IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice nazdar janoure, ty nase vopicko🙂 to vis, ze to dobre dopadne, asi mas naky hormonalni vykyvy, ms za dverma...ale ty se prece nedas, porad tady roznasis optimismus, tak si holt dneska vybira dovolenou, ale zejtra to bude zas dobry!🙂

orin77
6. čer 2013

@jaka17 Ahoj, tak to je překvapení. Mám nutkání jít taky dřív, kdybych byla doma, tak se asi zbalím a jdu na kliniku 🙂
Určo napiš a dej do albíčka fotečku mrňouska 😅

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 tak koukej dovalit fotku!!! 😀 držím pěsti🙂

ninahlav
6. čer 2013

Ahoj, mohu se k Vám přidat?Po dlouhé době čekání, jsme se konečně dopracovali k termínu návštěvy v IVF centru.Už dlouho Vás čtu, spousta holek tady popisuje problémy s Prednisonem, já ho beru už přes 10 let, tak ráda poradím, mám různý fígle 😀

janice_opice
6. čer 2013

@ninahlav ahoj vítej mezi námi. Do jakého centra jdeš? Jinak se nám vyplň do tabulky, zatím asi jen základní údaje a až budeš mít naplánováno tak i ty další 🙂))) Pro naše statistiky a přehled tady.)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

sasanka033
6. čer 2013

@ninahlav nazdar🙂 vitej a hodne sil a stesti!🙂

ninahlav
6. čer 2013

Děkuji za přivítání 😉 Tabulku jsem vyplnila.Už toho mám dost za sebou. Jdu do Natalartu v Plzni. Doufám že nám to vyjde a k mým 3 synům (Jeden IUI, druhý IVF a třetí zázrak) přidáme sestřičku 😀

janice_opice
6. čer 2013

@ninahlav Ahoj tak to je krása, že máš tři děti. To hodně holek takové štěstí nemá. Tak budeme držet palce s tou holčičkou. 😉 Já taky doufám, že se nám 7.IVF zadaří a přibude k synovi ségra nebo brácha 🙂

martas14
6. čer 2013

@coralin já vím a určitě i když je na konci řady, tak na tebe pěkně čekal až do teď aby sis ho vyzdvihla a krásně se mohl na devět měsíců zabydlet.... 😉

martas14
6. čer 2013

@malinka_02 🙂 to věřím, čekání je humus humusovatý ať se čeká na co chce, když na tom člověku záleží....tak ať vidíme jen samé pozitivní věci já na testu a ty na UTZ 😉

martas14
6. čer 2013

@ninahlav vítej....tééda tak mladá a tolik dětí 🙂 to máte doma veselo a je fakt, že holčička je potřeba, aby kluci měli koho chránit a rozmazlovat 😉

meyryen
6. čer 2013

@ninahlav To je krása, tři caparti 😀

martas14
6. čer 2013

@sasanka033 tak cóóó holka jak se embroušek roztahuje, ten si tam teď určitě vrní a spokojeně chrochtá jak je ze zimy v teploučku a bude se na tom Tahiti roztahovat ještě hódně dlouho.....
a jak probíhal celý den, KET a tak?....povídej přeháněj ať vím co mě čeká 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 Tahiti je dobrý 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice copak to čtu Jani, ty a špatná nálada to je jak bílej kominík 😀 To jen ta MS tlačí na mozek, bo ta dokáže zkazit náladu i otrlým .....ale teď se opravdu není čeho bát, protože tvůj (7) tudíž PRVNÍ pokus výjde přesně tak krásně jak ten historicky první 😉

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no to si piš, že je dobrý ....hlavně když se tam dostaneš z antarktidy 😀 😀 😀 čímž jsme se dostali k jádru pudla, už sis udělala hezkou chvilku a nahrála fotky z Mexouše 😉 bo za oknem hnus, tak že by se člověk kochal něčím lepším 😀

martas14
6. čer 2013

@meyryen souhlasím s holkama, zatím jsi oficiálně těhu a dokud se něco nezvrtne tak je to pravda pravdoucí....a to se teda nezvrtne, protože takový věci se nám toto jaro nestanou - zakázali jsme to všem čekatelkám na diskuzi 😀

ninahlav
6. čer 2013

@janice_opice Jj, četla jsem a moc tě držím palečky, teď to určitě vyjde 😎 😉

ninahlav
6. čer 2013

No, oni mě nejdřív řekli, že nebudu moci mát nikdy děti, nevzdala jsem se a bojovala jsem.Když mě bylo 21, narodil se mě první syn, po třech letech druhý, když bylo Alexovi 10 měsíců zjistila jsem že jsem těhotná.Manžel třetí dítě nechtěl, našel si jinou a opustil nás.Nyní mám nového přítele a miminko si moc přejem 😉

meyryen
6. čer 2013

@martas14 Holky, vy zlaté optimistky🙂 No podle toho jak se nacpávám tak těhotná určitě jsem 😀

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 já vím, se z toho vyspím🙂 😉

janice_opice
6. čer 2013

@ninahlav jééé to se určo povede, já právě mám taky nového manžela,bývalý byl srab a pitomec a manžel taky svoje nemá a já bych nám a hlavně i jemu přála mimouška - a nejlépe holku, protože ta by s ním pěkně cvičila 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 hele jako 😀 😀 😀 už je mám roztříděné to joooo po trase té cesty - ted je tam ještě nahrát a nemůžu tam nahrát všech 4000 fotek - ale jestli máš FB tak tam mám aspon nějaké🙂))))) 😀

janice_opice
6. čer 2013

Holky jupíííí tak konečně mám všechny nejdůležitější léky po kupě, takže ted už jen dostanu na předpis ta antibiotika a Agolutin snad a ten Clexane,ale to by nemusela být taková pálka už snad🙂

orin77
6. čer 2013

@janice_opice Tak to je super, jsi perfektně nachystaná 🙂

sasanka033
6. čer 2013

@martas14 no prosimte, vcera to slo jak po masle...jestli to nevyjde, tak uz nevim. proste to byl takovej hezkej den, vsechno vychazelo, dobre jsem se vyspala, zadny nervy, svitilo dokonce slunce, po snidani jsem volala laborku, esli se nanucek rozmrazil a rekli ze je to pekna blastocysta a ze uz na ni udelali i ten AH, jak jsme chteli. pak jsme jeste sli pesky pro jednu kes (hraju takovou hru, geocaching), takze se mi asi i krasne prokrvila deloha, pac jsme sli ostrym tempem 20 minut, abychom se vratili vcas k autu a dojeli do apo. no a tam zas slo vsechno krasne, mela jsem tentokrat dle instrukci fakt plnej mocak, ne jako minule na ET, vsichni se tam usmivali, usmal se na me i sam guru Rezabek, velky to uznavany sef celyho caru, takze krasny znameni..🙂 KETatko mi zavedla skvela doktorka, lezela jsem tam i dyl nez minule. no a pak jsme zajeli na my milovany krevety v kokosovym mliku s rejzi a pak jeli domu🙂 takze takovej KET ti taky preju!🙂

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 ty foeeeeee to je úplně snové, to jiná možnost než ta, že to vyjde ani není!!!mňám krevety v kokosovym mlíku jsou moc dobrý taky mám ráda!!!!!! takže za pár dní tu chvi vidět tvůj test s // 😉 !!!!!

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice jojo, chodim na ne do arkad🙂 no to vis, ze se hnedle pochlubim🙂 kez by to vyslo...rikala jsem si, ze to musi bejt hrozny, kdyz to nevyjde kdyz jsou tak super podminky. jak ma pak clovek verit dal...vis, ze na ET jsem mela dve dvoudenni, ctyrbunecny a nevyslo to, ale statisticky moc velky sance fakt nebyly. ted to byla sestidenni blastocysta a jeste s AH a ta by mela mit mnohem vetsi sance. i se cejtim psychicky i fyzicky mnohem lip nez po stimulaci na ivf. no a kdyz to nevyjde, to uz by to embryo snad muselo bejt priste ze zlata, nebo ja nevim.

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 no já myslim, že to bude dobrý fáááákkkttt. Já teda musím říct, že mám taky sevřenej pěkně žaludek, protože to je fakt poslední pokus:( a když to nevyjde a anebudou nanučci tak máme smůlu :(

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice zkus se uvolnit a nejak se presvedcit, ze by to zas takovej prusvih nebyl, ze uz mama jsi. ja vim, ze tim se to prani nijak nezmensi, ale treba se ti trochu ulevi. bejt v kreci a stresu tomu asi moc nepomaha. ale zas tvuj nezdolnej optimismus myslim zlomi i ty strachy a nakonec budes este mit dvojcata🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru