IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
12. čer 2013

@pavlina1976 Děkuju mooooc já tobě taky a moc ti to přeju. Já mám z 1.IVF skoro 12 ti letýho kluka🙂) a pak s bývalým nic dlouho a minulý pokus s manželem taky nevyšel,alae ten hodně podělali doktoři no a ted poslední 7.pokus v jiném CAr tak doufám, že se konečně zadaří🙂

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice obdivuju, že jsi vydržela tolik pokusů.....příklad pro nás všechny tady

malinka_02
12. čer 2013

@coralin super gratuluju ke zkousce!
@orin77 prej maly, zrneni a fotku nemam!! Ale srdicko e prece nejdulezitejsi!!! Super!!!

pavlina1976
12. čer 2013

@janice_opice Je dobře, že jsi změnila car, kam chodíš? Vím, že je to v té tabulce napsaný, ale už jsem to zase zapomněla 😀 , je tam tolik informací....My máme v Budějcích ART a Pronatal, art neeee, takže mi byl známým porodníkem doporučený Pronatal, ještě moc chválil car v Brně. Sedmička je pěkný číslo 😉

malinka_02
12. čer 2013

@jaka17 teda ty taky?? Tak akorat ja budu cekat na srdicko a strachovat se dalsi tyden ☹

janice_opice
12. čer 2013

@lenkafel mno nevím no, jsou holky, které toho mají za sebou víc!!🙂 Ale ráda bych Vám šla příkladem hlavně tím, že se mi to tentokrát povede, ale čím víc se to blíží tím víc pochybností mám, lae držím se !!!!!spíš mě tlačí to, že je to poslední pokus a když se to nepovede tak to je prostě konečná:/

janice_opice
12. čer 2013

@pavlina1976 ted jsem na ten poslední pokus přešla do IVF Cube a jsem moc spokojená zatím🙂

malinka_02
12. čer 2013

@janice_opice tak ja piju lahev v patek a lahev v sobotu tak nevi kdybych nepila jak dlouho bych teda na mimco cekala 😀
@lolinek tak drzim palce at se zakousnou!

janice_opice
12. čer 2013

@malinka_02 😀 😀 ted to tu rozebíráme s mužem, v sobotu mám naplánovanou flašu vína🙂))) 😀

malinka_02
12. čer 2013

@pavlina1976 ahoj vitej!
@sasanka033 ty ten teambuilding vylozene potrebujes at se nepozorujes a pak na ty // cumis 😀 😀

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice nene, mě se líbí že pořád věříš, že se to povede.....já teda taky doufam, že se nám to teď povede

janice_opice
12. čer 2013

@lenkafel 🙂 jinak bych do toho ani nemohla jít🙂))) a jak jsi na tom ty ted aktuálně?🙂

malinka_02
12. čer 2013

@janice_opice spis to rozhod denne 4 deci 😀

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice 21.6. jdu na utz a když to bude dobrý, tak do týdne na ket, máme zamražený poslední dva nanučky...tak uvidíme

janice_opice
12. čer 2013

@malinka_02 tak to už je jedno,jeslti 4dc nebo flaša,ale v sobotu musím zapít malého Samíka,který se narodil po dlouhém snažení jako poslední mrazáček při KET 🙂 a to musím sedmičku něčeho moooc kvalitního 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@lenkafel tak , když to vyjde i mně všechno tak budeme fakt čekat spolu na ty // 🙂

malinka_02
12. čer 2013

Jinak ja dneska rano stoupla na vahu a myslela sem ze se zabiju! Pak sem se nemohla obliknout! Zitra zacinam 8 tt a sem jak ve 4 mesici vubec nevim jak to v praci utajim.. Na to zase cely den hlad tak jen doufsm ze je to dobry znameni a ze to neni jen rozezranost nebo z hormonu a ze to je fakt miminko .. Vecer me pak bolela trochu stydka kost, poprve.. Tak snad dobry no..
A co tu ctu dneska same spatne zpravy tak doufam ze to do ctvrtka vydrzim!! A ze uvidime srdicko!!

malinka_02
12. čer 2013
lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice jojo aspoň v tom nebudu sama 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@malinka_02 ale prdlajs váhu neřeš ,když nebudeš mít o 30 kg navíc tak je to OK🙂))hlavně at jste zdraví
@lenkafel no ona taky visnu snad ted v sobotu jde na OPU, simcaspain taky a ještě tuším někdo tak snad to bude dobrá vlna samé //

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice snad budem všechny brzo těhule

janice_opice
12. čer 2013

@lenkafel Tak o tom žádnáááá!!!! a na jaře vypadnou ty naše jitrničky a tlačenky a brokolice a noky a jelítka apod....

martas14
12. čer 2013

@janice_opice no já vím, že bych měla, ale bojím bojím...včera jsem šla spát o půl jedenácté a v jednu ještě nespala a ve tři už zase nespala, takže bombááá, no ale zase bych mohla usnout vyčerpáním za ten včerejšek a třeba to ani necítit.....no půjdu to prubnout a to ještě abys věděla, že umím být velký masochista, tak dneska jsem byla dokonce u zubaře 😀 😀 😀
no jdu hodit s brokolicemi bucanec a doufám, že se mi pak za toto odvděčí pořádnýma dálnicemi a jelitám s jitrnicemi s nokem to doporučuji též, a kdyby nevěděly jak na to, tak ať si vezmou příklad z hodné tlačenky a basta!!!!

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 ty jedeš brokolajzno starší mazej na kutě a já jdu taky,at jsem na ten utz na zítra pěkně vyspalá:_))))) 😀 😀

Ty jsi hustááá s tím zubařem🙂))))

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice ¨jojo už aby to bylo, už se těšim na těhotenství 😀

janice_opice
12. čer 2013

já už objednávám průvodce po Krétě a po Stockholmu a doufám, že tam už poletím s tím jelítkem v pupíku 🙂 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@lenkafel hele ale to bychom mohly pak udělat nějakej sraz někde,ale aby mohla i Brňanda a Moravandy nějak dorazit!!!!!

janice_opice
12. čer 2013

Holky dobrou já si jdu zalézt k manžovi a usnout a zítra dám vědět jak jsem dopadla. Držte se všechny!!! 😉 😉

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice jojo bylo by fajn vidět osobně s kým tu trávím hodiny deně 🙂

lenkafel
12. čer 2013

@janice_opice já držim určo a dobrou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru