• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@visnu tak to me moc mrzi:(((
30. čer 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@visnu - to je mi moc líto :frowning2: doufala jsem, že to dobře dopadne!
@lucavka - Ty neházej ještě flintu do žita. Tady mi holky říkaly, že je na špatný zprávy vždycky času dost...

Nestíhám vás dočítat - @janice_opice a @pavlina1976 - moc na vás myslim, holky a držím palce! Mně ustaly ty nejhorší nevolnosti a doufám, že se nevrátí :slight_smile:
30. čer 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vratila z Brna a vsechno tu poctive docetla. :slight_smile: Rano jsem k sobe konecne dostala dva bojovniky, tak ted to ukrutne cekani:frowning2:(((. Doufam, ze si uzivate krasny vikend a opatrujete sve bojovnicky:slight_smile:
30. čer 2013 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
mrzí mne ty špatné zprávy, snad to ještě vybojujete...všem přeju hodně štěstí...
@malinka já četla, že ty bolesti jsou od roztahování dělohy a jejích vazů, tak to snad k tomu patří...
@pavlina super, už abys měla bojovníčka u sebe a druhého u ledu
@janice opice zdravím a doufám, že jste v pohodě...
30. čer 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@go tak to je dobře, že už je máš u sebe :wink: :wink: moc držím palečky, ať se pořádně zavrtávají :grinning: . Já si pro mimi jedu na 99% ve středu :grinning:
30. čer 2013 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek ja taky plasim ale hele fakt nepoznas Ms od uspechu..
@petulak1988 jo jo hele zase to neprehanet.. To nevylezis a rozhodne se nemusis bat sedet :grinning:
@pavlina1976 no jasny bude hur.. Cekaninna // je straslivy a pak kdyz to vyjde tak na kazdy utz jestli je vse ok je uplny muka!!!
30. čer 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Ahoj, to je dobře, že už je ti líp, tak tě ti začne pořádně těhotnění :grinning: . Dávej na sebe pozor!
30. čer 2013 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 je, tak budu drzet pesti :slight_smile: Budeme testit skoro spolu :slight_smile:
30. čer 2013 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 ja nelezim ze musim..hodne chodim...ale po obede jsem zase zalehla pichal me podbrisek ale uz jdu vstavat uz je to lepsi...pujdeme na prochazku
30. čer 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@go nechávala jsi si dát dvě mimi? První ivf? v pátek jsem byla na opu, měla jsem 9 folíků a dvě vajíčka zralá :wink: , byl to šok, počítala jsem s více, ale je fakt, že školku zakládat nechci :grinning: . Dnes mi dr řekla, že embrijka obě se oplodnila a pokračují v kultivaci, vypadají krásně :wink: , tak doufám, že ve středu jedno ke mě a jedno do mrazáčku, přeci jen, kdyby náhodou.
30. čer 2013 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jj, to víš, měla jsem před dnešním tel třas :wink: , ale obě v poho, řekli že mám volat až ve středu ráno, ale zdá se mi to dlouho, myslíš, že se budou zlobit, když zavolám zítra i v úterý? Musím říct, že Pronatal v Praze mě zklamal. Budějce super i ty Vary byly perfektní.
30. čer 2013 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@go tak drzim palce at se jim u tebe libi. Mas ET kousek ode me ja si pro ne byla ve ctvrtek :slight_smile:
30. čer 2013 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ahoooj no snazim se vratili jsme se z chajdy tak jsem se vysprchla pichla tu novinku Decapeptyl a lezim a odpocivam:slight_smile: co ty?za chvilku je srpen a bude se Ketit.:slight_smile:
30. čer 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 nechala jsem si k sobe dat dve a jedno do mrazacku , mozna to me daji vedet az zitra :slight_smile: . Mela jsem IVF uz 4x, tentokrat po pate pouze minimalku a nemohu si ji vynachvalit :slight_smile: Drzim pesti at bojuji a mas je stredu take u sebe, tedy jedno :wink:
30. čer 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja vim, sleduji te tu a moc ti drzim pesti. Jak bylo na chaloupce? :slight_smile:
30. čer 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice@go tak děvčátka budeme fakt testit hned po sobě :grinning: . To bude týden skvělých zpráv :grinning:
30. čer 2013 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice taky jsem si pro něj byla ve čtvrtek, tak uvidíme za dva týdny
30. čer 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 :slight_smile: ted jsem byla u sousedky na strudlu a na jahodách a o brišku jsem najednou moc nevěděla...fakt je to v tý hlavě....
30. čer 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@go držím palečky!!!! Čekání je na palici, ja jsem toho jasný úkaz, plaším furt....:slight_smile:
30. čer 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 budes přesně týden po mě - středa je dobrý den určitě!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tygrisek09 tak to mas kousek ode me ja byla ve středu ....
30. čer 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@visnu je to me moooc mrzi :unamused:
30. čer 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@go tak drzim palce at se zakousnou!
30. čer 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no ja doufam :slight_smile:
@petulak1988 ono me zezacatku bolelo furt bricho a dloubalo..
@pidisek to je, za me nejlepsi po tech 4 dnech kdy je to uz jasny jit do prace..
30. čer 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Nezbývá než věřit našemu tělu a embryjkům.
30. čer 2013 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 snad jo ja rekla muzovi at ten test uschova nekam kde ho nenajdu :slight_smile:
30. čer 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Přes den dobrý a už mě zase bolí v podbřišku
30. čer 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 no to mam presne ale pridava se k tomu plynatost....sileny... :grinning: presne jako minule a nic z toho tak si jdu dat activii a koukat na Humoresky....nevis co muze nadymat a co proti tomu?
30. čer 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no muze cokoliv.. Ale co na to to nevim.. Nejist nadymaci veci a hodne vlakniny..
30. čer 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 jdu na tu activii snad zabere :slight_smile: diiiky... a jak ti je???Jak se citis?
30. čer 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek