IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
barakara
11. čer 2013
@brsh Dekuju! To by bylo super 🙂
sasanka033
11. čer 2013
@barakara testovat nebudu, jsem poucena z dubna, kdy jsem po ET dvou dvoudennich embryii 9.den nasla snehobilo a probrecela a nervovala se zbytecne celej tejden, nez bylo rozhodnuto, ze z toho opravdu nic nebude. takze ted cekam esli dorazi ms, kera ale muze dorazit v rozpeti od ted az do nedele, pac mam diky hormonum uplne rozhozeny cykly 😃 takze az tak nak po nedeli bych se mohla zacit radovat a premejslet o testovani, ktery ma podle caru probehnout ve stredu🙂
tak drzim palce, at se ti embrya hezky vyviji!🙂
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek on je ET podle poctu embryi a vyvoje...kdyz jich mas min, tak si nikdo nelajsne PK a radsi je soupnou k mamince rovnou🙂 AH ted si nejsem jista, ale nedela se to az na blastocystach?
lolinek
11. čer 2013
@sasanka033 jezdím do Zlína.Zatím velká spokojenost.Bylo mi zjištěno vysoké FSH a nizke AMH,tak že doporučeno co nejrychleji otěhotnět.Jinak se snažíme přes rok a pul.
janice_opice
11. čer 2013
@sasanka033
@martas14 😃 vy jste prdlé 😃
barakara
11. čer 2013
@lolinek no oni to meni asi podle toho jak se vyviji. A asi nejlip se vyviji v deloze, nez v Petriho misce 🙂
Je to tvoje prvni IVF?

@sasanka033 no to chapu.
Ja jsem v tomhle trochu maniak a desne netrpeliva...zkoumani a nataceni testu u okna je moje domena 😃 Zatim jsem tam teda jeste nikdy nic nevykoukala....
Taky drzim palce at ms neprijde!
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek a kolik mas hodnotu FSH? jinac esli bys tu s nama chtela nako vic pobejt, tak se zapis do tabulky, at vime🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
sasanka033
11. čer 2013
@janice_opice no holcicko, vono to v jedny diskusi s tebou je dost nakazlivy, vime? 😃
janice_opice
11. čer 2013
@visnu jasne ja piju hodne moc i normalne.ale ted uz je mi lip mozna blbej tlak byl.vajecniky me furt dloubu ale jinak ok 😉
lolinek
11. čer 2013
@sasanka033 bylo řečeno,že když dojde em.do blahoysty tak neni ah nutné,že obal už je dost tenky a nemá problém se zahnízdit.
janice_opice
11. čer 2013
@aranel6 diky mc a radu koupim si ho do zasobyy,ale uz je mi mnobem lil.
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek jasny, no tak jedine dobre, pokud to jde udelat i na mladsim embryu. ja si nechala AH ted na KET udelat taky, ale meli jsme zamrazenou blastocystu.
jaka17
11. čer 2013
Ahoj všechny... 😃
no teda, co vy jste toho tady zajímavýho nakecaly 🙂 musím si dočíst 4 stránky... vítám nové kvočny
@lolinek taky vítej do diskuse, tady z tebe chmury spadnou, ať už se zadaří , nebo ne...ale máme tu teď dobrou vlnu //...
@janice_opice ahoj, tlačenka byla relaxovat na sluníčku a snad je spokojená
@sasanka033 no já to vidím v barvách, jak se ty tvý brokolice těšej na mamku...
sasanka033
11. čer 2013
@janice_opice takze uz je ti lip? dovolala ses tam? nebo nekam jinam?
lolinek
11. čer 2013
@barakara ano mé první.25.3 byla první kozultace,je to docela rychlovka.
janice_opice
11. čer 2013
@lolinek ahoj drzim palecky!
sasanka033
11. čer 2013
holky, mam lehce zvysenou teplotu, to je asi z nervu. se z toho picnu, dneska jsem rikala, ze mi to probiha uplne jinak nez u et, ale to jsem mela taky teplotu celou dobu.
lolinek
11. čer 2013
@sasanka033 hodnotu HSH mam pocit 17 a AMH 0.65
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek kolik mas prosimte to FSH? ja ho mela v lednu hranicni, 10,9.
kamisb
11. čer 2013
@sasanka03- MS by prý měla dorazit po 14 dnech od ET(KET). (Já si teda vždycky myslela, že od ovulace..ale asi to je při těhlech trnsferech jinak no.
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek aha, tak to je super, ze do toho sli!!! jsou cary, kde ti nad 12 ivf ani neudelaji a ty jsi jeste mela 4 vajicka a dve jsou oplodnena, takze to se raduj dvojnasob, protoze jsou kvalitni!!! to je super vysledek!🙂
lolinek
11. čer 2013
@jaka17 díky za uvítaní.Koncem července oslavím třicátiny,tak tvrdím,že to dostanu jako dárek k narozkám.
sasanka033
11. čer 2013
@kamisb aha a jakto? nemam pocitat s tim, ze budu mit jakoby normalni cyklus? pac KET je pozdeji nez byva ET, tak bych cekala, ze je to jakoby milosrdnejsi v tom cekani - ze tim padem neni tak dlouho do eventuelni ms.
sasanka033
11. čer 2013
@lolinek jasna vec, vybrala sis dobrou diskusi, tady ty dve // litaj🙂
sasanka033
11. čer 2013
@jaka17 😃 jaky brokolice? 😃
sasanka033
11. čer 2013
@jaka17 nemas zvysenou teplotu? abych mela nakej priznak, vis 😃
kamisb
11. čer 2013
@sasanka033 - neboj zvýšená teplota lehce nevadí ...@brsh ji měla taky a vidíš jak jí to hezky vyvíjí 🙂
brsh
11. čer 2013
@sasanka033 - pamatuješ, jak jsem tu já vyšilovala s vyšší teplotou - to je zavrtááááááááááááávááááááánííííííí 😃 Tak se uklidni, hoď nohy do vzduchu a čekej na testování 😉
lolinek
11. čer 2013
@sasanka033 tak to musí přiletět i k nám!
kamisb
11. čer 2013
@sasanka033 - tak ono by se to mělo sladit s ovulací ne? myslím KET a tolik dní jak bylo embryjko starý tak tolik dní po ovulaci asi...tak v to případě bych počítala od ovulky. A neda od KET.

Ale při klasickým ET mi doktorka řekla, že MS 14 dní po ETu.., ale dorazila 14 po OPU ]-( ...tak si vyber