• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@lucavka pokud by ti něco připadalo divný, tak to nepodepisuj, řekni. že se musíš poradit...třeba o nic nejde...já tedy tvého zaměstnavatele neznám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na metro se koukni ráno na stránky, tam by to mělo být..a držím palce
5. čer 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty bys měla dělat na nějaké lince důvěry, fakt jsi úžasná :grinning: :grinning: :grinning: díky za všechny :dizzy_face:
5. čer 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novinka2 vítej mezi nás, a ať se tví šplhouvnci dobře drží... :grinning: :grinning: :grinning: určitě piš, rády tě vyslechneme a pokud víme, poradíme ...a hlavně víme o čem je čekat a doufat...
5. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ále, ani mi nemluv! Pátý den mě šíleně bolí hlava a začínám to přisuzovat prednisonu, který jsem začala brát v pátek. Jinak netuším, čím by to mohlo být. Sice na to trochu trpím, ale tohle je fakt síla. ach jo. Holt to musíme vydržet. Injekce dobrý, za chvíli přiletí druhá včelka. :slight_smile:
5. čer 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahoj, co mas za problemy v praci? zkusim ti poradit, delam HR.
5. čer 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/zena/deti/303601-po-devat...holky, to si najděte, jedno oko nezůstane suchý
5. čer 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ty děláš HR?? :grinning:
5. čer 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :slight_smile: ale prd, mně to taky pomáhá neboj a vy mi tu všechny pomáháte moc:slight_smile: já děkuji - hele ten odkaz nějak nefachá:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo:slight_smile: proc je to tak k smichu?:slight_smile:)
5. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no já taky totiž dělám na HR :slight_smile: ale ne zrovna oblast pracovněprávní :slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tak a jakou oblast?:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mám na starosti PLP, BOZP a PO, akce pro zamce a ještě horu ddalších různě souvisejících a nesouvisejících věcí. Samozřejmě je tam i trochu oblast z prac.práv.
5. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krindy pindy, to jsi dobra, to me zrovna vubec nezajima a nebavi:slight_smile: ja delam vsechno, jsem na HR jedina, ale BOZP a PO nastesti uz historicky dela asistentka:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mno my jsem trošku rozsáhlejší společnost a já jako jezdím i v terénu s OZO a hasičema a normálně jsem se přistihla, že mám už defotrmaci,když někam přijdu :slight_smile:. Ale jinak tedy dělám i dětské dny pro celou republiku pro zamce a to mě ti tak bavíííí:slight_smile:Nejvíc mě ted stve pracovnělékařská péče co ti debilové schválili :////
5. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to by se ti líbilo u nás, my děláme pro děti furt.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to si jeste budu muset nastudovat, jak me to nebavi, tak to moc nesleduju, i kdyz bych mela. ja nabiram, vyhazuju, pocitam bonusy, poskytuju konzultace manazerum, resim podklady pro mzdy, proste vsechno, celej zamestnaneckej zivotni cyklus. bavi me ta ruznorodost. a je super, bejt na to sama, i kdyz jsem si ze zacatku nemohla zvyknout, ze nektery rozhodnuti nemam s kym konzultovat.
5. čer 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 no ja tohle mam uplne opacne.. Ja kdyby se neco stal bych nedokazala delat ze se ňic nedeje takze bych stejne vsem rekla co se stalo..
@martas14 super! Ted uz ti muzu rict ze ceka i na test je strasny ale cekani dal na utz je taky strasny! Uaaaaa!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj já to mám taky hodně různorodý, ale vyjmenovat ti všechno to bych tu zabrala další dvě stránky :grinning: :grinning: Ted mě tedy trápí evropský dotace to je strašnej opruz!!!! už nikdy víc!! je to za trest - jo vzdělávání zaměstnanců taky ještě:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je mi to jasný!!! Já zrovna ted pro synovu třídu zabezpečuju prostor na konec roku na diskošku :grinning: :grinning: :grinning: tak jim tam šoupnu nějaký penízky at jim tam udělaj nějaký dobroty - to teda jako mimo práci:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na vzdelavani nemame letos v budgetu ani korunu, takze to me netrapi a evropsky dotace, v tom aby se prase vyznalo :grinning:
5. čer 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jojo budget to je taky síla fuuujjjjj....no nám se budgety pěkně krátí ted v rámci úspor ..
5. čer 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 to sem presne resila ze nevim o tehotenstvi nic :grinning: Uz sem zaukolovala mamku aby me nejaky knihy poridila :grinning:
@janice_opice drzim palce aby byly vysledky ok!!
5. čer 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no děkuji, uvidíme, každopádně během pár dnů začínám stimulovat:slight_smile: tak snad to nebudeme muset stopnout,ale sestřička říkala, že za tři roky co tam je se nic tak hroznýho neobjevilo:slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu hodne holek boli po prednisonu hlava..
@janice_opice uz to ctu, tak suler ze zacinas!!

Hplky ja jdu zitra na ten utz a mam nervy strasny :unamused:
5. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no dej si pozor a nic nepodepisuj..
5. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nebooojjjj budou slzičky štěstí z fazolky:slight_smile:
5. čer 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no zkusím to shrnout. V práci si nenechávaj maminy s dětma, takže po skončení rodičáku čekám nějaký druh výpovědi. Syn má v pátek 2 roky a tím mi rodičák končí. Jenže půjdu na neschopenku kvůli lékům na druhý mimi. Dnes mi volali ať tam zítra akutně přijdu něco řešit a podepsat. Nechtěli říct co. Tak čekám nějakou lumpárnu a nevím pořádně co si ke mě můžou dovolit. A jak s tou neschopenkou. Už nějakou dobu jsem se s nima snažila komunikovat bez úspěchu. Taky sem se snažila zjišťovat různý informace, ale nikdo mi nepomohl - myslím sociálky a pracáky ať už co sou u nás ve městě nebo ty okresní... Prostě nevím na co si zítra v práci dát pozor...
5. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no hlavně fakt nic nepodepisuj..Tak dej zítra vědět jak jsi na tom a kdyby něco tak volej! :astonished: :wink: :wink: :wink: Hele ono vždycky všechno nějak dopadne a já teda musím říct, že mě život naučil, že jak se říká že vše zlý je pro něco dobrý tak to opravdu funguje!!!
5. čer 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jo to řiká i manžel že všechno nějak dopadne :wink: . Jen to nechci zbytečně zkomplikovat a štve mě, že když se s nima snažím domluvit tak nic a teď když se mám starat o pelíšek pro miminka tak tohle...
5. čer 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek