IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
16. čer 2013

@visnu to víš, že budou bojovat, čtyři není málo...až se vyklubou všechny tak tolik dětí ani nepochytáš 😉 Určitě si dají říct a budou se těšit zpátky k mámě...

aranel6
16. čer 2013

@sasanka033 posílám podporu do těch několika dní do testu-ale že ti nic není neznamená že nejsi těhu- já bych taky řekla,že příznaky jsem měla víc až po testu - asi psychika nebo co
A věř mi,že těď bych za bezpříznakovost i měnila,takhle zle mi snad nikdy nebylo-nepozřu skoro nic a když do sebe něco natlačím 3 hodiny trpím abych to tak udržela

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 no nastesti ho boli jen hlava ale v noci mu bylo blbe a furt se prevaloval a hrozne chraoal coz ovsem budilo me! 😠 spousta holek po ivf fakt nemaji zadne priznaky opravdu! Nechci te zase presvedcovat abys nebyla zklamana kdyby to nevyslo ale urcite nepropadej nejake beznadeji to neni pro miminko dobre. Ja si tentokrat rikala proste kdyz to nevyjde udelame si hezke leto, me totiz popate uz ani nic jinyho nezbylo, ale byli jsme mesic pred ivf kdy mi nasli cystu a posunulo se to v Rime a strasne me to nakoplo a naladilo a hlavne sem si rikala ze kdyz to nevyjde pojedu k mori 🙂

aranel6
16. čer 2013

jinak držím pěstǐky všem čekatel mám na transfer-ať se bobíškové hezky snaží

martas14
16. čer 2013

@sasanka033 no jsi hodná holka, ale já jsem zrovna ten typ co na příznaky moc nevěří.....takže to opravdu není tak jednoznačné.... četla jsem moc bolestí břicha, co byly ve finále jen ty zaražené prdy nebo zácpa 🙄
a jestli si myslíš, že tím, že jsem měla bolesti, mám menší strach než ty, že bych se tím utěšovala, tak věř tomu, že nemám a zasraná jsem stejně........ty poslední dny jsou peklo ale musíme věřit, nic jiného nám ani nezbývá a my je najdem to ti říkám 😉 ....četla jsem teď diskuzi jednoho CARu a tam to těhotní jedna přes druhou, takže letos je na to prostě rok a když to neklaplo na poprvé, tak druhý reparát stejně jak u @mispulina912 bude tutový.......osuš slzičky na ty je pořád ještě času dost, např. nad dvojkovým testem jich proleješ kýbl 😀 😀

malinka_02
16. čer 2013

@visnu no my dali icsi pokazde a vzdy se vsechny oplodnili a vsechny vydrzeli pk ale z minule varky se ze 6 anijedňo nechytlo.. Mam zamrazeno jeste 7, meli jsme 8 a jedno zavedli.. Bohuzel teda my je tentokrat mame zmrazene 2,2 a 3 coz je blby kdyz budem chtit jedno 😠

sasanka033
16. čer 2013

@aranel6
@malinka_02
@martas14
holky, dekuju moc...jsem proste psychicky vyrizena uz, ty posledni dny do testu nebo cekani na ms jsou straslivy. jsem navic sama doma, segra me zvala k nim dneska, prijede i bracha s pritelkyni, ale asi budou venku grilovat, ale ja nechci odpovidat na dotazy proc nepiju a nejdu na slunicko a navic jsem tak rozhozena, ze se bojim, ze bych byla i neprijemna. je to zacarovanej kruh. doma jsem zavrena sama a tim padem se v tom rejpu, ale mezi lidi se bojim jit, abych se tam nerozbrecela nebo nemusela neco vysvetlovat. co byste delaly vy? jeste premejslim o variante shopping🙂 tam nemusim s nikym mluvit a zabavim se 😀

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 hele a pri prvnich transferech se mela priznaku! A esty bily!

martas14
16. čer 2013

@malinka_02 no tak to se na tu fotečku těším, je to fakt krásné co takové čůrání může udělat za parádu a radost 😀 😀 navíc jsi těch bílých viděla už dost, takže tyto jsou táááák zasloužené já bych je viděla přímo do rámečku a nad manželskou postel 😀 😀
a manžílek se včera tak rozparádil joooo 😀 😀 no tak to mu odpusť určitě má taky hroznou radost, že se zadařilo, víš co oni si to chlapi v sobě nesou taky hodně hluboko a bolí je to......takže teď hold samou radostí nemohl zastavit slinu a tobě když víří to hcg v krvi, tak zas nás to nutí být trochu podrážděné i když nechceme....já bych se přimlouvala za jednu česnečku 😉 😉 😉

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 rekni ze si na teambuildingu chlastala prvni ligu a si rada ze si chvili nedas!

sasanka033
16. čer 2013

@martas14 no ty jsi snad svetice 😀 😀

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 jo a prece si nebudes nakupovat hadry co ti udou za tyden maly 😀

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 dobrej napad🙂 akorat segra slavi narozky, tak to nevim esli mi projde🙂 to bude takovyto: tak si dej aspom dvojcicku..

martas14
16. čer 2013

@jaka17 no zlatáá jen pěkně podporuj teď to potřebujeme jako sůl 😉 😉 a ty už se jdeš bavit do práce, máš recht, pokud je ti dobře, tak ti to krásně uteče do dalších kontrol

jaka17
16. čer 2013

@sasanka033 jediný prsa, ale ty mé bolej vždycky i před ms, jinak nic, taky jsem nevéřila, ale ja testovala od 8 dne, takže jsem byla jako na houpačce 😀
@absti gratuluju a at je to vše ok...

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 my si rekli ze do srdicka se drzime a ani to oc nerikame jen rodice to vedi a my sme takovy maly alkacci 😀 My fhodime kazdy patek i sobotu nekam mame radi bavit se s prateli a ja piju vinko on pivko ale obcas si da vino a pije ho jak pivo a a mu vzdy rikam ze vina nemuze vypit 2 litry.. Hlavne on vzdy rano ze si nic nepamatuje tak je vse v pohode..

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 nebo rekni ze si vecer musis pro neco k nekom sjet autem..

jaka17
16. čer 2013

@sasanka033 utíkej si zašopovat, já to mam místo relaxu a ani si nic nemusim koupit, jen čumim a jsem mezi lidma.. 😀

sasanka033
16. čer 2013

@jaka17 a odkdy jsi mela ducha? hned ten osmej den? jinac uz jsem segre napsala, ze tam nejedu a kdyz se na to budu cejtit, tak si asi zajdu pesky prochazkou do edenu se podivat.

visnu
16. čer 2013

@absti Tak to je krasny vysledek, kdyz ze ctyr oplodnenych tri zvladly prodlouzenou kultivaci. Doktorka rika, ze kvantita jde casto na ukor kvality, ale clovek ma strach, kdyz je jich takhle malo. Vim, ze k uspechu staci jedno kvalitni embryo, ale dokud je nebudu mit u sebe, nebudu v klidu. I kdyz to zrejme nebudu ani potom. 😠

visnu
16. čer 2013

@martas14 Diky za povzbuzeni. Musim doufat. 🙂

visnu
16. čer 2013

@malinka_02 Tak asi budete muset vybrat to, ktere bude vypadat lip. A dvojcatka nechces? Ja prave zvazuju, jestli nenechat zavest dve. Nejak se nemuzu rozhodnout.

absti
16. čer 2013

@martas14
kéž by zima probíhala s miminkem v bříšku. Moc bych si to přála, ale to vy ostatní si přejete určitě taky 🙂

absti
16. čer 2013

@visnu
Taky mi doktorka říka že důležitá je kvalita a nééé kvantita

martas14
16. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 nevidělas to sprosté slovo co jsem použila, k tomu sem tam litry vína, no já jsem světice jak višňa 😀 😀 .......a jinak já jsem pro ten schopping v obchodech je tolik věcí co člověk musí vidět, nejlépe koupit 😀 😀 😀 a nějaký pěkný trikot vždycky zvedne náladu, tak či tak......a co se týče, že ti bude za chvíli malé to je šumák, vytáhneš ho trochu nad bancek, jen ať se lidi kochaj, za chvíli bude čím 😉

sasanka033
16. čer 2013

@martas14 jako chapes to, ze me rozbreci i tahle tvoje zprava? ja jsem fakt s nervama kompletne v hajzlu🙂

malinka_02
16. čer 2013

@visnu ja bych dvojcatka brala seme deseti ale kdyz uz budem spunta mt tak uz ne, do 3+1 😀 No ja nechtela prijit o 4. Pokus takze u ivf sme dali 1 az u ketu 2.
@martas14 😀

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 😀 To je nrmalni! A reknu ti po // je cekani a srdicko jeste horsi!! Cemuz sem ňikdy neverila!!

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 mohlo by bejt rihani jako tehu priznak?🙂

aranel6
16. čer 2013

@janice_opice moc držím pěsti ať foĺičky rostou,tak hezky připíchávej ať v perku nezbyde ani kapička a neboj máš cetrotide,tak zůstanou, kde jsou až do Opu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru