• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@martas14 doufám.... my už máme poslední pokus vyčerpanej a jde mi o posledního mrazíka.Do srpna je ještě daleko :slight_smile:
5. čer 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak vnitřní pocit je nejdůležitější, tak uvidíš.-) a co imunologie v pohodě???
5. čer 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Sestra mi vykládala něco o tom, že do 225 j se píchá do břicha a od 300 j že do svalu kvůli účinku :fearful:
5. čer 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka tak jako do břicha je to lepší,ale zvykneš si, není to žádná hrůza:slight_smile: neboj! Já už mám těch injekcí za sebou tolik, že mi to ani nepřijde. Jsem zvědavá na manžela jak mi bude do zadku píchat ten Agolutin:slight_smile: :grinning:
5. čer 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka kamarádka jezdila na píchání injekcí do zadku... já si píchala vždycky do břicha a proč nechceš píchat do břicha????
5. čer 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no protilátky na manžovy sperime nemám :slight_smile: a víš co je zajímavý? že jsem četla studii, že vůbec není dokázaný, že imuno je až tak důležitá v tomhle procesu! Prý automaticky všichni zobou prednison a prý to není až tak prokázáno, že by to byl důvod..... :wink:
5. čer 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já chci do břicha, ale primářka říká do svalu
5. čer 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka Aha tak to jo, ja mam nizke davky, tak asi proto. Ja myslim, ze jde o zvyk. Ja teda picham vse do bricha a zezacatku jsem mela modriny, ale ted uz jsem to vychytala a neni to vubec poznat, ze neco picham :slight_smile:
Drzim palce. Kdy zacinas?
5. čer 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice S tím prednisonem máš pravdu, mně taky pokaždé doktorka vykládala, jak se imulogie přeceňuje a jaký je prednison svinstvo, a když jsem řekla, že ho teda nebudu u tohodle pokusu užívat, tak že prej NE, že to jsou malé dávky. Prase aby se v tom vyznalo.
5. čer 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Zítra decapeptyl do břicha a od pátku oboje.
5. čer 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak já mám vysoký obranný látky a bojuju s nima už dlouho, takže mám na to jinej pohled. Navíc mám za sebou už 3 pokus IVF. Otázkou je, jestli to dávají preventivně, nebo jestli má člověk testy hotový. Vím, že v hodně carech to dělají, že nasadí prednison a jde se do IVF, ale záleží na výšce hodnot... pokud to nevyjde, jsou to pak jen vyhozený peníze a už ti neřeknou jestli to byla jejich chyba nebo chyba toho, že nebyla hotová imunologie.
5. čer 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka tak tomu nerozumím, proč???
5. čer 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Co proč?
5. čer 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka no to jo podle mě doktoři sami pořádně neví.....tak to budeme mít možná OPu kousek od sebe :slight_smile:
5. čer 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Tak to je jasný, tam kde je to opodstatněný to je jiná věc,ale když to dávají každýmu na potkání to mi přijde divný... měla jsem protilátky proti bývalému partnerovi a stejně mi to Prednison nezachránil...tak je to asi indiv....přitom 1,IVF vyšlo a pak dlouuuuho nic:////
5. čer 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, mohla bych se zeptat jestli jste před 3. pokusem dělali ještě třeba nějaká vyšetření, která jste předtím neměli?Díky
5. čer 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak snad to číslo 7. bude šťastné - anebo to budu brát jako číslo 1, když jsem v novém CAR a je to trošku jiné než všechny ostatní pokusy:slight_smile:
5. čer 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@novinka2 ahoj vítám tě tu a ten příběh je nádherny zítra jdu na ket tak si ho budu předčítat,děkuji ti za to......
5. čer 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utroš doma! A píšou, že se to může i jíst - zkoušela jste to některá?
5. čer 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka jojo já když jsem chodila do práce tak jsem utrouš polykala a večer zaváděla
5. čer 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám nerva!!! Před koncem pracovní doby mi volali z práce že se mám jít domluvit na nástupu a něco podepsat. Vůbec mi neřekli co přesně chtějí jen že se mám akutně zítra dostavit. Přitom sem jim psala že vím že má v pátek syn narozeniny a že mi končí rodičák ale že budu mít neschopenku. Nevím co chystají a proč mi nic do telefonu neřekla. Navíc jak to vypadá v praze s metrem??? Zítra tam mám jít na utz tak přemýšlím jestli si tu neschopenku třeba můžu nechat vystavit už zíítra.
5. čer 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Lucí hlavně se nenervuj!!!!!!nějak to dopadne a kde pracuješ? v kanclu nebo?
5. čer 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám hlavně strach abych si něco nepo.... Chtělo by to radu právníka... No psali mi ze sociálky, že abych mohla na neschopenku, musím mít po rodičáku sjednaný písemně nástup... A já mám strach že mě nějak zvládnou vyhodit. Jinak dělám v kanclu účetní..
Prosím nevíš jak to vypadá s tím metrem? Bude už zítra?
5. čer 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zprovoznili několik stanic,ale nevím,jelsti zítra už pojede úplně.....

http://www.dpp.cz/povodne-aktualni-doprava/

Tak na atebe budu myslet,aby to v práci bylo v pohodě!
5. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si mě zavolala ekonomka, že zjistila, že jsem vlastně od 22. na neschopence. V CARu jsem říkala sestřičce, že chci jen ty tři dny a nějak jsme si asi nerozuměly, tkže mi nesch. jen začla a neukončila. Že já koza do těch hodin chodila! :grinning: Naštěstí to prej půjde nějak ukončit zpětně.
5. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc moc děkuju. Musím to zítra nějak zvládnout. Všechno sem se snažila řešit včas, ale nikdo se semnou nebavil ani v práci a teprve dnes mi odpověděli ze socky, že musím mít písemně sjednaný nástup a neschopenku nesmím mít dřív abych dostala nemocenskou. Po tom jak je v práci znám mám strach o co se pokusí... Navíc po cestě do Prahy musím otravovat tchýni aby mě odvezla do práce, protože manžel má závěrečky ve škole a nemůže...
5. čer 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka budu na tebe myslet at to dopadne dobře, drž se hlavně:slight_smile:
5. čer 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka no tak aspon tak!!
5. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka ahoj, to je fakt dobrý, takže jsi pracovala za polovic... :sweat_smile: snad to půjde stornovat...jo a utroš rozhodně radši zavádět, neničí to tak játra i pro mimíska je to menší zátěž a líp se prý vstřebá...
5. čer 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek