• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@janice_opice no taky doufám, že výkopové práce už jsme zdárně dokončili a už se budeme věnovat jen nějakému tapetování :grinning: :grinning: aby si brokoličky zkrátili dlouhou chvíli, než se mi doufám zdárně vybarví příští týden na testu :wink:
hm tak zítra bude grilovačka paráda, my si taky včera zarožnili ......není nad to když už se dá sedět večer venku a oddávat se grilóznímu obžerství, na to se vždycky těším celou zimu a pak hlavně na klááááásky ty mám na grilu s másličkem nejradši... no super, takže už mám zase hlad, ale to určitě broklíci něco chtěj :grinning:
14. čer 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14 Právě, to si taky říkám, ať radši máme všechno a je větší šance na úspěch :wink: Ještě kdyby šla zařídit ta holčička, když mám doma 4 chlapy :grinning:
14. čer 2013 v 15:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninahlav 5.7. mu bude 12, ale byla jsem s ním asi 4 roky sama, když byl malej a moc dobře vím, jaký to je řešit kam s ním o prázdninách :slight_smile:
14. čer 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No o tom mi povídej, manžel se na nás vykašlal, když jsem byla ještě těhotná, byla jsem s nima taky sama, 3 roky, pak jsem se seznámila s nynějším přítelem, nejmladšímu už je 5 a půl, stejně ho obdivuju, že se dal na takovou smečku :grinning: On žádný děti nemá, už jen kvůli tomu si moc přeju aby to vyšlo :sunglasses:
14. čer 2013 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninahlav přesně já bych chtěla,aby můj muž taky věděl zač je toho loket a fakt bych mu navíc přála holčičku :grinning: :grinning: :grinning: páč ta by s ním mávala :grinning:
14. čer 2013 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 hele tapetovat metro???? já bych řekla, že si to vystlali senem a už tam pěkně odpočívají a rostou.. Jojo žravost v tom případě jsem těhotná celej život :grinning:
14. čer 2013 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Jo to si taky myslím :grinning:
14. čer 2013 v 15:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no podivej musím to hrát na to že, to nejsem já rozežranec starý, ale že je to nějaký jiná vyšší moc :grinning: :grinning: :grinning: .....no copak já vím jak vypadá metro??? tak dobrá tapety tam asi nebudou, ale že by zrovna seno :grinning:D

jinak ženský si píšu dvakrát holka, případně janice_opice dvě ať toho má plný brejle :grinning: :grinning: :grinning: posílám rovnou rekomande nahoru objednávku.....
14. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 :D hele on by byl úplně úžasnej tatulda:slight_smile:)) ale do 30 let by je nechtěol nikam pouštět a když by se objevil nějakej potencionální zeťák(rozuměj nepřítel :D :grinning: tak brokovnice a prásk prásk
14. čer 2013 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 No, tlačenka je taky pro tapetování v metru, hned by to bylo útulnější...dá si s brokolicema nějaký papání, má taky furt hládek..
@ninahlav
@janice_opice no vidím, že tu děláme radost chlapům kde kdo, já jsem taky po druhé vdaná a chci manželovi dopřát tu rozkoš zařvat si na svoje dítě...
14. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak jsem si byla pro léky a nestačila jsem zírat :confused: , teď mám krátký protokol, ale těch injekcí a prášků je tam víc, než před tím :fearful: Tak jsem zvědavá....mám gonal, menopur, synarekl, prednison a fraxiparin...takže sice nedostanu embolku, ale vykrvácím :grinning: :grinning: . Z jedný strany se hrozně těším a z druhý jsem už na nervy :dizzy_face:
14. čer 2013 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
jj, moje řeč o řvaním na vlastní děti, jsem na tom stejně :slight_smile: , první dcera 14 let a můj přítel žádnýho potomka :unamused: . Myslím, že brzo poleví se svých nynějších výchovných ideálů :wink: . Je zlatej, ale občas má úplně telecí názory na přísnost...
14. čer 2013 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jo jo, pochopitelně to zase bude na nás, ale já vlastně ráda...hlasitěji upozorńuji ...naše děti, než je z toho nějakej větší průšvih...
14. čer 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Všichni sedíte u ohýnku a grilujete? Chlap jde do práce, tak si užiju čtecí večer :wink: . Máte někdo zkušenost s tím menopurem? Myslíte, že mi to zvládne píchnout manžel? :grinning:
14. čer 2013 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninahlav me genetika trvala 6 tydnu..
@janice_opice my si nakoupili masicko a rybicky ted a jdem grilovat i vecu, uz sme na chate..

Ja mam pekny strach na ten utz ..ale mam furt hrozny hlad tak snad to je dobre znameni!! Je mi z hladu uplne zle..
14. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jo, uz zacinam byt nervozni. Drzim palce, at dobre dopadne zitrejsi UTZ.
14. čer 2013 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malinka_02 neboj, bude tam, nikam neuteče... :grinning: já zrovna s prominutím žeru chleba s lososem a okurkou a předtím jsem měla v hospůdce u rybníčka utopence...mńam...to jsem prase...
14. čer 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Zrovna resime, co v nedeli na obed. Grilovani je dobry napad, zitra nakoupim maso. My jedeme zitra po OPU do Dobrichovic na Food fest a tam se za odmenu radne nadlabnem. :slight_smile:
14. čer 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Nestíhám vás pořádně dočítat. Včera jsem nasadila Utroš a vůbec nejsem schopná udržet se vzhůru :confounded: . Sem jak chodící mrtvola. Doufám že to aspoň k něčemu bude a mimískovi se u mě bude líbit.
Držím všem palečky.
14. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@visnu
@malinka_02
NO JÁ AKORÁT NALOŽILA MASÍČKO, ZÍTRA NA 9.30 NA utZ A HURÁ NA CHAJDU:slight_smile: omlouvám se za caps lock
Visnu držím ti moc palečky at máš zítra na OPU hodně zralých vajec:slight_smile:
Malinko závidím ti:slight_smile:
@jaka17 přesně co mám řvát furt jen já :grinning:
14. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 Menopur jsem mela pri prvnim IVF a pritel to zvladal, i kdyz nerad. A proc mas i Gonal i Menopur?
14. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a navíc sem si myslela že když sme nakopci a voda celkem daleko, tak se nás povodně netýkají, ale ty kroupy a déšť nám v neděli zničili kompletně zahradu, zaplavili pole a babičky kotelnu a barák se zachránil jen díky čerpradlům :frowning2:. Budem muset někdě shánět jídlo pro zvířata i na zimu...
14. čer 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@visnu tak přeju hojnou snůšku ... :grinning:
@janice_opice no a tobě taky a pěkný relax na chatě, připravuj se na jitrničky...hezky ustlat, vytapetovat...
14. čer 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@visnu no to nevím, druhý den začínám gonalem a pátý den začínám k tomu menopur.....Je to maso co? Snad vědí co dělaj, byla jsem na ivf před dvěma lety, tak snad si to prostudovali :unamused:
14. čer 2013 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zítra ti držím palce, ať je jich hoooodně a samý krásný :grinning:
14. čer 2013 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka ahoj, tak hlavně at se ti tam pořádně uhnízdí:slight_smile:)))) a s tou vodou to mě mrzí :////
14. čer 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@pavlina1976 holky děkuju moc, mám docela dost nějak z práce. Dneska jsem si píchla Cetrotide ve 20,00 a nějak mi to místo opuchlo a arudlo jako alergie..... ale už se to pomalu vstřebává už takhle mám pupek ja chlap a ještě na tom opuchlý boule :grinning: :grinning: :grinning: to by byla hrůůza
14. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jo jo ja sedim u griliku :wink:
@jaka17 hele ja rano vstanu uz s krecema hlady, dam si letrox na stitku a na nej nesmim hodku jist, to uz trpim jak zvire a zapijim to cajem a dzusem, v 8,30 snidane, uz v 10 hlad jak blazen, sezeru jabko, ve 12 hlad jako blazensezeru pizzzu, za hodinu hlad jako blazen, hroznivy vino, za hodinu redkvicky, pak sem si dala banany, ted mam v sobe salat, bageti, obrovskyho cokoladovyho nanuka a griluje se mi maso a furt hlad!! A to nesmim zapomenout podotknout ze ovoce a zeleninu zeru jen protoze sem se orvni dva dny snazila jist normalňi veci na ten hlad a tak sem pribrala ze bych byla jak becka!! Tak ted to prokladam!
14. čer 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 ja se bojim aby bylo srdicko ale snad tem hlad nych nemela kdyby to nebylo dobry.. Ono je to takovy hlad ze je mi z toho strasne zle!
14. čer 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice my nakoupili masiko i rybicky a grilovat hodlam cely vikend!
14. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek