IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
29. kvě 2013

Holky tak jsem rozposílala srdíčka,která jsem měla tak doufám, že dotyčným přinesou štěstí🙂))) Poslala bych je tady úplně všem, ale tolik jich nemám 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice jsi zlato, asi mi od tebe taky jedno pristalo🙂 ty sis zadny nenechala, nebo co?

akdar5
29. kvě 2013

dočetla jsem se,že oprázdninách je zavřená laboratoř, chodíme v Praze k Apolináři....jo, máme dva,takže by to snad mohlo projít i v červnu,ale pak asi až v září, uvidíme......jsem uč. ve školce 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 néééé nenechala na co je budu syslit, když je můžu poslat někomu pro štěstí přece🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@akdar5 je zavrena, od pulky cervence do konce srpna. a co chystate? ket?

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice tak to jsi teda supervzorna, ja je zatim syslim pro stesti🙂

sasanka033
29. kvě 2013

ja tady fakt usnu, to je hruza to pocasi.

brsh
29. kvě 2013

Holky moje, vy jste drbny teda 😀 Děkuju moc všem, snad to všechno dobře dopadne!!! Na 99% jsem nevěřila tomu, že to vyjde a to fakt nekecám. Takže to byl pro mě ráno obr šok. Tak snad. A těm, kdo zoufají z jednoho vajíčka - nevěste hlavy, podívejte na mě 😉

@janice_opice - Už jsem Ti psala, Jani, o mým dr - nechceš ho fakt zkusit? Nikoho s lepším přístupem neznám. Kamarádka u něj teď rodila a ještě jí opravil při císaři pokaženou jizvu z prvního, který jí prováděl jiný dr.

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice já strašně moc děkuji za srdíčko,ale pošlu ho dál a za to chci na oplátku at mi jich v září přistane co nejvíc .. 😀 😀 ted někomu přinese šttěstí víc než mě... 😉

hhani
29. kvě 2013

@brsh jsi chtěla at máš co číst ..tak si ted nestěžuj 😀

akdar5
29. kvě 2013

@sasanka033 no, tak v tom případě bychom mohli stihnout i v červenci,kdyby to dvakrát nevyšlo..... 😉 nejsem tu zase tak dlouho a furt tápu v těch zkratkách 😒 co je ket?

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh jééé a to já jsem přehlídla a pošleš mi to znovu prosíííímmmmmmmm budu moc ráda🙂 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani jasně já to proto taky dělala,aby to ted někomu přineslo štěstí, já ho budu potřebovat až v červnu - tedy pokud začnu v červnu

janice_opice
29. kvě 2013

Jůů a koukám, že mi někdo také poslal srdíčko tak mooooc děkuju a tohle už si tedy nechám pro štěstíčko🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@akdar5 kryoembryotransfer = transfer zmrazenyho embrya

zimka
29. kvě 2013

Jéééé to je čekání! ufff. 😅

akdar5
29. kvě 2013

@sasanka033 no, tak přesně na to pujdeme 😉 díky

brsh
29. kvě 2013

Já taky moc děkuju za srdíčko, asi vím komu přesně 🙂 !!!

@hhani - dyk si nestěžuju, já ráda čtu - dneska jsem byla celá nesvá, že si s váma nemůžu psát 😀
@janice_opice - písnu Ti do zprávy 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh tk to ti děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

malinka_02
29. kvě 2013

Ja tu chvilku nejsem a hned tohle??? Super!!
@brsh krasny!!! Gratuluju!!! Kolikaty si den?? Mas vetsi tlustice nez ja ted!! Davali jste jen jedno vid? 🙂
@orin77
@jaka17 holky super! Gratuluju!

Pujdete se mnou do unorovek?At muzem kecat s holkama co sou na tom stejne o vysetrenich atd..
Samozrejme tady zustanem!

brsh
29. kvě 2013

@malinka_02 - Moc děkuju! Jsem 11 den po ET - dávali jsme jen jedno, protože jsme měli jen jedno vajíčko 😀 Ne, já bych stejně nemohla, kvůli těm dvěma dělohám jsem dostala přísnej zákaz. Do únorovek skočím hned po utz, teď ještě nechci - bojim bojim 🙂

malinka_02
29. kvě 2013

@meyryen drzim.ti moc palce a trojacci staci 😉
@janinafox to me mrzi ale urcite chteji byt dva maly lisacci 😀
@jednalucka i jeden bojovnik to urcite vybojuje!! Drzim palecky! Nemusis byt nalacno.

aranel6
29. kvě 2013

@malinka_02 Taky počkám až po UTZ-pak se sice zase budu bát něčeho dalšího,ale už to bude aspoň potvrzené těhu

aranel6
29. kvě 2013

@malinka_02; @brsh, @jaka17; @orion - Holky máte nějaký příznaky těhu? Já kdybych ráno nekoukala na tu čárku na testu-teda koukám na ní na fotce celý den 😀, tak ani nevím,že bych mohla být těhu. Nic mi není-prsa mám sice nalitější,ale nebolí, bříško sotva cítím a kromě euforie mi není vůbec nic

brsh
29. kvě 2013

@akdar5 - zítra držím palečky!

@aranel6 - já ani prd! Proto jsem šla ráno testovat s tím, že už vysadím prášky a půjdu se o víkendu někam trošku poveselit. A hele 😀 Ale nechci nic zakřiknout, do utz mlčim a nikomu nic 😕

ewickova
29. kvě 2013

Byla jsem vždycky v Apolinaři

ewickova
29. kvě 2013

Tak to držím palečky, vůbec nevím jestli bych další IVF zvládla. Ted jsme to platily vyšlo to na 37 000 a ted mi daly ze muzu podstoupit umělý bez stimulace hormonu. Ze vezmou folika který ma byt připraven na menzes a zaplatím 11 660 a kdyz to dojde do embryotranferu tak dobry, a kdyz ne budu mit ještě jeden pokus. Nemám vejcovody tak ze jsem odkazana jen na IVF

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova a kam chodíš? já jsem na tom stejně také nemám vejcovody

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova jo už to vidím Apolinář.....no mně to povídej, já jdu na 7.IVF a se vším všudy stojí ten nehrazený pokus okolo 70 tisíc

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh tak já se budu o víkendu veselit za tebe 🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru