IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
4. čer 2013

@orin77 Mám to taky tak, bojím se na záchod, ale HCG jsem měla 3125, tak to je ok...ale trochu mne to špinění rozhodilo....volala jsem dr a ta řekla, že to je normoš, že hnízdí...tak snad jo...člověk se těch strachú těžko zbavuje...tak se taky šetři a věnuj manželovi první obrázek mimča... 😀 😀 😀 kromě košíčků...

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka Jo tak je to tak - ze Stodůlek metrem na Radlickou a odtamtud tramvají XB na Florenc🙂 To platí dneska, ale kdyby se otevřelo do čtvrtka metro tak to máš přímo🙂

lucavka
4. čer 2013

@sasanka033 - sem objednaná na půl dvanáctou. Metrem už to zvládám, dokonce naposled sem poprvně nebloudíla 😀 . Ale venkem fakt nevím... Já sem prostě na tohle úplně tupá. I když si myslím že jdu správně nakonec jdu úplně jinam 😠

orin77
4. čer 2013

@jaka17 No to je úžasné, takové krásné číslo. Moc gratuluji, skvělé zprávy. Nejspíš se opravdu uhnízďuje a hledá nejlepší pozici v pokojíčku. 😀

lucavka
4. čer 2013

@janice_opice - tak moc děkuju. Snad to i takový jelito jako já najde 😀

orin77
4. čer 2013

@jaka17 S tím obrázkem to asi nepůjde. Když půjdeš příští týden na ten UTZ dostaneš obrázek??

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka ale joooo...... já jsem dvě zastávky od Florence a třeba pustí už metro 🙂)

akdar5
4. čer 2013

@orin77 ježiš, díky .....jdu ho najít 😉
@sasanka033 díky moc 😉

jaka17
4. čer 2013

@akdar5 paralen a hodně napít, může být trochu coly, to prý pomáhá

jaka17
4. čer 2013

@orin77 No já myslím, že u nás jo, takovou malou fazolku....

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka kdyžtak ti písnu do zprávy můj mobil a kdyby něco volej SOS 🙂

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice ty mas normalne svatozar🙂

janice_opice
4. čer 2013

@jaka17 bych skoro dle toho Hcg řekla, že to budou dvojčata, kdybych nevěděla: 😀

orin77
4. čer 2013

@jaka17 I když by to nakrásně dopadlo, tak asi nebudu mít možnost manžela překvapit jakoukoliv fotkou z ultrazvuku, jelikož mi řekl, že chce na všechny chodit se mnou. Ráno už se ptal, jestli jsem objednaná na ten první, co by to měl potvrdit....

janice_opice
4. čer 2013

@akdar5 taky bych byla pro paralen a hodně spát(tedy pokud to půjde.()

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 Musím si nějak vyžehlit ty hříchy z mládí 😀 😀 😀

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice jako kery? 😀 😀

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 no jéééje těch jéééééééééé 😀 😀

sasanka033
4. čer 2013
sasanka033
4. čer 2013

@lucavka tak ted pisou, ze se metro vrati k normalu do patku. cili MUZE i ve ctvrtek🙂 tak ti budu drzet palce, ale myslim, ze kdyztak janice_opice to jisti🙂

jaka17
4. čer 2013

@orin77 tak to nemáš opravdu možnost ho překvapit.....ale i tak mu to bude stačit 😀 😀

jaka17
4. čer 2013

@janice_opice Asi to bude mamut po manželovi

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 jasnýýýý jistim jistim🙂 já to někdy sepíšu ten seznam hříchů a to se budeš divit:D
@jaka17 škoda, že si nepamatuju kolik jsem měla HCg při Kubovi, páč to ten se narodil jako mamut opravdu - teda bez klů 😀 😀 dle porodní váhy a míry 🙂tak pozor 😀

zimka
4. čer 2013

@akdar5 Trápila mě minulý týden - paralen nebo panadol, i ten extra nebo super nebo jak se to jmenuje jde. Konzultovala jsem to! 🙂 A studenej hadr na hlavu.

jaka17
4. čer 2013

@janice_opice jo jo, já měla obě děti přes4 kg, tak vím, o čem je řeč...

coralin
4. čer 2013

@simka77spain co je to Tesa??? držím palečky a už to máš rozjetý?? nebo v jakém jsi stadiu??

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice tak to dej zas do excelu, at se to da nejak rozumne a prehledne filtrovat, dle hrichu 😀 😀 pokud je toho tak moc, rozumis 😀 😀

coralin
4. čer 2013

@martas14 nějak se to dozvěděli, ani nevím jak... tak máma psala, že museli jít na panáka🙂 aby to rozdejchali 😀 😒

coralin
4. čer 2013

@jednalucka to je blbý, viď?? těšila jsi se, že pokecáte a vše proberete a velká voda všechno ničí... 😢 škoda... ale příště to určitě vyjde

janice_opice
4. čer 2013

@jaka17 taky dobrý, Kuba měl 5,83 a 56 cm a ted je jak záchodovej pavouk - hubenej a dlouhej 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru