IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
11. čer 2013

@meyryen smůla smůla...zas je dobrý, že se to vyřešilo přirozeně a víš na čem jsi, než se ještě užírat s testama... ☹ 😒
@sasanka033 já tomu věřím, tak se s tím smiř, jsi prostě těhu...a konec...

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 mno tak v tom jsem kovaná holka a kde jsi v které části matičky? 😀

janice_opice
11. čer 2013

@meyryen hele já byla po laparce hned v srpnu jsem měla laparku a v září jsem šla na první pokus IVF a zadařilo se - myslím, že je to asi nejlepší jít hned dokud je člověk tak jako "čistej"

meyryen
11. čer 2013

@jaka17 Já to čekala, spíš by mě hodně překvapilo kdyby to vyšlo. Ale to víš, že když jsem dneska jela na krev, že slzička ukápla, před 3týdny jsem doufala v jiný výsledek...

meyryen
11. čer 2013

@janice_opice Tak to jsou dobré zprávy, jsem myslela jestli se nemusí dodržovat nějaký ten týden oddych.....

brsh
11. čer 2013

@absti zatím v 6. Snad to bude dál pokračovat 🙂
@orin77 - nějaký to kilo navíc máme teď každá, alespoń jsi maskovaná 😀 my potkali známýho minulý týden a ten hypnotizoval břicho a hned se ptal v kolikátým jsem měsíci 😀
@jaka17 - však se dočkáme 😉
@janice_opice - no fakt mazec 🙂 A jak Ti je, stimulátorko? 😀

janice_opice
11. čer 2013

@meyryen hele ale nevím to je dvanáct 13 let zpět - laparka, stehy mi vndavali skoro na chdobě páč já jsem nutně musela jet hned k moři 😀 😀 😀 a jak jsem se vrátila od moře šup IVF a Kubík. a laparku jsem měla začátkem srpna no v září sjem začala stimulovat a v říjnu se zakousnul Kubík

coralin
11. čer 2013

@absti já i cvičila.. ale vždycky bylo půl roku, kdy makám a pak půl roku, kdy jsem byla na lékách, teď poslední rok... a pak jsem unavená.. takže už taky necvičím.... snad zase začnu.. nejhorší je, ten tukovej hrbol za krkem na zádech co mi narostl po kortikoidech:( a teď mám strašně žravou a ujíždím na gumových červících🙂

janice_opice
11. čer 2013

@brsh Hele je mi celkem i dobře akorát mě teda na obou stranách pěkně dloube, ale tak, že to je jako bych tam měla vetřelce nebo co...takhle mě posledně fakt nedloubalo🙂 dneska jsem si připíchla 25 jednotek navíc dle rady aranel 😀 😀 😀 😀 no bojim bojim, ve čtvrtek budu snad moudřejší

coralin
11. čer 2013

Holky, držte mi palce, jedu na tu anglinu

janice_opice
11. čer 2013

@coralin 😀 😀 😀 ješě, že jen na gumových 😀

janice_opice
11. čer 2013

@coralin Tfuj tfuuujjjjjj 😀 😉 😉

janice_opice
11. čer 2013

Holkkyyyyyy svítíčko sluní je tam tak krásně!!!!!!To by bylo,aby nebylo!!!!!! 😀 A mně hrabe.)

janice_opice
11. čer 2013

@jaka17 a copak dělá naše tlačenčička? 🙂 doufám, že je celá uhlazená!

brsh
11. čer 2013

@janice_opice - no vidiš, ty tam rostou a sílej jak o život. Ostatně proč jak 😀 Já jsem tady to dloubání cejtila při stimulaci taky, akorát nevím, co mě tam dloubalo 😀 😀 Já odvezu babi do Kerska, když je tak pěkně, tak nechci být v Praze ani minutu 🙂
@caralin - zlom vaz, Kačí- dáš to!!! 😉 a pak si půjdeš pro prcka 😎

meyryen
11. čer 2013

@janice_opice To já taky musím rychle k moři, myslela jsem, že dám laparku před, ale nedám....nestihnu to....a moře se kvůli tomu nevzdám, když není miminko bude aspon teplíčko 😉

kamisb
11. čer 2013

@meyryen - já byla loni v červnu v Podolí, poslala mě doktorka z genetu. No já měla počkat 4týdny, ale byla to operace ni - dvě hodiny jsem byla na sále. Původně mi měli zkontrolovat jizvu po cisaři a případně ji přešít. Ale ta nakonec byla v pořádku, ale všude byly srůsty.

Takže jestli by se jen podívali a bylo by to v pořádku tak si myslím, že se čekat nemusí nebo jen na první MS.

janice_opice
11. čer 2013

@martas14 jůůů dvojčátka budou noooooooo tak to si dám líbit!!! tak už at tu jsou // 🙂 🙂 🙂 přijed na víkend na Křivoklát tam je zvířátek taky dost a jsou tam i Lamy 😀 jo a manžel si večer povídá se srncema 😀

janice_opice
11. čer 2013

@brsh no já právě vůbec netuším co mě tam dloube 😀 😀 snad mi tam neroste nějaký pštrosí vajco čéče 😀 i když mně je to jedno, hlavně at tam něco roste 😀 Jojo mazej z Prahy, já se těším taky na víkend ven!
@meyryen hele moře dobrý i před, uvidíš, že to pomůže - my máme naplánovaný taky moře, ale já doufám, že tam poletím už jako těhule..... 🙂

brsh
11. čer 2013

@janice_opice to jsou ty vajucha, asi jich bude víc a bude z čeho vybírat 😀 Já mám zítra večeři s kámoškama a ve čtvrtek vypadnu na chatu. Musim trošku opálit ty sejrovníky 😀 šatů mám plnou skříň a konečně je unosím, tak ať se nemusí všichni dívat na ty moje bílozelený nohy 😀
@meyryen - přesně tak, koukej se tam pěkně vyhřejvat, ať se má u tebe mimušo jak v inkubátoru 🙂 Zrovna jsem si prohlížela moje fotky z Lefkady a to je prostě ráááááááj. Taky bych jela, ale do letadla si teď netroufnu. Uvidíme, jestli dáme třeba Slovinsko v září, to je taky ráj a dá se tam svištět autem 🙂

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice na vysehrade🙂

meyryen
11. čer 2013

@kamisb Taky chodím do Gennetu a dr mi říkala, že posílá Na Homolku....no asi každá dr to dělá jinak...

zimka
11. čer 2013

@janice_opice Hele to by bylo dobrý, a porodila bys rovnou školáka. 🙂

janice_opice
11. čer 2013

@brsh ty se máš takovej krásnej program🙂)))
@sasanka033 a máš nohy v suchu? Já jsem v Karlíně tak to budemem muset nějak vymyslet🙂
@zimka ježiš nestraš🙂))) ten mi stačí ted doma jeden🙂 ráda bych to miminko pokakaný a poblinkaný radši🙂 pro začátek

aranel6
11. čer 2013

Příjemné popoledne všem těhulkám, čekatelkám na //, stimulantkám (čtěte pořádně 😀), i čekatelkám na transfer 🙂

@meyryen - to mě moc mrzí, že to mimoušek vzdal, ale sluníčko v létě u moříčka určo pomůže naladit a v září už tu budeš hlásit dvě
@janina_opice - dobře to děláš-to budou vajíčka jak malovaný 😀
@brsh - krásný testíček - to je hned člověk klidnější když tam vidí ty týdny co?

Jinak já teda od rána přešla od pálení žáhy k nevolnostem,takže jsme ráno cestou do práce objížděli lékárny a sháněli gravipop - tak už jsem si dvě vycumlíkovala a je mi trochu lépe .-)
Na endokrinologii mi dnes Dr. i přes dobrý hodnoty i dobrý sono zvedla dávku na 75mg Euthyroxu a mám si kontrolovat kolik je v těhu vitamínech jódu-prý to chce aspoň 100 mg. Ale jinak byla spokojená a furt se usmívala,že se teď budeme vídat často 😀 Ona už sestřička na mě tak po očku koukala,když mě změřila tlak-tak říká hodně nízký 98-64 a usmívala se .-)

aranel6
11. čer 2013

@sasanka033 Teda ty tvoje hlášky stojí za to-počkám 9 měsíců - no to si piš že si 9 měsíců počkáš, ale jako těhulka 🙂

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice no tak ja si to tady napisu jako rizikovou pracovni cestu 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 tak joooo tak to beru🙂)))) hele a proč ne, že jo🙂
ale musíme to stihnout bude před OPU páč já si pak fakt vezmu neschopenku at si odpočinu anebo půjdeme už jako těhule? 😉 😉 😉 😉

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice tak se dytak nakybluju k tobe domu no 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 no úplně v pohodě, u nás doma je veselo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru