky a jsou to nejlepší kamarádi a teď jsme to rušili 😞
jaka17
29. kvě 2013
@lenkafel no to je hrozný, člověk by chtěl, aby se to nějak definitivně vyřešilo, a ono nic...
lenkafel
29. kvě 2013
@jaka17 přesně tak, ráno si udělám ještě jeden test a budu volat do caru, že chci raději ještě na krev a na ultrazvuk, ať mám jistotu
malinka_02
29. kvě 2013
@brsh
@aranel6 holky ja se taky bojim ale bude nas vic nebudeme se bat vlka nic! 😃 A kdy mate ty utz? A pak budeme zase cekat na srdicka a pak na screaningy 😃 Ja mam uz od 6 dne po et strasny hlad!! Furt! Porad se cpu necim. Rao se budem v 5 hlady. No a teda boli me bricho jak na MS treba dneska fakt krece.. Tak snad to bude dobry no..
malinka_02
29. kvě 2013
@jaka17 a ty nas kdy utz? 😃
@lenkafel no ja prisla o vsechny kamaradky,je to tezky.. Ale vyjde to musis verit ze jo..
@ewickova nam taky vysel ted az 5. Transfer do te doby nikdy nic..
lenkafel
29. kvě 2013
@malinka_02 tak to ne, my se bavíme pořád hodně, já s ní byla i na ultrazvuku a viděla jsem miminko, taky jsem to obrečela, ale kamarádky jsem pořád....
jaka17
29. kvě 2013
@malinka_02 nemůžu vás najít, ůnorovky???? :-p pošli mi odkaz....prosím |-| na UTZ jdu 12.6., tak zatím budu jako pozorovatel
hhani
29. kvě 2013
tak holky mrcha příšla na den přesně i přes utroš..takže ani na tu krev nemusim 😞..at už je září..
ewickova
29. kvě 2013
@martas14
Zkusím ještě jednou ale už naposledy. Jsem po nezdaru vždycky vycucaná jak hadr na podlahu. Držím všem palečky aby vám to vyšlo. Jsem rada ze jsem vás našla a mám si s kým pokecat 🙂
jaka17
29. kvě 2013
@hhani budu držet palce příště, díky za podporu ....
janice_opice
29. kvě 2013
@ewickova
@hhani
holky moc držím pěsti at nám ten příští pokus vyjde!!!musí !!!! posbírat sílu a jedéémmm
malinka_02
29. kvě 2013
@lenkafel no to my taky ale je to jiny.
@jaka17 kdyz si das termin porodu do profilu tak te to tam samo hodi ve skupinach kde jsi clenem.Ja tam teda jeste nebyla pockam na vas!
jaka17
29. kvě 2013
@malinka_02 to jsi hodná, já si zatím pořád nějak nemůžu zvyknout a snažím se být ještě trochu nad věcí, každé ráno se bojím, že // zmizí a že přijde MS.... :-p ale snad to bude ok...
hhani
29. kvě 2013
@janice_opice no jasněěěě....už se nemůžu dočkat září 🙂 🙂 🙂 🙂 všem držim moc palce..