• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@jaka17 No mám střídavě těhu nevolnosti, tak se poprvé v životě moc netěším na jídlo :grinning:, ale jinak super.
Včera doktor měřil miminku tep, tak mi to pustil nahlas-to byl tlukot-srdíčko jako zvon X-)
14. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aranel6 No to je úžasné, moc gratuluji ke "zvoníkovi". Máš nějakou novou fotečku?
14. čer 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 Jojo-je v albíčku :slight_smile:
14. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6
@orin77 tak snad se to bude pěkně vyvíjet i dál :grinning: hezky se opatrujte...všechny..
14. čer 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zimka to mi z celého srdce mooc mrzí ,drž se a dávej na sebe pozor....
14. čer 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka taky to nechápu, proč se toto musí dít :frowning2: je mi to líto, drž se holka, zase vysvitne sluníčko
14. čer 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak jak holka, proběhlo vše na jedničku?
14. čer 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 děkuju no uvidíme ... zítra jdu zase na UTz a předpokládám, že už bych se mohla dozvědět termín OPU :slight_smile:
14. čer 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem holky vajucha provětrala:slight_smile: po práci jsme s manželem sedli na mašiny a jeli jsme se projet, na zmrzku a limču a to si člověk tak vyčistí hlavu, že se mu to pozitivní myšlení zase naleje zpátky - ona občas stačí i procházka v lese a ta energie dokáže pěkně zapůsobit. Doporučuju:slight_smile:))
14. čer 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zimka Moc mě to mrzí. :( Drž se! Hodně sil do dalšího snažení.
14. čer 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Rozhodně! Nejhorší je sedět doma a přemýšlet. Hlava se musí zaměstnat, jinak začne zlobit. Proto už mám připravenou zásobu knih, nějaké filmy, plátno na malování a když bude nejhůř, vyrazím do lesa. :slight_smile:
14. čer 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@visnu a ty jdeš zítra na OPU, že? :slight_smile:
14. čer 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Děkuji a gratuluju :wink:
14. čer 2013 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z Caru, přítelovi vzali krev a mě udělali vyšetření.Poslali nás na genetiku, kvůli mému SLE, hned v pondělí se objednám, prosím, neví někdo jak dlouho budem čekat na výsledky? Ráda bych do toho šla už v červenci, ale bojím se že tak rychle to nepůjde :cry: Hodilo by se to, když mám 2 měsíce dovču :grinning:
14. čer 2013 ve 14:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav ahoj, dle mých zkušeností trvá genetika minimálně měsíc...někdy tři, ale to snad už ne, počítej ten měsíc no....snad to budeš mít dřív,abys mohla odpočívat o prázdninách :slight_smile:
14. čer 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No uvidíme :wink: Tobě hrozně držím palečky, počet vajíček je super, tentokrát to určitě vyjde :wink:
14. čer 2013 ve 14:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé jak já bych se projela na mašině ....ale já teda jako spolujezdec :grinning: to je vážně dobrý na průvan myšlenek a klídek.....dnešní dopoledne už konečně bez bolestí, takže jsme vyrazili na prochajdu, malá sjížděla klouzajdu, já dostala obídek v restošce, takže spokojonost na obou frontách :wink: a jak pátkuješ ty?
14. čer 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav co je prosím tě SLE? u nás v Brně trvá genetika dva měsíce no hnus, tak přeji ať u vás to jde rychlejc a můžete se do toho brzy vrhnout....
14. čer 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 To je systemový lupus eritematodes, jinými slovy, tělo si vytváří protilátky proti mým vlastním orgánům, bohužel i na spermie :unamused: A bez výsledků z genetiky asi začít nemůžou, co? :grinning:
14. čer 2013 ve 14:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no to je super, metro dokončené a ted už brokolice odpočívají se tak nadřely holky:slight_smile:))))) máš báječný program - já byla od 10-13.30 na poradách a schůzkách a ted dodělávám věci co mi tu hoří takže jako pátečná program nic moc...Mladej je se školou v Beckilandu a vrátí se v 19. večer, měli jsme jet na chatičku, ale protože jdu zítra na UTZ, tak jedeme až zítra po tom UTZ, takže dneska si naložím masíčko na gril a zeleninku na gril a zítra jak přijedeme tak si uděláme ňamiky:slight_smile: snad budu i v dobré náladě, že folíky povyrostli a možná budu vědět i termín OPU
14. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav hele ,ale já mám pocit, že tohle s genetikou nemá nic společnýho, to je spíš záležitost imunologie ne? teda já nevím,ale logicky mi to tak připadá......
14. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Oni prý chtějí vědět, jestli zvládnu hormonální léčbu, přitom jsem ji už 2x prodělala, tak nevím. Příští týden jdu na hormonální profil a přítel na spermio, tak pak se to snad hne :wink:
14. čer 2013 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav tak zase na druhou stranu je lepší, že se starají, horší by bylo kdyby se na to vykašlali a zjistila jsi to pak jako se to stalo ted mně při tom minulém pokusu:slight_smile: no jo je to čekání,ale to dáááš, bude krásně léto tak to bude utíkat.)
14. čer 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Z toho si nic nedělej, mám podobný program, jelikož jsem byla dnes v práci jen chvilku, teď musím vše dodělat, ještě že můžu doma :wink: njn, konec školního roku je vždy mazec :sunglasses:
14. čer 2013 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo to určitě :wink: Než něco zanedbat a pak aby ten pokus nevyšel. Jj, přes léto to uteče líp, vezmu kluky na chatu a užijem si :wink:
14. čer 2013 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav a kde učíš myslím jak staré děti?:slight_smile:
14. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já neučím :wink: Jsem vedoucí hospodářka v mš a zš, takže samý papíry, faktury a otravní dieleři :grinning: Mám kancl ve školce, ty prckové jsou fajn :grinning:
14. čer 2013 v 15:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninahlav jo táááákkk tak to joooooo ty prázdniny ti závidím:slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav aha to jsou věci....hm tak hlavně ať vám ji rychle udělají ať máte všechny podklady než se do toho zase pustíte....
14. čer 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo je to super, hlavně kvůli tomu, že netuším kam bych kluky přes prázdniny dala, dva už chodí do školy a jeden do školky, ale na to aby byli sami doma jsou malý :wink: Jak je starý tvůj syn?
14. čer 2013 v 15:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek