• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@jaka17 tak HCG máš ukázkový, gratulejšn!!! :sunglasses: :wink:
30. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no krása!!! Jen tak dál :slight_smile:
@barakara - děkuji moc, snad to klaplo :slight_smile: A jak zvládáš stimulku zatím?
30. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen No tak vidíš - doufám, že to půjde tak dobře i nadále a bude se mu u Tebe moc líbit!!! Držím palčáky, užij si ETík a zamávej mu na cestu :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen No sláva! Takže mé modlení přeci jen k něčemu bylo. :slight_smile: Asi to začnu praktikovat pravidelně!
Moc držím palce.
30. kvě 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :dizzy_face: super, to je pozitivni i pro me, tohle je take nase prvni ivf.... :slight_smile:
stimulka zatim ok, ale jsem teprve na zacatku trochu bojuju s tim kam to pichat ty dve injekce denne, ale to se nejak podda.... :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Drzim palce! :dizzy_face:
30. kvě 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Gratuluju a přeju hodně štěstí.. :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biolage tak nakonec začneme se stimulací ve stejný den. :slight_smile: Dnes dorazila MS a 4. 6. by měla začít stimulace.
30. kvě 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 To je nááádhera. Vidíš jak je dobré vědět :slight_smile: Úžasné zprávičky.
30. kvě 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara - tak to počkej příští týden :grinning: Já pořád píchám Clexane, takže vím, že je to místa čím dál tím míň, ale vždycky nějaký najdu :slight_smile: A co máš za léky, Menopur a? Kdyžtak se doplň tady do tabulky, ať se neptáme a jen se vždycky mrkneme :slight_smile: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
30. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha! dekuju. no u apo byli fakt mili, doktorka to rovnou po telefonu konzultovala s embryolozkou a ta rekla, ze to udela (navic zdarma), pokud to bude po rozmrazeni u embrya vhodne. nejdriv jsem si ale nechala zjistit, zda ten nanucek neni ICSI a neni, je IVF. takze to necham na nich.
30. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu jů máš dlouhý protokol? Já snad začnu se stimulkou ta týden po tobě:slight_smile: tak držím palčáky
30. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no jasně, ono to je embrijko od embrijka:slight_smile: moc ti přeju at to vyjde !!
30. kvě 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@absti ja jdu na ket pristi tyden ve stredu. mame jedinyho nanucka, tak snad to vyjde:slight_smile: no a ten AH prave bude podle toho, zda to doporuci embryolozka po te, co se embryo rozmrazi. rozhodne to ona a nebude nas to stat nic, protoze v nasem caru na to jeste neschvalili cenik:slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já čím se mi blíží po těch 2 měsících datum další stimulace tak mám strach.... fakt už proto, že je to poslední:/ a taky, že nedojde ta genetika včas - myslim výsledky:... Na druhou stranu si říkám, že když nepřijdou včas tak je to znamení, že ted nemám začínat a nechat to až na září ...
30. kvě 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh taky Bara :slight_smile: .....teda to je dlouha tabulka a to vsechny holky jsou tady na diskuzi? Mam Merional a Buserelin.
jinak jsem se pridala:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
30. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara - jj, už jsem koukala :slight_smile: Ty žiješ v UK? Jak se to takhle řeší, když jsi v zahraničí - myslím ohledně pojišťoven atp, jestli to není tajný :wink:
30. kvě 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, budu tu tabulku muset předělat........ :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara ahoj, no skoro vsechny, nektery jsou v unoru/breznu, nektery v dubnovkach a zbytek tady. skoro vsechny se aktivne vykecavaj:slight_smile: muzes vysledovat dle data OPU a ET/KETu, koho tak zhruba najdes kde:slight_smile: a jinak vitej:slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh neni to tajny. No mame stesti, ze veskera lecba jde na pojistovnu. Resi se to podle toho, kde bydlis tak mas pokusu IVF....nam odklepli 3 plus 9 FET (KET). IUI maji vsechny 3 pokusy. A co se tyce leku na ty doplacime pausalne £7.50 za polozku, takze na IVF jsme celkem platili cca 3tisice Kc za leky a to je vse, co budem platit.
30. kvě 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Super, přesně to potřebuju...
30. kvě 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice posledni kvuli penezum?
30. kvě 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no jo tak nějak hodně kvůli financím a i pro to tělo je to záhul - hlavně si myslím, že pak už ani na tu léčbu nemusí reagovat, když jsem toho do sebe nacpala už tolik....
30. kvě 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem seřadila abecedně tu tablku aspon trochu....vždycky jednou za čas to udělám a pak se ji tedy pokusím celkově předělat....:slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaka17 mno ty už to nepotřebuješ ty už to máš :grinning:
30. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara - no tak to je krásný :slight_smile: Doufám, že jich víc nebudeš potřebovat a vyjde to na první dobrou :wink: My jsme měli jen jedno vajíčko a platili jsme si PICSI metodu. Dopláceli jsme 12 za léky a 13 v CARu. Takže zatím žádná hrůza, ale nám to bylo fakt jedno u toho prvního pokusu :slight_smile: Jinak tabulku už ti vysvětlila naše kecalka @sasanka033 :grinning:
30. kvě 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, Ty jsi úža :slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@visnu
@orin77
@brsh Díky všem a přeju moooc krásných nových // :grinning:
30. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jo. Minule jsem měla krátký, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá. A ty budeš mít krátký?
30. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek