IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
31. kvě 2013

Jinak vítám všechny nově příchozí a ať se nám tu ty dvojčárkové testy hezky množí a množí pěkně geometrickou řadou

aranel6
31. kvě 2013

Já od rána taky brejlím na čárku-zdá se mi zase trošinku silnější,ale jen o chloupek a stále teda není jako ta testovací, ale snad to neva 🙂

brsh
31. kvě 2013

@sasanka033 - děkuju moc 🙂 Partner je rád, pořád říká, co budu dělat 😀 a přiblble se usmívá, hehe
@aranel6 - mám zatím 232, hodnota 11. den po ET, takže jsem dle tabulek ok. Děkuju 🙂

aranel6
31. kvě 2013

@ brsh Obrovská gratulace - to je teda parádní hodnota - tak jen tak dál těhulko 🙂

kamisb
31. kvě 2013

@brsh - tak to je super, moc a moc gratuluji 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@brsh jo takze uz ho mas doma? ja to chapala tak, ze je od pondeli do patku pryc🙂 nebo jste kecali pres skype?
tak at je vsechno uz v poradku a carky sili a podel se taky o fotky konecne🙂
mne je zase blbe, chce se mi blejt a silene me tresti hlava.

hhani
31. kvě 2013

@brsh mooooooooc GRATULUJI 🙂 ...snad se k tobě v září přidáme...hezky těhulkuj 😉

akdar5
31. kvě 2013

@brsh tak i já se ofiko přídávám s velkou gratulací a hodně štěstíčka při dalším pruběhu... 😉 😉

aranel6
31. kvě 2013

@jaka17 - jak najdu to téma únorovky?

brsh
31. kvě 2013

@aranel6 @kamisb @hhani @akdar5 - holky moc děkuju 🙂 Snad to bude pokračovat takhle dál a vás všechny brzo nakazim těhu bacilem 😀
@sasanka033 - nejsi sama, ta hlava bolí snad všechny ženský v mým okolí ☹ Jinak jsem mu to volala. Ale po až st spal doma, tedy se mnou u mamky. Teď se za chvíli uvidíme, tak se těším 🙂

lucavka
31. kvě 2013

@orin77 - moc gratuluju. Já s prvním klukem měla prakticky tu samou hodnotu když mi nabrali krev 😀

orin77
31. kvě 2013

@lucavka Děkuji Ti a všem ostatním.

brsh
31. kvě 2013

@orin77 a já Ti pogratulovala? 😀 Jsem takovej sobec, že řeším jen sebe 🙂 Gratuluju moc!!! A já si jedu mrknout po těch džínách do H&M - zatím, kočky

hhani
31. kvě 2013

holky potřebuju poradit..předevčírem večer jsem myslela,že mrcha dorazila,ale ráno nic ani přes den ne.Včera večer to zase vypadalo a dnes přes den zase nic..termín jsem měla 29.5. nemáte někdo podobnou zkušenost?

kamisb
31. kvě 2013

@hhani - já jsem to po vysazení utragestanu normálně dostala ..ale já jsem špinila i při jeho braní. jen mě teda začalo hezky píchat napravo ...ještě v úterý byl vaječník zvětšený, tak snad už to bude lepší :(

Mám pocit, že jsem někde četla, že říkají, že tak týden může trvat než si to tělo uvědomí. Ale jestli se Ti něco nezdá tak si klidně dojdi do CARu nebo ke svýmu doktorovi aby se na Tebe podíval.
A taky teď nevím kdy jsi měla ET ..prý MS dorazí nejdřív za 14 od něj.

hhani
31. kvě 2013

@kamisb byla jsem 16.5. tak to by nějak odpovídalo..utroš neberu 2 dny..uvidim nechám to do pondělka a kdyžtak zavolám do caru.Děkuju 🙂

jaka17
31. kvě 2013

@orin77 ty voeee jakk by rekl nas mladej,ty si super tehule 😢

kamisb
31. kvě 2013

@hhani - a vubec jsi nešpinila nebo tak? A ty jsi byla na krvi?

jaka17
31. kvě 2013

@aranel6 musis si dat do profilu ,ze jsi tehotna a ono te to tam zaradi samo...

hhani
31. kvě 2013

@kamisb ne vůbec pořád bylo všude bílo..jako na testech 😀 ..nebyla protože jsem myslela,že ta mrcha dorazila..

janice_opice
31. kvě 2013

@brsh jupíííí tak gratuluju ty tabulková můro 😀 😀 😀 😀 😀

jaka17
31. kvě 2013

@sasanka033 no z tech jehel muzou deti dostat i ze zaschle krve tu smrtelnou formu zloutenky,:ne AIDS' ale lidi furt delaji aferu kvuli AIDE. pritom ta zloutenka prezije i ve forme uschleho prasku.To jsem jen tak nesrozumitelne napsala... 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@jaka17 jo taaaak🙂 tak diky za uzitecny info🙂

jaka17
31. kvě 2013

@brsh
tak holky,jeste ten Utz a jdeme na unorovky.

janinafox
31. kvě 2013

@orin77
@brsh holky moc moc moc gratuluju..... 😉

sasanka033
31. kvě 2013

@hhani mne rikali, ze do ctyr dnu po vysazeni utrose by mela byt ms.

kamisb
31. kvě 2013

@hhani - hm, tak to bych si na tu krev asi raději došla. Nebo počkej do toho pondělka a pak si tam případně zajeď at ti ji raději vezmou.

orin77
31. kvě 2013

@brsh Děkuji a také Ti ze srdce gratuluji. Mám z Tebe velkou radost

orin77
31. kvě 2013

@jaka17 jen aby to vydrželo 🙂

janice_opice
31. kvě 2013

@orin77 moooc gratuluju toje krása!🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru