IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

baby1984
autor
25. dub 2013

ahojky holký,tak jak to tady s váma vypadá??Já už se nemůžu dočkat za týden kontroly těším se jako nikdy,ale snad nebudu zklamaná.A jestlipak už se někdo pomalinku chystá na Ketík,nebo Etík??Já sem ted na pc strašně málo sem venku a azahradničim,sem ve svém živlu 🙂 konečně,ještě napustit bazén a sem max spokojená. 😀

brsh
25. dub 2013

@brnanda jj, já taky leiden a mthfr, ale v heterozygotu... no stejně mě bodání taky čeká 😒
@ratatooy - děvče, nechtěla bys překlenout aspoň první trimestr, než se vrhneš na diety?! 😀 Kdy jdeš na uzt vůbec, jestli jsou oba v pořádku? 🙂
@měla bych v úterý 7mého, jestli dorazí mrcha mršina 😀
@janice_opice - neblázni, simtě :-P

brnanda
25. dub 2013

@brsh takže máš chycenej jen jeden gen?a trombofilní mutace nee?jen leidena a mthfr.. no já píšu jen,že 😀

brnanda
25. dub 2013

@ratatooy dietu v těhu? asi si ráda,že jsi těhu ,že 😉 já sem oplácaná a mohl by mi někdo v těhu říct,že sem tlustá 😀 předtím si to nikdo nedovolil,jen jednou hematolog a já mu pak rázně řekla,že sem taková celej život ,tak aby mi pokaždý návštěvě,cca každý dva týdny jsem tam byla nepsal do zprávy ,že sem obézní..od tý doby mám klid 😀 😀
Mě se podařilo teď od prosince zhubnout a nenabírat zpět asi 3 kg,mrzí mě,že to nepůjde dolů,ale vážně hubnout te´d nehodlám ...si těhu břicho nosím už čtvrtým rokem,tak to ještě ten rok třebas zvládnu ne 😀

meyryen
25. dub 2013

@brnanda Já se pustila do diety v lednu, po neuspěšném IVF, horko těžko jsem dala dolu 7 kil a teď už taky končím, i když bych potřebovala dát dolu dalších 10kg. Ale teď jdu do další stimulace, tak chci být v pohodě a hezky najedená 😀

brsh
25. dub 2013

@brnanda To jsou trombofilní mutace - já se v tom moc nerejpu. Dostala jsem průkazku trombofilikala a chodím každýho půl roku na kontrolu na hematologii.... co já vím, má mthfr každý druhý člověk a fakt to tam moc nehrotí....peklo způsobuje ten leiden, ne? Vlastně je mi to tak nějak jedno - testy mi dělali, až když jsem přestala brát po deseti letech antikoncepci. A nestalo se vůbec nic. Do toho jsem kuřák...víš jak. Doktoři na nás pořád chodí s nějakým strašákem 😉

malinka_02
25. dub 2013

@jednalucka to je husty, to vubec nechapu, myslela sem ze to je podminka pojistovny ze se prii prvnich dvou pokusech dava jen jedno ab predesli u chytlavych holek vicecetnemu rizikovemu tehotenstvi..
@meyryen
@lucavka ja to mam z praci stejne, makat od nevidim do nevidim a deti se nenosi, ted se vyhodili 3 co se vraceli z materske..
@brsh pekny plan 😀

ratatooy
25. dub 2013

@brsh až za tyden na utz

ratatooy
25. dub 2013

@brnanda no jo zdrave jist a hubnout se dá i v tehu a přitom neschází žádny živiny,mimču stejne stači jen to co sníš jako normální přijem,neni to že jime za dva,jinak ja mela tehu cukrovku a tam je hoodne přísná dieta

malinka_02
25. dub 2013

@meyryen a jak se ti povedlo schodit tolik? Ja jí zdrave co to jde a cvicim aspon 2-3 x tydne ale proste za ten rok co mam za sebou stimulaci a pak 3 kety mam navic 12 kg a tech se nemuzu vubec znavit takze bezdetny prasatko..
@brsh ja mam mthfr homozygot a nedali mi nic a taky sem brala 15 let HA a nic 😀

malinka_02
25. dub 2013

Kamaradce se narodila holcicka vcera tak sem mela smisene pocity.. Moc ji to preju ale byla to posledni bezdetna kamaradka a anacic moje nejlepsi takze zavist a strach ze uz mi nikdo nezbyl.. Navic mi 2 roky rikala ze deti jeste nechteji ze chtej si jeste uzit a najednou 3 dny po svatbe otehotnela. Sama byla v soku ze to tak rychle nechtela..

ratatooy
25. dub 2013

@jednalucka jj určo se těš car je uplne užasnej,a doost se jim daří

baby1984
autor
26. dub 2013

holky injekce na IVF dostaneme v Car nebo tam dostanu recept a půjdu s nim do lékárny??

jednalucka
26. dub 2013

@malinka_02 Neboj, kamarádku brzy doženeš 🙂 a všichni to tu doženeme!!!
@ratatooy doporučil mi je gynekolog, že mají vynikající výsledky 🙂 a tak jsem do toho šla, i přesto, že to mám cca 100km. 2x jsem tam byla osobně a 2x jsem tam telefonovala a vždycky měli naprosto fantastický přístup, poradili mi- aniž bych měla pocit, že někoho otravuju nebo zdržuju 🙂 tak jen tak dál 🙂 a hrozně se těším.

A holky, jak jste na tom s neschopenkama? Dělám v kanclu, žádná velká zátěž (jen šéf tu občas prudí) a nevím, jestli si ji mám vzít třeba hned od OPU nebo až na ET nebo vůbec? Jak jste na tom vy?

meyryen
26. dub 2013

@baby1984 Léky ti dají v CARU 😉

meyryen
26. dub 2013

@malinka_02 No horko těžko, mám už tělo věčnýma dietama docela odolné a na cvičení jsem líná. Takže všechno úpravou stravy, a to dost zásadní:( většinou jen zelenina a maso....krušné chvíle to byly ☹

meyryen
26. dub 2013

@jednalucka Neschopenku si neberu, na OPU si vezmu dovolenou a na ET a den poté taky, jinak budu chodit normálně do práce. Dělám v kanceláři, takže nic zatěžujícího. Ale jakmile by se objevil problém v podobě špinění nebo krvácení, tak na to kašlu a zůstáváme doma na nemocenské. 😎

malinka_02
26. dub 2013

@jednalucka ja si brala jen po et 2 dny a pak byl vikend..
@meyryen tak to si dobra, ja stravu upravila jim spoustu salatu, jen kureci a ryby a nic, pak si dam neco normalniho a kilo nahore..

ratatooy
26. dub 2013

@jednalucka ja sem byl doma od opu a už se do práce nevratila

malinka_02
27. dub 2013

Tak MS dorazila, takze od zitra gonal 😉

malinka_02
28. dub 2013

právě se psychicky připravuju na píchání první injekce 😀 😀 😀

lucccy
28. dub 2013

ahoj holky, měla bych na vás takový dotaz: při tomto IVF si píchám Decapeptyl (plus beru Prednison a Norethsteron) a čekám na ms. Taky vás ten Decapeptyl tak štípe? Při předchozích pokusech jsem měla místo toho nosní sprej a píchala až Puregon, který byl v pohodě, ale ten Decapaptyl je pro mě fakt utrpení... ☹ Máte to taky tak??? Díky 🙂

alba1
28. dub 2013

@lucccy zkus ho nechat chvíli vyndaný z lednice...nepíchej ho hned jak ho vyndáš... 🙂

brsh
28. dub 2013

@malinka_02 Jooo, tak gratuluju 🙂 Já bych měla začít asi za 8 dní, tak poreferuješ, jaký to je. Já to asi sama nezvládnu a budu jezdit ke kamarádce - velkej hrdina teda nejsem 😀
@ lucccy - ahoj, nevím, jestli to je i u Decapeptylu, ale některý holky doporučují chytit špek, bodnout a pustit - prostě ho nedržet celou dobu, ale po vpichu hned pustit... Je to tak holčiny, já to někde četla myslím?! 😎

Jaký jste měly víkend, holky? Já byla na chatě a asi jsem tam nějak prochladla nebo co, není mi nejlíp... ale snad je to jen momentální vyčerpání 😉 Probíhaly grilovačky a nějaký sázení atp. Takže docela relax. Zítra začínám balit a v úterý tradááá, hola hola Holand volá. Už se těším.

sasanka033
28. dub 2013

@brsh ahoj, mame te v dubnovejch snazilkach v tabulce:
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...
a koukam, ze budes stimulovat, to je tvoje prvni IVF? muzu ti to tam zapsat, at to mame aktualizovane? diky a uzij si vylet🙂

brsh
28. dub 2013

@sasanka033 ahoj, jo, já si to dopisuju postupně, tak jak vím 🙂 Takže až budu vědět datum, tak to dopíšu, neboj... ale ještě nevím kdy a jestli vůbec. Čekám na utz v pondělí 😉

sasanka033
28. dub 2013

@brsh diky, jsi hodna...tak drzim palce, at jsi poradna slepice🙂

brsh
28. dub 2013

@sasanka033 🙂 děkuju moc, snad budeme všechny, co jsme se přesunuly s dubnovek dál 😎

sasanka033
28. dub 2013

@brsh aha, tobe tu stimulaci neco zastavilo? musela jsi odkladat?

brsh
28. dub 2013

@sasanka033 nějak se dr nezdál folikul jeden, tak jdu ještě na ko, jestli to není cysta - mám za sebou hormonální léčbu endošky...ale spíš přehání a je to folík, i když trošku větší...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru