IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
jaka17
12. čer 2013
@martas14 hele, aby si brokolice nezavolaly na linku bezpečí 😃 😃
@sasanka033 no já sjela chudáka pošťačku tak, že už k nám asi přestane chodit...
@orin77 no já to s tím strachem vidím taky tak, ale zase si můžeš jeden děs odškrtnout--ťuká mu to tam 😃 😃
martas14
12. čer 2013
@janice_opice tak teď seru magi v kostkách jak se u nás říká 😃 😃 😃 to nemá chybu s tím metrem, takže jsem úplně v klidu, protože to je jasnýýýýýý, když oni chudáci musí začínat od píkyyyyy 😃 😃 😃
martas14
12. čer 2013
@jaka17 no hele zatím mě tak bolej, že si asi zavolám na nějak linku brzo já 😃 😃 😃 ale to jsou prostě ty nezbedné brokolice, to by hodná tlačenka neudělala viď 😃
hhani
12. čer 2013
Ahoj holky..Vítám nově příchozí 🙂..Snažila jsem se dočíst,ale je toho tolik to se nedá..jste strašně užvaněný 😃 .. @janice_opice @brsh a @akdar holky jak na tom jste?
akdar5
12. čer 2013
@barakara taky to hrozný bylo,ale možná to i pomohlo k pozitivnímu výsledku - někdo to tu i psal.. 😉
tak nechci to zakřiknout,ale zatím držíme... 😉 už máme i první fotečku pidimidi miminka a v úterý by to mělo být i se srdíčkem,tak snad to dobře dopadne.
já třeba šla kvůli tomu OHSS na neschopenku a jsem na ní furt - což je docela otrava,protože vycházky teda nic moc :-|
akdar5
12. čer 2013
@hhani Ahojky ztracená paní... 😉 já to taky vůbec nestíhám číst , holky to tu slušně rozjíždějí - teda hlavně večer u sklenky vína...😃
my už máme první fotečku a v úterý jdeme na ult a to by mělo být i se srdíčkem,tak snad to dobře dopadne...
janice_opice
12. čer 2013
@martas14 😃DDDD no od píky no 😃
@akdar5 hele,ale to nebyla jen jedna sklenka,ale to už mám po srandě martaska už nemůže a já nejsem alkoholik 😃 abych lemtala sama 😃
@hhani ahoooooj Haníííííí - já jsem 5tý den stimulace a zítra jdu na UTZ tak uvidím co mi řeknou jak na tom jsem

