• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@akdar5 to je stejně zvláštní jak to má každý CAR jiné, u nás například i při pozitivním těhu se utroš bere celý první trimest aby tam byla podpora toho těhotenství a já osobně si myslím, že to mělo něco do sebe, ale ten den kdy jsem si dávala poslední jsem byla přešťastná :grinning:
30. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
aha.. takže já bych si ho mohla dát taky do požadavku s tím, že to nechám na emryologovi?- to by bylo fajn. Protože on už asi když bude dělat ICSI tak pozná zda je obal tvrdší, ne?
@janice_opice jo jo v tabulce jsem
30. kvě 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 - jj, přesně jak píše @martas14 - taky mi to přijde zvláštní. To zavádění je opruz, ale horší než píchání Clexanu fakt není. Nechápu, že Ti ho nenechali...
30. kvě 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh hmmm to jsem si taky myslela,ale koukám,že náš Car má jiné metody..se podivej co mi psala akdar5..to nechápu
30. kvě 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - no na to jsem právě koukala jak puk :confused:
30. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - neboj, čárku jsi měla krásnou, takže určitě bude pěkná hodnota :slight_smile:
zkoušela jsi i dneska ?

nebo šupej spát a ráno tu bude coby dup :grinning:
30. kvě 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hm, to je hezký... :unamused: tak já tam zkusím ráno zavolat a zeptám se na to. díky
tak doufám,že to nebude na škodu :frowning2:
30. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no na to,že Apolinář je hodně doporučovaný o něm začínám trochu pochybovat..krev se nebere,utroš se nebere,hodně zvláštní :fearful: ..a tobě tedy nevolali jak jsi dopadla :slight_smile:
30. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - jooo, testovala jsem i dneska, v 5,45 - nemohla jsem spát :grinning: No ještě lepší než včera. Ale krev je krev - a pak utz - pak srdíčko.......já myslím, že už se nikdy nevyspim :grinning:
30. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh tak to jsem na to zvědavá,až tam zítra ráno zavolám, co mi řeknou... :unamused:
30. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Nám to teď u KET taky ani nenabídli, tak mě to ani nenapadlo. U ET jsme to měli, i to doporučovali, a teď nic. Nak snad máme siláky, kteří to prokopnou sami. :confused:
30. kvě 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Tak určitě je doporučovaný z nějakého důvodu. Já bych se toho nebála. Mně řekla moje dr z CARu - ležet po ETu se nemusí, nemá to na to vliv (jako na pokoji těch půl hodiny) a Utrouš - to je jen taková berlička, ale těhotenství určitě nezachrání. Buď těhotná budete nebo ne (s Utroušem i bez něj)... Tak se neboj Apolináře. Vědí, co dělají :wink:
30. kvě 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka
Určitě siláky máte... :slight_smile:
30. kvě 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - neboj obavy trochu opadnout až budeš cítit pohyby ...je to fajn když se pak denně hlásí, že tam je ;)
30. kvě 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Baru jak jsi dopadla,volali?
30. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak na to se taky těším...až nebudu mít furt Utroše všude...
30. kvě 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidávám.....trochu mám z toho strach.........ale uvidíme, no........po další menzes bych měla začít stimulovat gonalem.......vychází to na červen
30. kvě 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No, ale je to na dobrý cestě, co víc si přát :grinning: to za ty nervíky stojí..
30. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margitam tě vítáme mezi námi..tady se hodně dozvíš a i hezky pobavíš :slight_smile:..myslim,že se tady sešla super parta lidí,která se umí skvěle podpořit :slight_smile:
30. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani děkuju pěkně :slight_smile:
30. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já taky a určitě i všichni ostatní..... :slight_smile:
30. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitam neni za co :slight_smile: a hlavně se neboj..stimulka je procházka růžovou zahradou ve srovnání s čekáním jak to dopadlo po transferu :slight_smile: to je tvé první?
30. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitam a tady je tabulka tak se tam kdyžtak napiš :slight_smile: to je proto abychom se tě neptali všechny pořád dokola co a jak :wink: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
30. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já finance řešila na začátku, přišlo mi to hrozně moc za tu nejistotu, ale teď už to neřešíme, už jsme v tom za tolik..... to už nemá cenu......jenom bych si přála, aby to už bylo pozitivní:slight_smile:
30. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - no Hanči, výsledky z laborky nepřišly, takže až zítra ráno.... se picnu :slight_smile: Já jsem tam jela jen pro recepty a při tý příležitosti jsem poprosila sestru, ať mě bodne, takže mě nabírala dost pozdě - až někdy kolem jedenáctý.
30. kvě 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jsem tam :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ale to bude dobrý...vyjde to ..test sílí tak to bude v pořádku:slight_smile:
30. kvě 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitam šikovná :slight_smile: takže tvé 1 IVF ?
30. kvě 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ano, ouplně první a bojim bojim :grinning:
30. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mudr mi dnes doporučila brát před IVF toto........prý to pomáhá ke správnému zraní vajíček, dozrávají lépe, mají lepší kvalitu a lépe se pak dělí........koukněte. Je volně prodejný v lékárně, cena jednoho balení cca kolem 300kč, už ho mám doma :grinning: http://www.lejdy.sk/pre-snazilky/inofolic
30. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek