• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice taky me to zklamalo kdyz to byl 5. Pokus.. No nic..
Ale jaka je 5+1 ja 6+0 no budou to tezke 2 tydny..
6. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 ježíš buď v pohodě, to měl dr. špatnej den, já se taky ptala, jestli už by to nemělo být se srdíčkem a dr,. mi řekla- buďte ráda, je na svůj věk krásně vyvinutý :grinning: :grinning: :grinning: a přijďte 18.6. to bude srdíčko,... :sweat_smile: tak neboj, bude...
6. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice o jaky dovoleny to tady mluvite, ja porad nemuzu najit ten zacatek :grinning: kde jste to byli?
6. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 A od kdy by mělo být srdíčko? Jestli už to toho 21. stihneme?
6. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka mail mas v poste. a to, co pises, je proste problem. dohoda je od slova DOHODNOUT se. takze jsi to podepisovat nemusela, kreteni te tam akorat stresovali a vytvorili na tebe natlak. :angry:
6. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ty voe, ty saty jsou krasny!!! :slight_smile:
6. čer 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zimka no píšou 7tt , ale je to asi o každém dni, teď dělá ten maličký hrozně rychlé pokroky..sleduju to na http://www.babyweb.cz/tehotensky-kalendar-lekarskych-prohlidek a taky z toho nejsem úplně moudrá...
6. čer 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo to neresim, jen mam strach, je to 5.transfer..
6. čer 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 to dopadne dobře uvidíš, ale strach chápu, taky ho ted mám a to nemám žádnýho embrouška v sobě zakousnutýho .(. ale neboj to bude fakt dobrý! blbě se vyspal nebo si neto..nevrznul a odnesla jsi to zrovna ty ://// mimuš potřebuju čas přece:slight_smile:
@sasanka033 v MExicu jsme byli:slight_smile:
6. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zimka
@malinka_02 tak tady to píšou.... Při vyšetření bude patrná vysoká děložní sliznice a dutinka gestačního váčku. Jako první embryonální struktura se zobrazuje žloutkový váček. Od konce 6. týdne se daří těsně u žloutkového váčku zobrazit embryonální pól, ke konci 6. týdne lze vidět pulzaci primitivního srdce.Ale nemusí..
6. čer 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ve zprave mam GS14mm, žv + , embr. Pol +, AS zatim ne - tak to bude zloutkovy vacek a pol co tam o tom pises tak snad je to na dibre ceste.
6. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hmm tak to abych začala šetřit stylem, že přestaneme i jíst :grinning: :grinning: :grinning: ale neva výzvy žeru :sweat_smile:
6. čer 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ale prd štvát, není hezčí pohled než na takové radosti, které nás snad též čekají :wink:
6. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak teď jsi mě pobavila tím chováním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né opravdu jsem nemyslela jestli má etiketu (nemyslím tu na flaši vína :slight_smile: ) v malíku............tak to se jim taky krásně povedla neteřinka krásná
6. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no tak tlačenka je taky bez chyby :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že jste s tvojím hledali až jste se našli, vy budete mít doma řádně veselo coooo!
6. čer 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 i říkám, že je to všechno v pořádku a jááá jááá tomu rozumím!!!!Cítím to totiž víš!!! :wink:
6. čer 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malinka_02 určitě je to OK ...parametry sedí :wink: jen hulvátoidní doktor, ale tak asi zas trochu na jejich obranu, vidí to tam beztak denně tak už to berou moc rutině a nedochází jim, že jsou to těžce vymodlené děti a že hold stojíme i o jejich nadšení a ujištění, že je vše na suuuuper cestě :wink:
takže všechno je fajn, hoď maličkému něco dobrého k snědku do sebe, nohy na stůl a veget...
6. čer 2013 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 Hele mně se podařilo prodat byt a zaplatit dluhy,které jsem platila za někoho a nebyly malé, a tak jsme jeli na vysněnou dovolenou... takže 6 let stresu bez spánku co bude a tak, do toho nemoc a rozchod,ale všechno se obrátilo k dobrému no a našla jsem nejskvělejšího chlapa pod sluncem,který si taky zoufal a nemohl najít tu pravou a dokonce vzdušnou čarou bydlel jen 1,5 km ode mě a zjistili jsme poté, že máme společné známé no a najednou se tak nějak po těch letech vše otáčelo k lepšímu, mám lásku, zdravou rodinu, dluhy z krku, práci a ted bych ještě moc ráda měla to miminko, které si můj syn strašně přeje taky :slight_smile:
Co se týče domácnosti tak to je jeden velkej blázinec...V neděli ráno nám přes postel přeběhne stádo koček, pes, papoušci řvou z kuchyně jako krávy, rybičky cákaj vodu z akvárka a krab si hraje na potapěče. Manžel je pako a syn začínající puberťák...Co je nuda, to už nevím hoooooodně dlouho :slight_smile:
6. čer 2013 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zimka to je jasný, že břicho je něco jinýho než sval nebo zadek:slight_smile:))
6. čer 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 určitě čekají:slight_smile:
6. čer 2013 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucavka toto je stejně děs co ti provedli :angry: v této situaci se muset ještě nervit s výpovědí je hnus, to teda musí být firma, když vyhodí ženskou, která končí mateřskou...za to jim přeju pořádnou šťáru z nějaké inspekce :sweat_smile:
6. čer 2013 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 bohužel to dneska bývá zvykem vyházet ženský po mateřský - řekla bych dost velká diskriminace
6. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a já si nalila skleničku červenýho at se ta mrcha zítra pořádně rozjede :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 těším se , až se to tu bude hemžit druhou generací // :grinning: :grinning: tak se snažte...
6. čer 2013 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ty už máš ET a pár co? :wink:
6. čer 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
6. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se dneska na ten ultrazvuk nedostala :frowning2: Z Prosek na Lužiny to bylo nereálný, takže se musím přehlásit. Buď do zase do CARu a nebo mě objednal můj gyn na 18. června. Tak možná už počkám tam, to už by mohlo být vidět srdíčko...
6. čer 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@trefulka Ahojky, já tedy nevím, co pícháš, jestli Gonal nebo co...ale já píchala celou dobu stimulky Gonal 300 jednotek a pořád do břicha... :wink:
6. čer 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh no, možná to budeš mít klidnější než my, nedočkavky..taky čekáme na srdíčko... :grinning: :grinning:
@janice_opice Jani, tak tentorkát se nevidíme...ale snad příště :wink: Už jsi objednaná?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek