• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@martas14 díky,zrovna jsem si udělala pozdější oběd.
12. čer 2013 ve 14:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek no presne, uvazovala jsem stejne, radeji hned dve najednou, nez horkotezko snad jednou jedno a uz nikdy nic. desim se dalsiho horm.profilu, aby mi nerekli, ze uz jen darovany, pri dalsim ivf:(
tak drzim palce, tfuj tfuj, at nas tady za dva tejdny oblazis fotkou s dvouma // :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no však právě ta psychika tam není v pohodě, proto je důležité ji trochu poladit vínkem a pak vtipně za konverzovat s Jančou a jsi vysmátá jak lečo na týden :grinning: :grinning:
hmm tak festival vinných sklípků neznám u nás tomu říkají Modré hory, nebo víno v oranžovém......ale jo je to super :grinning:
12. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek supeer. Drzim palce at se krasne uchyti! :dizzy_face:
12. čer 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jooo já tam ted vlezla:D myslela jsem si to :slight_smile: :slight_smile: ráda tě přidávám
12. čer 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz.Nemoužou ty embryjka ze mě vytéct.Když jsem dojela domů,měla jsem takový výtok.Sestra říkala,že mužu zašpinit po zavedení,tak se uklidniji,že je to ono.
12. čer 2013 ve 14:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no to je fakt Janče to jde fakt hrozně dobře tady všechny nabudit na super vlnu :slight_smile: ..modré hory tam jsme spali v hotelu Kraví hora něco řikali,že je to v modrých horách nebo tak něco..
12. čer 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ..děkuju :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jak jako jitrnice je tvoje??? Takže na mě fakt zůstanou jelítka???? Takže to bude celé po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolinek jo tak toho jsem se bála taky,že než dorazim domu tak vylezou,ale neboj ten už ted jsou přisátý jak klíštata :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek nemůžou vůbec ani vyčůrat je nemůžeš nic .....
12. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no tak to jsi byla skoro za humny holka :wink: jo jo to jsou už modré hory, je to spojení několika dědin a tak :grinning: a letos jedete kam přímo?
12. čer 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já furt tvrdím,že to dostaneme s manželem jako dárek k narozkam.Manžel je má za 14dni a já na konci července kulatiny.
12. čer 2013 ve 14:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani no vidíš a to já mám stažený půlky, aby se mi tam nějaké folíky udělaly a v nich vajca a pak se oplodnily a došlo až na transfer a ta jelítka mi tam zůstala:slight_smile:) ale snažim se tak nějak pozitivně myslet a tohle zapudit,ale bojim bojim, co když se mi tam nic netvoří??????
12. čer 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje poslední IVF prosíííímmm at to vyjde!!!!!! Všechny jitrnice, tlačenky, noky, brokolice a jelítka prosím o těhu bacily!! :grinning: :grinning:
12. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani
@janice_opice tak to jste mě uklidnily.Díky!!!
12. čer 2013 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale jelítka jsou taky moc hezkýýýý :grinning: a to víš, že budou po tátovi šikovní a po mamínce vtipný :grinning: :grinning:
12. čer 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek jooo, to by byl super darek:slight_smile: ja si to teda taky prala, meli jsme vyroci...ale nevyslo to:(
12. čer 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolinek odpočívej a dneska a zítra bych se fakt šetřila hodně, udělal si čas na sebe, dala si něco dobrýho a fakt odpočívala:slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj folíkům se daří dobře krásně rostou a zítra udělají na mámu na UTZ kuk :wink: a pak budou dál krásně růst, až do OPU....kde je šoupnou k tátovým válečníkům a spolu vytvoří pořádný hráče, kteří to vybojují nezapomeň ...konečná bitva = vítězná válka!!!!!!!!!
12. čer 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kdy to nevyšlo? ted to nevíš, ber to furt, že máš zahnízděnýho noka v bříšku!!!Dokud nebude nějakej opačnej důkazh a ten nemáš!!
12. čer 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v dubnu ET nevyslo, kdyz jsme davali rovnou dva sourozence.
12. čer 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 chááá prej tátovi válečníci :grinning: :grinning: :grinning: hele tak to jsi vystihla přesně!!!!!! On je takovej Viking :grinning: :grinning:
12. čer 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice vitvoří a bude jich tolik,že to ani nepobereš.....TFUJ TFUJ TFUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. čer 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to jo tojo ,ale ted to vyjde páč chtěl být sám!!!Jeden NOK :wink: :wink:
12. čer 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 letos trošku jinam sem http://www.apartmanynapalave.cz/kontakt my to vždy spojíme s vizovickym trnkobranim :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vytvoří..ty jo tohle jestli budu učit svoje dítě tak potěš... :grinning:
12. čer 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je fakt, ze my jsme oba pekny jajisti a sobci, takze je to mozny :grinning:
12. čer 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tam odsud je zase @lolinek ..super jak se tady sejdeme pomalu odevšud :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jelítko,ale hlavně at je a takovou maminu i taínka by si přál snad každý :slight_smile:
12. čer 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek