IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 no jo, ale,když si tam nastavím filtry jako,aby to nebylo tak hustý tak těch slušnějších tam zůstane pár 😀 připřadím k nim stupně závažnosti něcojako desatero 😀

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice no puvodne jsem to myslela jako for, ale kdyz to nabira takovy kontury, jsem cim dal zvedavejsi 😀

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 jako bych nic nenapsala🙂

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 a propos co nového u tebe? 🙂

martas14
4. čer 2013

@coralin no jo tak oni jsou tam určitě i s jinýma čechama takže ty už někdo informoval.....oni ty špatné zprávy se šíří rychle bohužel 😖 , ale tak hlavně že to mamka vyřešili tak bravurně a šli to radši zapít 😀

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice u me: ze me je fetka prvni tridy, pac kombinace utrose a estrofe funguje jako elixir mladi - mam krasnou plet, je mi dobre, vubec nejsem unavena, chodim pozdeji spat. fakt scifi. a dneska se mi zdalo, ze mam pozitivni test🙂 no a zejtra jdu na KET🙂 takze snad mi to dobry rozpolozeni vydrzi a nedozvim se zejtra, ze se nas jedinej nanucek nerozmrazil v poradku.

jaka17
4. čer 2013

@janice_opice šmankote, tak to jsi matka údernice...a to se říká, že druhý je větší a u nás to tak bylo 🙄 o 20dkg

martas14
4. čer 2013

@coralin MESA/TESE je mikrochirurgický odběr spermií ....buď jen MESA z nadvarlete , nebo TESE přímo z varlete extrakce spermatické tkáně....

martas14
4. čer 2013

@simka77spain jo vidíš, to je pravda u vás kvůli těm penězům by to nešlo, to by bylo opravdu asi hodně riskantní to je fakt....a máš pravdu pak je to na kvalitě Embryologa, který vybírá mikroskopem spermie vhodné k oplodnění....někde jsem teda četla, že je na to prý i přístroj, který přesně pozná po rozmrazení které jsou ještě k použití a které už jsou mrtvé, ale ten je prý jen v Brně, ale ani nevím v kterém Caru....
přesně to co píšeš jsem si říkala i já, že to je prostě průser, kolik věcí musí vyjít, aby to klaplo, že to snad ani není možné aby to všechno na sebe navazovalo jak má a došlo to zdárného konce, kór když čteš že někdo skoro ani problémy nemá a ani tak jim IVF nevýjde 😒 no, ale vidíš, opravdu to jde aby to vyšlo - mám důkaz 😀 , takže to klapne i u tebe to je jisté ....hlavní je tomu moc věřit, i když vím, že teď se mi to kecá, ale před dvěma léty jsem byla taky mimo 😅

simka77spain
4. čer 2013

@coralin biopsie testicular, proste ti hledai ty spermijky ve varletech, nebo li v nadvarletech, manzelovi nasli tak je ted mame zmrazene, a 11. teho si zacinam asi pichat uz, tak potom asi toho 21. by mi meli delat ten odber vajicek, a potom se uvidi.🙂

simka77spain
4. čer 2013

@martas14 joo, martasku, vyjit to musi!!! proste musiiii. vsak ja tady budu a budu vam psat co a jak, at vite a t drzite palecky. ja se nejvic bojim tech peti dnu v tom embrioinkubatoru, aby se to ujmulo, a zaclo ruzt, to se nejvice bojim. Protoze si rikam ze kdyz nam rekli ze ty nase spermijky jsou tkaové asi pomatene a blbky, tak to se modlim nejvic. a myslim teda ze potom jestli se chyti a daji mi to tak uz to bude v poho. jeeeee, ja jsem ale teda plna elanu co? Asi protoze ze jdu poprve a myslim si ze to musi vyjit hehehe, to se vam asi taky tak stalo co napoprve a kdo sel potom znova a znova tak uz je to asi horsi co? no ale nadeje umira posledni, takze doufam a doufam a doufam....a ptoom se budu uz jen modlit a modlit a modlit hihihihi

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain ahoj, tak to budeme asi stimulovat tak nějak stejně🙂 Držím V8m pěsti,aby se to povedlo

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 😀 neboj, bude to bojovník a zítra si ho přineseš!!!!!Tak mě hlavně informuj jooo??jak nemám přehled o Vás tak jsem nesvá 😀

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 MOoooc držím pěsti!!!!

janice_opice
4. čer 2013

@jaka17 šmarjááááá, ale když sjem porodila tohle tak ostatní snad zmáknu:D je fakt, že se na něj chodili doktoři koukat 😀

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice diky bejby🙂 no hele. zitra kolem desaty tam budu volat, zda je ok a zda udelaji AH. a pak tam na pul dvanactou pojedem🙂 a kdyz ne, tak se aspon nezhroutim tam na miste mezi dverma.

adrialee
4. čer 2013

moc děkuju všem za gratulace ;)
dneska sem to nevydržela a zkusila ještě jednou,jestli to tak opravdu je a vypadá to,že ano ;)
tak teď jen překonat první kritické období a pak se jen radovat a čekat 🙂

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 nezhroutíš za prvé nebudeš mít proč a kdyby se náhodou něco pokakalo což nepokaká tak jdeš do toho znovu ne? V září?Půjdeme spolu,ale to nenastane páč do toho jdeme ted v červnu...... My furt nemáme výsledky z tý genetiky, zíta jim tam jdeme volat zase,lae jestli mrcha dorazí tak jsme v p......
Jinak jsem byla na tý poště a strašně ffftipnýýýýýý pošták s tim jezdí už dva dny v autě...tak snad zítra - poštu otevřeli dnes od 14-15. tak aspon to bylo přes noc v chladu,když to měl na autě🙂

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice fakt budem stimulovat spolecne?? jezva, tak to je super ze tu bude nekdo uplñe se mnou. jak budes zacinat tak napis! 🙂 v 8m budes drzet palce?nechapu

martas14
4. čer 2013

@simka77spain no tak být plná elánu je přesně to co je potřeba děvče, to je základ úspěchu 😀 ...... Máš pravdu poprvé je to jiné, to má člověk tak nějak čistou hlavu, jak už pak o tom všem víc ví, tak už je to hodně stresoidní 😝 já jdu zítra na UTZ jestli mi dorostla sliznice a už mám hlavu jak balón 🙂
a ty budeš po dobu té stimulace tady, nebo budeš nějak pendlovat?

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice jezdi s tim v aute dva dny? a nebere to, doufam? 😀 😀
no co mi pomuze se stresovat, ze jo🙂 proste to zejtra vyjde a hotovo🙂 jinak pre zarim asi este laparka....pokud by melo dojit k 2.ivf, chci mit jistotu, co v tom brise vlastne mam.

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain no vypadá to tak, že 11 anebo 12 bych si měla začít píchat ---teda doufám,když všechno půjde dobře..
to V8m mělo být vám 🙂

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 no to já taky doufám, že ze sebe nedělá jedno velký vejce, i když on tak trochu vypadá ten pošták už teď 😀 😀 😀 😀
Hlavně se tím netrap - koukni na mě já furt říkala a naposled a naposled a jdu do 7.IVF,lae ted je to fakt naposled...došly prachy a hlavně vím, že to vyjde 😀
Ta laparka dneska fakt není od věci,ale nebudeš ji potřebovat 😉

sasanka033
4. čer 2013

@janice_opice no kdybys mi to mohla slibit...?🙂

martas14
4. čer 2013

@sasanka033 taky na tebe zítra budu myslet, tak pak dej hned vědět co a jak 😉

janice_opice
4. čer 2013

@sasanka033 kdybych to tak ajko mohla ovlivnit a slíbit za sebe tak to hned udělám! 😀

sasanka033
4. čer 2013

@martas14 diiiiiikyyyyy mooooooc🙂 dam vedet.

simka77spain
4. čer 2013

@martas14 jedu devateho do prahy, budu tam bydlet u kamaradky celou tu dobu, je to moje zachrana protoze zije sama, a jaksi tam budu mit super klidek. moc se na to tesím. manzel zustava doma protoze musi do prace, a starat se o syna, nebo syn o nej 😉 hihihihi, to bude asi vzajemne, hihihi ataky mame psa a papouska...proste toho uz i tak bude mit sam dost, a ja budu spocivat u kamosky v praze, tak ja myslim ze to bude fajn, protoze se budu venovat jen sama sobe, a zapinat se jak blaznivá kazdy vecer na skype at je vidim a at jim vykladam jak je a co noveho. 🙂

simka77spain
4. čer 2013

@martas14 jedu devateho do prahy, budu tam bydlet u kamaradky celou tu dobu, je to moje zachrana protoze zije sama, a jaksi tam budu mit super klidek. moc se na to tesím. manzel zustava doma protoze musi do prace, a starat se o syna, nebo syn o nej 😉 hihihihi, to bude asi vzajemne, hihihi ataky mame psa a papouska...proste toho uz i tak bude mit sam dost, a ja budu spocivat u kamosky v praze, tak ja myslim ze to bude fajn, protoze se budu venovat jen sama sobe, a zapinat se jak blaznivá kazdy vecer na skype at je vidim a at jim vykladam jak je a co noveho. 🙂 A vracet se budu az po vsem, takze budu v praze az myslim ze tak do 5.cervence pokud to teda vyjde protoze nevim teda jestli by vsechno vyslo casove jak je naplanovano, tak by mi asi vkladali nejake ty blastocity nebo embrijka pocitam tak 25.cervna a ja bych teda rada pockaja v klidu at se to ujme tech 10 dni a potom letela. I kdyz jak ctu , a i doktor mi rikal, ze neni vubec zadny problém abych letela treba hned po 3-4 dnech, ale tak si rikam ze kdyz enmusim, jako napriklad do prace nebo tak neco, tak to nebudu honit. a to s tou sliznicí, to je co? vysvetlete mi to nekdo. 🙂

simka77spain
4. čer 2013

jeee, rpomiñte, to se tu napsalo dvakrat. sorry

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru