IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
martas14
30. kvě 2013
@akdar5 to je stejně zvláštní jak to má každý CAR jiné, u nás například i při pozitivním těhu se utroš bere celý první trimest aby tam byla podpora toho těhotenství a já osobně si myslím, že to mělo něco do sebe, ale ten den kdy jsem si dávala poslední jsem byla přešťastná 😃
absti
30. kvě 2013
@sasanka033
aha.. takže já bych si ho mohla dát taky do požadavku s tím, že to nechám na emryologovi?- to by bylo fajn. Protože on už asi když bude dělat ICSI tak pozná zda je obal tvrdší, ne?
@janice_opice jo jo v tabulce jsem
brsh
30. kvě 2013
@akdar5 - jj, přesně jak píše @martas14 - taky mi to přijde zvláštní. To zavádění je opruz, ale horší než píchání Clexanu fakt není. Nechápu, že Ti ho nenechali...
hhani
30. kvě 2013
@brsh hmmm to jsem si taky myslela,ale koukám,že náš Car má jiné metody..se podivej co mi psala akdar5..to nechápu
brsh
30. kvě 2013
@hhani - no na to jsem právě koukala jak puk =-)
kamisb
30. kvě 2013
@brsh - neboj, čárku jsi měla krásnou, takže určitě bude pěkná hodnota 🙂
zkoušela jsi i dneska ?

nebo šupej spát a ráno tu bude coby dup 😃
akdar5
30. kvě 2013
@martas14 hm, to je hezký... :-| tak já tam zkusím ráno zavolat a zeptám se na to. díky
tak doufám,že to nebude na škodu 😞
hhani
30. kvě 2013
@brsh no na to,že Apolinář je hodně doporučovaný o něm začínám trochu pochybovat..krev se nebere,utroš se nebere,hodně zvláštní 😕 ..a tobě tedy nevolali jak jsi dopadla 🙂
brsh
30. kvě 2013
@kamisb - jooo, testovala jsem i dneska, v 5,45 - nemohla jsem spát 😃 No ještě lepší než včera. Ale krev je krev - a pak utz - pak srdíčko.......já myslím, že už se nikdy nevyspim 😃
akdar5
30. kvě 2013
@brsh tak to jsem na to zvědavá,až tam zítra ráno zavolám, co mi řeknou... :-|
zimka
30. kvě 2013
@absti Nám to teď u KET taky ani nenabídli, tak mě to ani nenapadlo. U ET jsme to měli, i to doporučovali, a teď nic. Nak snad máme siláky, kteří to prokopnou sami. =-)
brsh
30. kvě 2013
@hhani Tak určitě je doporučovaný z nějakého důvodu. Já bych se toho nebála. Mně řekla moje dr z CARu - ležet po ETu se nemusí, nemá to na to vliv (jako na pokoji těch půl hodiny) a Utrouš - to je jen taková berlička, ale těhotenství určitě nezachrání. Buď těhotná budete nebo ne (s Utroušem i bez něj)... Tak se neboj Apolináře. Vědí, co dělají 😉
absti
30. kvě 2013
@zimka
Určitě siláky máte... 🙂
kamisb
30. kvě 2013
@brsh - neboj obavy trochu opadnout až budeš cítit pohyby ...je to fajn když se pak denně hlásí, že tam je 😉
hhani
30. kvě 2013
@brsh Baru jak jsi dopadla,volali?
jaka17
30. kvě 2013
@martas14 tak na to se taky těším...až nebudu mít furt Utroše všude...
margitam
30. kvě 2013
Ahoj holky, tak se taky přidávám.....trochu mám z toho strach.........ale uvidíme, no........po další menzes bych měla začít stimulovat gonalem.......vychází to na červen
jaka17
30. kvě 2013
@brsh No, ale je to na dobrý cestě, co víc si přát 😃 to za ty nervíky stojí..
hhani
30. kvě 2013
@margitam tě vítáme mezi námi..tady se hodně dozvíš a i hezky pobavíš 🙂..myslim,že se tady sešla super parta lidí,která se umí skvěle podpořit 🙂
margitam
30. kvě 2013
@hhani děkuju pěkně 🙂
coralin
30. kvě 2013
@janice_opice to já taky a určitě i všichni ostatní..... 🙂
hhani
30. kvě 2013
@margitam neni za co 🙂 a hlavně se neboj..stimulka je procházka růžovou zahradou ve srovnání s čekáním jak to dopadlo po transferu 🙂 to je tvé první?
hhani
30. kvě 2013
@margitam a tady je tabulka tak se tam kdyžtak napiš 🙂 to je proto abychom se tě neptali všechny pořád dokola co a jak 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
coralin
30. kvě 2013
@martas14 já finance řešila na začátku, přišlo mi to hrozně moc za tu nejistotu, ale teď už to neřešíme, už jsme v tom za tolik..... to už nemá cenu......jenom bych si přála, aby to už bylo pozitivní🙂
brsh
30. kvě 2013
@hhani - no Hanči, výsledky z laborky nepřišly, takže až zítra ráno.... se picnu 🙂 Já jsem tam jela jen pro recepty a při tý příležitosti jsem poprosila sestru, ať mě bodne, takže mě nabírala dost pozdě - až někdy kolem jedenáctý.
margitam
30. kvě 2013
@hhani jsem tam 🙂
hhani
30. kvě 2013
@brsh ale to bude dobrý...vyjde to ..test sílí tak to bude v pořádku🙂
hhani
30. kvě 2013
@margitam šikovná 🙂 takže tvé 1 IVF ?
margitam
30. kvě 2013
@hhani ano, ouplně první a bojim bojim 😃
margitam
30. kvě 2013
holky, mudr mi dnes doporučila brát před IVF toto........prý to pomáhá ke správnému zraní vajíček, dozrávají lépe, mají lepší kvalitu a lépe se pak dělí........koukněte. Je volně prodejný v lékárně, cena jednoho balení cca kolem 300kč, už ho mám doma 😃 http://www.lejdy.sk/pre-snazilky/inofolic

Začni psát odpověď...

Odešli