• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
Ahoj holky, ani nevím jak to napsat............. nevím, jestli to bylo těma vedrama......... nebo tím, že se mu u mně nechtělo být............... ale..... bohužel......... na test z krve půjdu v pondělí, ale už to asi nemá ani cenu.. na tom doma, bylo bílo.....
30. čer 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedka na mě kouká přes plot a pry: hele, ze ty jsi těhotná??? A to vůbec nic neví!!!!!!!!!!
30. čer 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin :frowning2: to me moc mrzi...na tohle nikdy nevim co napsat :frowning2: drz se holka...vim jak ti je :frowning2: chjo.... kolikaty pokus to byl?
30. čer 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 díky... 7... řekla jsem si, že poslední, že to asi nemá smysl lámat přes koleno, když to tělo se brání.....
30. čer 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, já už se těším na srpen, dneska jsem tu měla celou rodinku,tak jsem vyvářela a pěkně jsme papkali, takhle ty kila ,co jsem nabrala neshodím...to bylo furt hajej, dej si něco dobrýho a 5 kilo navrch...
takže se budu bavit běháním a cvičením ,do toho srpna to uteče...no a pochopitelně držením palců všem tady,po tom se taky jistě hubne :grinning: :grinning: viď martas
@malinka_02 hezky se hýčkej, ať nám dáváš dobrý příklad, jak to má všem dopadnout...
30. čer 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin takze uz fakt nic,???a ty uz mas ditko?? Ptam se asi ted blbe...jen jsem vse nedocitala...my jsme rozhodnuti ze doktorum nedame pokoj dokud to nedopadne
30. čer 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin moc mne to mrzí..vypadalo to tak slibné.. :confused: je to bída...búúú
30. čer 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to je mi líto. Sme na tom stejně. Já jdu na krev v úterý. Jo jestli to opravdu nevyšlo tak si nejspíš v srpnu pojedem pro zmrazený dvojčátka. A pak už to bude úplnej konec. Budem bez mrazáčků a bez peněz....
30. čer 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hollka já už ti to psala, ale rozumnej přístup fakt!!!drž se!!
30. čer 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to mi poovídej já jsem toh ztláskala!!! ted mě bolí břicho, jsem nafouklá jako vzducholod a chce se mi blinkat :grinning: :grinning: :grinning: prostě jsem se přežrala!! :grinning: :grinning: :grinning: hrůza to už neshodím
30. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já si píchla ten Decapeptyl...měla jste to nějaká?
30. čer 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na co ma byt ta injekce???To jsem nikdy neslysela a ta uz je do bricha??
30. čer 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jsi neuvěřitelně statečna - klobouk dolů.... Ja mám ted 5 pokus... A rikám si ze to nevzdám... Pokud budou sily...přeju je i tobe.....
30. čer 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Decapeptyl jsem píchala celou stimulaci, pak už ne.
30. čer 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ano picham si fraxiparin do bricha agolutin muz mi picha do zadku do svalu a tahle je na podporu uhnizdeni a ma se pichat 6.ty den od OPu.ja se s tim pri predchozich 6ti pokusech nesetkala.ale jsem v novem CAr moc spokojena tak vim,ze delaji co mohou.maji tam vubec trochu jiny pristup.:slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka vidis a tady to maji ozkousene,ze jim to o 4-6% zvysuje uspesnost.:slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kam chodis do CARU?
30. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja jsem take silena, uz vidim jak se za par dni zacnu sledovat :wink:
30. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ted na 7. pokus jsem přešla do IVF Cube a už bych nešla jinam ani boha
30. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 dekuji, moc a ty hezky tehulkuj , at nam jdes prikladem :slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go :slight_smile: hele každá se sledujee přece:slight_smile:))) to je jasný testy manža ukryl někde nevim kde a vsadim se že došel i do lékáren v okolí a dal tam mojí fotku jako, že záka kdybych si tam přišla kupovat těhu testy:slight_smile:)))))
30. čer 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice A o to jde, maximalizovat šance :sunglasses:

@lucavka @coralin Holky víme všechny moc dobře, jak hodně to bolí. Když jsou ještě mrazáčci, tak je to o chlup snesitelnější. Nevzdávejte to! Nikdy se stane zázrak i bez doktorů.
30. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice A o to jde, maximalizovat šance :sunglasses:

@lucavka @coralin Holky víme všechny moc dobře, jak hodně to bolí. Když jsou ještě mrazáčci, tak je to o chlup snesitelnější. Nevzdávejte to! Někdy se stane zázrak i bez doktorů.
30. čer 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :slight_smile:, no desne to cekani :wink: A jeste se clovek nemuze zabavit uplne jak by chtel, protoze se boji :unamused:
30. čer 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zajímavý, na ten decapeptyl se musím taky doktora zeptat. Teď jsem si na netu přečetla jeho leták.

@trefulka - já mám taky prolém s tím, že mě po rodičáku vyhodili z práce. Šla sem hned na neschopenku a potřebuju se na ní udržet dokud nebude mimi nebo dokud nenajdu práci :frowning2: jinak sme s pěnězma v .....
30. čer 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no setkala jsem se s tím jen V Cube..tam jsem si i řekla o Embryoglue - prý k tomu byli zpočátku skeptičtí,ale probíhá na to studie - já jsem řekla, že je mi to fuk, že ted i kdyby to bylo placebo tak pro dobrý pocit---taky se mi tu právě líbilo, že mohl být muž po OPU se mnu na pokoji a při ET přímo na sále - hodně to dodá:slight_smile:
30. čer 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na me zase sestricka dnes divne koukala, ze jsem manzela u ET nechtela. Usmala se, ale nakonec na sale priznala, ze to chape. Manzel na me pekne cekal 5minut na pokoji :slight_smile:. Nechci, aby byl pak moc neteseny a nevyslo to:frowning2:
30. čer 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go každej je jinej, manžel chtěl vzal si i volno v práci :slight_smile: je zvědavej a kam chodíš do CAR? NIkde jinde jsem se s tím totiž nesetkala:slight_smile:
30. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja hledala novy Car dlouho a nakonec u nas vyhral Reprofit Brno, stara se tam o nas primo primar a je uzasny. Po OPU jsi na pokoji s manzelem, ET to same a navic muze byt na sale. Uplne to chapu, manzel taky chce byt uplne u vseho, nikdy za cely ty roku jsem nemohla jit ani na jedinou kontrolu, ale tohle jsem si prosadila :slight_smile:
Hlavne, ze v nich mame oporu:slight_smile:. Tesim se az uvidime tve //. Moc ti fandim, mas toho za sebou taky hooodne :unamused:
30. čer 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - u nás v Gennetu taky manžel byl u ET i Ket už i před třemi lety s prvním klukem :slight_smile:
30. čer 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek