IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
17. čer 2013

@sasanka033 tak když uvidí,že jsem byla v nemocnici,tak usoudí,že ho potřebuju...no, uvidíme zítra 🙂

sasanka033
17. čer 2013

@akdar5 no ja se ani nedivim, chovam se jak blazen🙂 hysterka no🙂

sasanka033
17. čer 2013

@akdar5 jo, to urcite ano, to se neboj, to ti ho daji..ja jsem nekde cetla rozhovor s rezabkem, dokonce se domniva, ze i tak ho davaji o tyden vic nez by museli...no co car, to jiny pristup.

kamisb
17. čer 2013

@akdar5 - a přitom to je takový divný, rozhodně si nemyslím, že je to placebo efekt. Prostě to podporuje funkci toho žlutýho tělíska a to tělu říká, že je těhu...tak teda nevím.

akdar5
17. čer 2013

@sasanka033 myslím, že všichni jsme si prošly takovým stavem 🙂 takže určitě nejsi sama 😉
na zítra jsem zvědavá , už dneska jsem nemohla vůbec dospat..

sasanka033
17. čer 2013

@akdar5 ale srdicko uz mas potvrzene, ze jo?

sasanka033
17. čer 2013

@kamisb no jenze prej si po par tydnech dokaze samo telo produkovat progestoronu tolik, ze uz ten utros neni potreba. a kdyz nedokaze, tak se zas nasadi. nebo tak nejak to rikal rezabek..tezko rict no.

akdar5
17. čer 2013

@kamisb tak to já už vůbec nevím , tak třeba mě už zítra z toho apolináře pošlou k mýmu gyn. a tam třeba mají zase jiný názor...hlavně jsem včera za krabičku platila 50kč a to není taková částka,že bych nemohla investovat,když to není nic proti ničemu a může to pomoci....

akdar5
17. čer 2013

@sasanka033 jo, aktivita plus.... 😉

brsh
17. čer 2013

@lolinek - mela jsem taky dvoudenni 4bunecne a testila 11. den po ETu. Drzim palce 😉 @sasanka033 - tak to uz bys mohla testnout, at mas klid se // 🙂

sasanka033
17. čer 2013

@brsh ciao!🙂 hele ja jsem tim strachem tak paralyzovana, ze se proste testovat bojim a udelam to jen proto, ze to v caru chteji vedet🙂 husty co?

jaka17
17. čer 2013

@lolinek já měla pětidenní blastocystu, takže to vychází dřív, určitě nespěchej...

kamisb
17. čer 2013

@akdar5 , @sasanka033 - když já si myslím, proč si to raději nebrat, když to může podporovat - vždyť se tady snažíme co můžeme, doktoři vymýšlej nemožný a pak nechtějí dát něco co může taky trochu pomoct?
Ale je to tak co doktor to názor 🙂 a pak se v tom vyznej ;)

jaka17
17. čer 2013

@sasanka033 no ale ms nikde, ne??,

lolinek
17. čer 2013

@brsh vydržím do soboty nebo neděle ,to mám předpokládanou ms.To gratuliji.Jak se řiká né kvantita ale kvalita.

brsh
17. čer 2013

@sasanka033 udelej, uz das konecne pokoj, az je tam najdes 😀 Mne je tak blbe, devce...kazdy den trpim od rana tak do tri

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 nemám doma ani testy aby mě to neprovokovalo 🙂

brsh
17. čer 2013

@lolinek ja uz chtela mit vknd s vineckem, tak jsem do toho sla 😉 a prd vino. Dobre to dopadne!!!

sasanka033
17. čer 2013

@kamisb no ale rezabek prave tvrdi, ze uz ti to pak nepomaha, proste uz je to navic, protoze si to telo doda samo...teda v pripade ET, u Ketu ne, pokud byl rizenej.

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 ahoj, no ms nikde, to je pravda, ale ja do sebe cpu 2-2-2 utros a 1-1-1 estrofem, takze mi to klidne muze utros drzet. spousta holek nema ms, dokud to nevysadi...proto z toho jako uplne nejasam, ze ms neni, vis. jako samozrejme je to jedine dobre, ale...

sasanka033
17. čer 2013

@brsh ale chapes to, jak mi bude, kdyz je tam nenajdu? se poseru, fakt jako to bude peklo na zemi, proto se radsi udrzuju v nervech, ale v nadeji...

kamisb
17. čer 2013

@sasanka033 - ale podle mě to rozhodně neškodí. No tak asi má teda pravdu v tom, že to je asi jen psychická podpora. Je pravda, že teda v genntu jej dávají do konce 12tt, ale s tím, že doktorka říkala, že prosperující těhu by to mělo zvládnout i bez něj no. Ale je pro jej dávat.

brsh
17. čer 2013

@sasanka033 hele, ja tady o tom.pred testem.nepsala, ale pak.jo a preci vis, ze jsem.yla na 99% presvedcena, ze nic. Vypni Konika a udelej si test, at mas klid. Tohle miminu fakt nepridava

sasanka033
17. čer 2013

@brsh jinak to me teda mrzi, ze je ti zle:( blejes?

sasanka033
17. čer 2013

@brsh tak to uz do ty stredy vydrzim, to uz je jen jedno rano navic...navic ja mam doma akorat prosly mamatesty 😀

sasanka033
17. čer 2013

@brsh a o cem ze jsi nepsala?

lolinek
17. čer 2013

@brsh to já bych se nejraději vyděla na zahradě v bazenu v takovém vedru a volnu ale těd jen smočit nohy po kolena.

jaka17
17. čer 2013

@lolinek to já taky neměla, ale zvědavej byl hlavně manžel, tak je koupil a pak už to jelo...normální závislost 😀 😀
@sasanka033 jo jo, tak jak chceš, každý svého štěstí..znáš to...do testu je každá těhotná, to je hezký, ale nevím, jestli to stojí za ty nervy...já chtěla vědět pravdu co nejdřív, kvůli práci, plánujeme další školní rok a to je blbý, když ti učitelka vypadne o prázdninách, tak pokud by to nevyšlo, bylo by to jasný...

sasanka033
17. čer 2013

@lolinek hele ja kvuli tomu byla celej vikend zavrena doma, segra delala grilovacku, ale bala jsem se bejt na slunicku. nekdy je to fakt na hlavu no. a jak se cejtis? neco se deje?

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 ja uz ale v dubnu testovala driv, takze vim,jaky to je, najit bilo a pak se trapit, esli treba dalsi den bude, nebude...kaslu na to. nervy bych mela stejne a vetsi a este byla bez nadeje🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru