IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
malinka_02
6. čer 2013
@janice_opice taky me to zklamalo kdyz to byl 5. Pokus.. No nic..
Ale jaka je 5+1 ja 6+0 no budou to tezke 2 tydny..
jaka17
6. čer 2013
@malinka_02 ježíš buď v pohodě, to měl dr. špatnej den, já se taky ptala, jestli už by to nemělo být se srdíčkem a dr,. mi řekla- buďte ráda, je na svůj věk krásně vyvinutý 😃 😃 😃 a přijďte 18.6. to bude srdíčko,... :-N tak neboj, bude...
sasanka033
6. čer 2013
@janice_opice o jaky dovoleny to tady mluvite, ja porad nemuzu najit ten zacatek 😃 kde jste to byli?
zimka
6. čer 2013
@jaka17 A od kdy by mělo být srdíčko? Jestli už to toho 21. stihneme?
sasanka033
6. čer 2013
@lucavka mail mas v poste. a to, co pises, je proste problem. dohoda je od slova DOHODNOUT se. takze jsi to podepisovat nemusela, kreteni te tam akorat stresovali a vytvorili na tebe natlak. ]-(
sasanka033
6. čer 2013
@janice_opice ty voe, ty saty jsou krasny!!! 🙂
jaka17
6. čer 2013
@zimka no píšou 7tt , ale je to asi o každém dni, teď dělá ten maličký hrozně rychlé pokroky..sleduju to na http://www.babyweb.cz/tehotensky-kalendar-lekar... a taky z toho nejsem úplně moudrá...
malinka_02
6. čer 2013
@jaka17 jo to neresim, jen mam strach, je to 5.transfer..
janice_opice
6. čer 2013
@malinka_02 to dopadne dobře uvidíš, ale strach chápu, taky ho ted mám a to nemám žádnýho embrouška v sobě zakousnutýho .(. ale neboj to bude fakt dobrý! blbě se vyspal nebo si neto..nevrznul a odnesla jsi to zrovna ty ://// mimuš potřebuju čas přece🙂
@sasanka033 v MExicu jsme byli🙂
jaka17
6. čer 2013
@zimka
@malinka_02 tak tady to píšou.... Při vyšetření bude patrná vysoká děložní sliznice a dutinka gestačního váčku. Jako první embryonální struktura se zobrazuje žloutkový váček. Od konce 6. týdne se daří těsně u žloutkového váčku zobrazit embryonální pól, ke konci 6. týdne lze vidět pulzaci primitivního srdce.Ale nemusí..
malinka_02
6. čer 2013
@jaka17 ve zprave mam GS14mm, žv + , embr. Pol +, AS zatim ne - tak to bude zloutkovy vacek a pol co tam o tom pises tak snad je to na dibre ceste.
martas14
6. čer 2013
@janice_opice hmm tak to abych začala šetřit stylem, že přestaneme i jíst 😃 😃 😃 ale neva výzvy žeru :-N
martas14
6. čer 2013
@jaka17 ale prd štvát, není hezčí pohled než na takové radosti, které nás snad též čekají 😉
martas14
6. čer 2013
@janice_opice tak teď jsi mě pobavila tím chováním 😃 😃 😃 😃 né opravdu jsem nemyslela jestli má etiketu (nemyslím tu na flaši vína 🙂 ) v malíku............tak to se jim taky krásně povedla neteřinka krásná
martas14
6. čer 2013
@janice_opice no tak tlačenka je taky bez chyby 😃 😃 😃 myslím, že jste s tvojím hledali až jste se našli, vy budete mít doma řádně veselo coooo!
janice_opice
6. čer 2013
@malinka_02 i říkám, že je to všechno v pořádku a jááá jááá tomu rozumím!!!!Cítím to totiž víš!!! 😉
martas14
6. čer 2013
@malinka_02 určitě je to OK ...parametry sedí 😉 jen hulvátoidní doktor, ale tak asi zas trochu na jejich obranu, vidí to tam beztak denně tak už to berou moc rutině a nedochází jim, že jsou to těžce vymodlené děti a že hold stojíme i o jejich nadšení a ujištění, že je vše na suuuuper cestě 😉
takže všechno je fajn, hoď maličkému něco dobrého k snědku do sebe, nohy na stůl a veget...
janice_opice
6. čer 2013
@martas14 Hele mně se podařilo prodat byt a zaplatit dluhy,které jsem platila za někoho a nebyly malé, a tak jsme jeli na vysněnou dovolenou... takže 6 let stresu bez spánku co bude a tak, do toho nemoc a rozchod,ale všechno se obrátilo k dobrému no a našla jsem nejskvělejšího chlapa pod sluncem,který si taky zoufal a nemohl najít tu pravou a dokonce vzdušnou čarou bydlel jen 1,5 km ode mě a zjistili jsme poté, že máme společné známé no a najednou se tak nějak po těch letech vše otáčelo k lepšímu, mám lásku, zdravou rodinu, dluhy z krku, práci a ted bych ještě moc ráda měla to miminko, které si můj syn strašně přeje taky 🙂
Co se týče domácnosti tak to je jeden velkej blázinec...V neděli ráno nám přes postel přeběhne stádo koček, pes, papoušci řvou z kuchyně jako krávy, rybičky cákaj vodu z akvárka a krab si hraje na potapěče. Manžel je pako a syn začínající puberťák...Co je nuda, to už nevím hoooooodně dlouho 🙂
coralin
6. čer 2013
@zimka to je jasný, že břicho je něco jinýho než sval nebo zadek🙂))
coralin
6. čer 2013
@martas14 určitě čekají🙂
martas14
6. čer 2013
@lucavka toto je stejně děs co ti provedli ]-( v této situaci se muset ještě nervit s výpovědí je hnus, to teda musí být firma, když vyhodí ženskou, která končí mateřskou...za to jim přeju pořádnou šťáru z nějaké inspekce :-N
janice_opice
6. čer 2013
@martas14 bohužel to dneska bývá zvykem vyházet ženský po mateřský - řekla bych dost velká diskriminace
janice_opice
6. čer 2013
tak a já si nalila skleničku červenýho at se ta mrcha zítra pořádně rozjede 🙂 🙂
jaka17
6. čer 2013
@martas14 těším se , až se to tu bude hemžit druhou generací // 😃 😃 tak se snažte...
janice_opice
6. čer 2013
@martas14 ty už máš ET a pár co? 😉
janice_opice
6. čer 2013
Sakra co to je za počasí jako???!!!! :-| ]-( http://www.novinky.cz/domaci/304147-medard-prin...
brsh
6. čer 2013
Ahoj holky, tak já se dneska na ten ultrazvuk nedostala 😞 Z Prosek na Lužiny to bylo nereálný, takže se musím přehlásit. Buď do zase do CARu a nebo mě objednal můj gyn na 18. června. Tak možná už počkám tam, to už by mohlo být vidět srdíčko...
brsh
6. čer 2013
@trefulka Ahojky, já tedy nevím, co pícháš, jestli Gonal nebo co...ale já píchala celou dobu stimulky Gonal 300 jednotek a pořád do břicha... 😉
jaka17
6. čer 2013
@brsh no, možná to budeš mít klidnější než my, nedočkavky..taky čekáme na srdíčko... 😃 😃
brsh
6. čer 2013
@janice_opice Jani, tak tentorkát se nevidíme...ale snad příště 😉 Už jsi objednaná?

Začni psát odpověď...

Odešli