Úplně mě přestaly bolet ty vajčníky tak snad tam pár folíků bude ..škyt...
janice_opice
12. čer 2013
@hhani a ty tedy srpenec?🙂
sasanka033
12. čer 2013
@janice_opice ja zmrzlinu nejim🙂 zrovna jsem ted na ceste z obeda tohle tema resila s klukama, ze muj strop jsou tak 2 misove rocne 😃
janice_opice
12. čer 2013
@sasanka033 no tak si kup třeba jitrnici no ta taky pomáhá, každopádně budeš mít aspon pěkně promaštěnou hubku 😃
hhani
12. čer 2013
@akdar5 tak to moc gratuluju 🙂... Musela jsem naskočit do pracovního procesu tak už neni tolik času,ale snažim se sem alespon juknout 😉 ..Už se tolik těšim na to září,že si to nikdo neumí představit,ale to je ještě dlouhá doba... Určitě to bude v pohodě uvidíš,moc ti to přeju vlastně všem tady ... Zrovna opakují serial Zázraky života na,který jsem fakt nikdy nečučela a ted si hlídám každý díl a řikám si,že jednou to určitě taky dopadne 🙂
sasanka033
12. čer 2013
@janice_opice no to taky nezeru 😃 😃 este do tyhle skupiny patri ananas a houby, jinac zeru vsechno:) jo a sladky moc nemusim🙂 ja jsem po prvnim transferu jedla kinder vajicka, prislo mi to takovy hezyk symbolicky 😃
hhani
12. čer 2013
@janice_opice nzačátkem srpna se objednám a koncem bych měla začít stimulku už aby to začalo 🙂..A co ty už jedeš stimulku nebo jak dopadla ta genetika?
hhani
12. čer 2013
@janice_opice koukám,že jsi mi odpověděla nahoře..jsem to nějak přehlídla 😃
hhani
12. čer 2013
@janice_opice koukám,že se tady i pěkně bumbá podle toho co psala Ráďa @akdar ..jsem asi o hodně přišla 🙂
janice_opice
12. čer 2013
@sasanka033 helee ty jsi strašně rozmazlená sasanice poslechni 😃 😃 😃 😃 já zase nemusim tlustý maso a hrachovou kaši 😃D joooo chíííí já je taky jedla na kila - vždycky jsem je jakoby koupila Kubovi a půlku jsem jich sežrala,ale je fakt, že hlavně kvůli té hračce uvnitř 😃 😃 😃 Miluju Kinder Joyce s těma kuličkama🙂
janice_opice
12. čer 2013
@hhani hele Akdar5 tlačí mimískovský hormůnky na mozeček žádný chlastání čéééččče to jsou pomluvy akorát jednou jsme se tady s @martas14 rozšouply 😃 😃 😃
Hlavně si přes léto pořádně odpočina načerpej síly!!!!! 😉 😉 😉
JJ já čekám co zítra vypadne na UTZ a jestli půjdu na OPU a kdy.... 🙂
akdar5
12. čer 2013
@janice_opice tak já jsem chtěla být hodná a né tu naspat,že to pijete po flaškách...😃 😃
akdar5
12. čer 2013
@hhani tak určitě to dobře dopadne 🙂 užiješ si dovču, pospíráš hodně energie a pozitivního myšlení a bude to raz dva.... 😉
janice_opice
12. čer 2013
@akdar5 😃 😃 😃 ted už néééééééééééééé ta je těhotná a já stimuluju 😃 ale hodná jsi to zasejc joooo
@jaka17 halooo to je tísnová linka?? Tady brokolice- prosím vás maminka nám hledá prdýlky a my nemáme čas na hloubení metra 😃
akdar5
12. čer 2013
@janice_opice ani už psát neumím 😃 no, bylo to jednou a všichni si to určitě pamatujeme... 😃 člověk by si dal hned taky,ale mě by položila i jedna sklenka vína,protože ho nepiju.....a to by se mi ta písmenka ještě víc motala než teď,když mi ty hormůnky tlačí na mozeček... 😃 😃 ježiš, to je dobrý 😃 to budu řikat doma mužíčkovi... 😃 😃
hhani
12. čer 2013
@janice_opice to mě mrzí,že jsem tady u toho nebyla,sakra.. :.-) Ty jo tak hlavně dej vědět..nekoukáš na ten serál Zázraky života?..Jsem si u toho na tebe vzpoměla ted při dvou dílech šla snad po 5 na ivf už uplně bez naděje a v dnešním díle jí to vyjde ..a Tobě taky věřim tomu 😉
hhani
12. čer 2013
Máme tu někoho z Brna a nebo nechystáte se tam někdo? http://www.forfertility.com/
hhani
12. čer 2013
@janice_opice Jani ty jsi si něco dala ,ne? 😃 😃 😃
janice_opice
12. čer 2013
@hhani 🙂 nekoukám a dneska to běží??? Kouknu na to ráda 🙂 🙂 🙂
Já jsem si ráno dala akorát Euthoryx, kolem 9 hodiny jsem si píchla 150 jednotek Gonalu a před chvílí kyselinu listovou - tak možná to je na mě silná trojkombinace 😃 😃 😃 Jo je fakt, že do toho piju i nějakej bylinkovej utrejch 😃
ale stejně si myslim, že to je sluníčkem a Vámi tady páč je tu prča 😃 😃 mě včera rozsekala @jaka17 😃 😃 😃
janice_opice
12. čer 2013
@akdar5 mnoo dyk je to pravda jsi hájená a nemůžeš za to 😃 :-o 😃
janice_opice
12. čer 2013
@hhani @martas14 je z Brna
sasanka033
12. čer 2013
@janice_opice jsem rozmazlena, ponevadz mam doma chlapa, kerej me rozmazluje a tak to ma bejt🙂 ted se mi chce po obede desne spat, snad se nevzbudim na supermana s poslintanou klavesnici🙂
hhani
12. čer 2013
@janice_opice 😃 ještě,že to tady máme... Jj běží na prima love od 14.20hod..copak provedla @jaka17 ?
hhani
12. čer 2013
@janice_opice tak přemýšlim,že bychom tam zajeli,ale nevim jestli by se člověk dozvěděl i něco jiného než co víme..

Začni psát odpověď...

Odešli