IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
31. kvě 2013

@martas14 jsi hodná🙂 díky taky držím palečky a ty jsi teď v jaký fázi???

coralin
31. kvě 2013

dneska jsem si všimla, že mi přibilo srdíčko, děkuju holky🙂

coralin
31. kvě 2013

@sasanka033 Ahojky tak už ve středu??Jak pomalý......?tak to se mineme...

coralin
31. kvě 2013

@jednalucka uvidíš, že to jedno bude velkej bojovník🙂

sasanka033
31. kvě 2013

@coralin ahooooj🙂 no ve stredu budu 18DC a sliznice je ok, tak snad to vyjde a nanucek se rozmrazi a jeste vyjde AH, ktery navic asi bude zdarma🙂 jinak je mi ale druhej den desne blbe, na bliti a tresti me hlava. nevim esli to neni z estrofemu, nedovedu si to vysvetlit:(
pomaly jako ze z nej byla blastocysta az sestej den, ma byt patej.
jak se mas ty? ms uz dorazila? kdy bude ket?

orin77
31. kvě 2013

@janice_opice Moc děkuji, věřím, že i Ty budeš brzo 2v1 😉

janice_opice
31. kvě 2013

@orin77 no uvidíme, doufám, že ano..🙂 už mě to nebaví tolik pokusů a nic🙂

martas14
31. kvě 2013

@orin77
@brsh holky no paráda, tak už vám to těhu frčí i v žílách ...tak gratuluji a jen samé další pozitivní zprávy 😉

brsh
31. kvě 2013

Holky, moc všem díky - všem držím palce!!!!!!!! Vidíte, že i s jedním jediným vajíčkem to jde 🙂 Užijte si krásně ten deštivej pátek, já jedu domů pro nějaký věci a pak na chatu. Budu tady, ale omezeně. Tak se zatím opatrujte, pááá

martas14
31. kvě 2013

@coralin já jsem dnes 9DC a zítra valím na UTZ jaká bude sliznice a dozvím se co zas dál plánuje ten náš CAR, lepím si náplasti estrohexal a zatím dobré, doufám, že zítra budou dobré zprávy a příští sobotu snad KET....budeme dávat dvě jedničkové morulky, pokud obě budou OK

martas14
31. kvě 2013

@sasanka033 tak to je hnus, tak ať je ti líp kočko.....to počasí je vážně na pytel.....u nás taky na prd malá má angínu, prý to můžeme čekat i my ostatní doma....takže mám hrůzu co teď jestli to dostanu taky(jakože už mě škrábe v krku), tak jestli se vůbec může jít na KET nebo co bude 😒

margitam
31. kvě 2013

@sasanka033 děkuju ,-)

aranel6
31. kvě 2013

@jaka17 Díky moc za info-já furt hledala jak blbá a nic. Takto si na únorovky počkám doufám,že jen do úterka-před UTZ si prostě profil nezměním-jsem v tomhle pověrčivá a bojím 🙂.

aranel6
31. kvě 2013

@jaka17 Taky na rozdíl od vás já nemám potvrzeno HCG s krve-přemýšlela jsem že dnes půjdu,ale stejně by byli výsledky až v pondělí,tak to už počkám na ten UTZ

jaka17
31. kvě 2013

@aranel6 ja taky vahala,ale nakonec jsem si rekla, ze si to budu uzivat radsi hned,kdyby to nevyslo, abych byla aspon chvili tehu..hcg tam budes mit,to je jasny.Ale psat do unorovek budu taky az po utz, tj.docela za dlouho, po 12.6. to ty uz budes mit mozna prvni snimecek mimouska 😔:

jaka17
31. kvě 2013

@orin77 neboj' nezmizi- jen si na sobe nenech predvadet ozivovani na te prvni pomoci, at to z tebe nevymacknou. 😀

malinka_02
31. kvě 2013

@brsh me vzdycky zustavali nejake dny stejne. Dnes otevreli hm na andelu a kdyz dnes nakoupis za 600 dostanes 200 slevu na priste. Vyrazimtam 😀

malinka_02
31. kvě 2013

@jaka17 jasny uz aby to bylo a mohli jsme ty unorovky rozjet 😀
@orin77 krasna hodnota! Kolikaty den jsi? A 1 embryjko vid?
@brsh kdyz koukam na ty vase hodnoty tak premyslim jestli ma nebyla nizka 😀

aranel6
31. kvě 2013

@jaka17 Však se taky dočkáš fotečky a ty už určo i se srdíčkem 😵

janice_opice
31. kvě 2013

Tak mě napadá - holky udělám v tabulce ještě kolonku na HCG/den a dopiště to tam prosííímmm hodně holkám to myslím pomůže se orientovat 🙂

janice_opice
31. kvě 2013

aha tak vy jste šikulky a píšete to k čárkám🙂)) no tak nic snaha byla

coralin
31. kvě 2013

@sasanka033 Ahoj, jak to, že budeš mít AH zdarma?? ale je super, že se to vyvíjí takhle dobře. Já dneska začala s ms a nebylo mi dopolko nic moc. Začnu najíždět na estrfenm. 12 dc jdu na ultrazvuk, musím se ještě objednat 🙂

coralin
31. kvě 2013

@martas14 tak držím palce..já budu zobat pilule, je zvláštní, že jsem nikdy ty náplastě nelepila. Že by to v Pha neznali??? 😀 a 12 dc jdu na ultrazvuk jak poroste sliznice, tak uvidíme jak se to vyvine🙂

sasanka033
31. kvě 2013

@coralin protoze u apo nejsou uz rok schopni schvalit novej cenik a v tom starym to neni🙂 teda starym, proste soucasnym🙂 ale umi to udelat, takze pokud to bude vhodny, udelaj🙂

hhani
31. kvě 2013

@sasanka033 no tak to je dobrá zpráva tak snad ještě chvíli vydrží bez ceníku 😀 ...ale je pravda,že když je ICSI tak se už AH nedělá tedy neni potřeba,protože je už obal narušen?Někdo to tady psal,ale nevim kdo 😒

kamisb
31. kvě 2013

@hhani - já jsem to psala, že to prý není potřeba.
Ale stejně si to hodně holek pro jistotu ještě nechává dělat. Někdy prostě chceš dát co se dá aby se šance zvýšila. Někdy to mají i v jedný ceně s tím ICSI ...si myslím, že tohle by případně měl doporučit embryolog když kouká jak ty vajíčka vypadají.
Ale třeba moje doktroka říkala, že tomu moc nevěří, že to tu šanci zahnízdění neovlivní ..ale zase jsem u toho co doktor to jiný názor ....

kamisb
31. kvě 2013

@janice_opice - někde jste si myslím s @brsh psaly, že by jste daly klidně srazík ...taky bych se přidala kdyby na to mělo dojít ;)

sasanka033
31. kvě 2013

@hhani jojo, nekdo to psal, ale nevim, zda to tak opravdu je, ale ja si kvuli tyhle informaci i zjistila, zda ten naucek co nam zbyl je ivf nebo ICSI a je ivf, takze AH chci, pokud to pujde.

sasanka033
31. kvě 2013

@hhani ale laicky mi ta teorie nejak nevoni - to, esli se vajicko narusi nakou pipetou nebo ja nevim necim, cim se dela ICSI, nebo zda ho narusi sama spermie, to mi prijde stejny, ne? je to ve stejnej den OPU, takze i spermie vlastne narusi obal...bych rekla...?

sasanka033
31. kvě 2013

@hhani sorry, pisu jak debil, je mi furt nak blbe a ted jsem spala

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru