IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
30. čer 2013

@go taky ti moc držím pěsti!!!!!
@lucavka tak to je super v Iscare vůbec

pavlina1976
30. čer 2013

@janice_opice Tak to je paráda, Pronatal v Praze mě zklamal, hrozně, v Budějcích i ve Varech super 😉 . I mi řekla dr, že si mám zavolat až ve středu, což mi připadá hrozně dlouho - je to pátý den. Tak nevím jestli tam mám zítra volat a optat se, to víš, že mě bude svrbět ruka. Asi tam zavolám, jak se embrijka vyvíjí, jestli je vše v pořádku, když tak si tam pro ně pojedu dřív ne?

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 jasně jsou to přece tvoje mimina ne!!!!!!!!

visnu
30. čer 2013

@coralin Moc mě to mrzí. Doufala jsem, že vám to konečně vyjde. Myslím, že by ses neměla vzdávat, ale záleží, jak to cítíš. U nás se mimi taky zatím nekoná...

visnu
30. čer 2013

@pidisek Ano, ale za tyden se stehujeme na Moravu. 🙂

janice_opice
1. črc 2013

Ahoj holky tak ted jsem koukala do ms kalendare a v sobotu by mela dorazit mrcha tak jsem zvedava.zatim tomu vse nasvedcuje.. no uvidime.:/

orin77
1. črc 2013

Dobré ráno děvčata, koukám, že jste za ty 3 dny toho zase napovídaly 🙂

orin77
1. črc 2013

jaka17 já vím, že jsi nás nechtěla strašit, ale člověk si pořád říká co když to nevyjde 😒 Já byla na kontrole minulý týden ve středu 26/6 a vypadalo to zatím dobře. Jenže jak píše Malinka nemám teď žádné příznaky, je mi docela fajn, až na tu únavu. Tak pak nevím jestli je to dobře nebo špatně 😉 . Na další kontrolu jdu až příští týden ve čtvrtek 11/7 no tak uvidíme.

jaka17
1. črc 2013

Dobré ráno všem,
dnešek se jeví jako den stvořený pro dobré zprávy 😵 😵
@janice_opice Co to je za nálady po ránu??? Vůbec o mrše nepřemýšlej, tu teď dlouho neuvidíš... 😀 😀
@pavlina1976 prosím tě, neváhej a volej, já taky byla zklamaná z přístupu laborky v Iscare, nebavili se s náma vůbec, ale já se nenechala odbýt, řekla jsem, ze jsem asi hysterka, ale že nemůžu spát, tak mi pak normálně odpovídali...

pavlina1976
1. črc 2013

@janice_opice Dobré ránko Janii, no no 😠 . 😠 Nic nedorazí! Jdu volat do caru na mimi jak se mají 😉

jaka17
1. črc 2013

@orin77 ahoj, já si říkala, že jsi to vždycky brala víc realisticky než já, po tom, co jsi vidéla v rodině, tak jsi to nezakřikla...nékomu to vyjit musí,tak si udržuj chladnou hlavu a já věřím, že to zrovna vyjde.
Už jsem se zařekla, že pokud by to třeba jesté vyšlo, neřeknu to nikomu minimálné do 12 tt.
Moc na vás všechny téhulky myslím... 😀

go
1. črc 2013

Krasne ranko, slunicko sviti, tak se tesim na same pozitivni zpravy. Dnes je potrebuji, jsem nejaka vystresovana, stale rvu a vubec nejsem v poho. Nechapu, celou dobu super a jak mam u sebe bojovniky mam depku ☹ . Coz je u me dost vzacne a ted ji zrovna ani trochu nepotrebuji. Stale premyslim, jak si zlepsit naladu a smat se....nejak to nejde. Tesim se tedy tady na Vas a povzbuzujici zpravicky 🙂

go
1. črc 2013

@janice_opice koukej to smazat, co to je za poplasne zpravy 😒 . Ty tady ted zavedes trend // 🙂

go
1. črc 2013

@jaka17 zdravim😉Uz se ti to take zacina blizit, ze? Prazdniny utecou a srpen je tu hned. Planujes minimalku nebo klasicke IVF? 😉

jaka17
1. črc 2013

@go tak tohle by nešlo, honem si dej néco dobrýho na zub a vyjdi si na slunícko, jinak ty embryjka fakt nastveš...nejlepši třeba néjaký šoping pro radost, kyticky, ty na mne púsobí zaručeně.Jdu na Ket, mame tam jedno Magnum, tak se musí ukázat...

pavlina1976
1. črc 2013

Tak sestři byla moc příjemná, asi to sluníčko 😀 . mimi se mají dobře, jedno 6ti a druhé 7mi buněčné, zítra se uvidí více, zatím to vypadá dobře 😀 . Jen to 6ti prý když se dělí, tak z něj něco odpadne 😉 , ale že to nemusí vůbec nic znamenat 😉

go
1. črc 2013

@jaka17 no ja myslim, ze uz jsem je vypudila vcera, pohadala jsem se s manzelem , navic jeste faakt po dlouhy dobe. Jinak mame asi fakt super, ukazkovy vztah. Uzivame zivota, manzel je neuveritelne pozorny, ale me vcera snad po tom ET siblo. Hadka fakt desna, tak to se bojovnickum u me asi vubec nezalibilo ☹ . Rano jsem od manzi dostala nadhernou snidani a ted sup do klidku, ale bojim, bojim, ze je pozde ☹ .
Nanuka Ti preji a trochu i zavidim, nikdy nam zadny nezbyl na mrazeni. Nechavala jsem si dat minule 3 a ted 2 embryjka. A Ty minule? 😉 . S nanukem je to prijemnejsi, budu te sledovat a hlidat at si v klidku, ne jak ja 😉

pavlina1976
1. črc 2013

@jaka17 Ahoj, to mu se to bude v srpnu krásně rozmrazovat 😉 , moc ti to přeju!!!!! Moc moc moc. Já doufám, že ty moji dva bojovníčci to dají.....Věřím jim 😉 . Na 99% jedu ve středu, jen jsem se chtěla zeptat proč holky třeba jely pro mimi dřív, že nedošly až do toho 5tého dne PK? ¨Mám se zítra zeptat na něco konkrétního? Já už začínám plašit......Musím se uklidnit co 😀

go
1. črc 2013

@pavlina1976 uzasne zpravy, jen tak dal 🙂 . Dobre, ze jsi zavolala. Ty chodis do Pronatalu Praha?

pavlina1976
1. črc 2013

@go jj, taky jsme měli včera hádku 😠 , taky po dlouhý době.....Akorát muž mi žádnou snídani nepřipravil, je uraženej...je v tomhle nemožnej, místo aby mě podpořil, tak se chová jak malej kluk 😀 . Tak jsem taky přesně jak ty myslela na mimi (já je mam zatím v laborce), že k nám nebudou chtít 😉 . My jsme máčové co, někdy 😀 . Bude to v pohodě, mimi se kvůli jedné hádce přece nemůžou naštvat, když se jim u tebe tak líbí 😀 . Držím palečky!

pavlina1976
1. črc 2013

@go Chodím do Pronatalu v Budějovicích, ale bohužel na zákroky musíme jezdit do Varů, nebo Prahy, minule jsem byla ve Varech a tam to bylo skvělé, taky nám bohužel nezbyl žádný mrazáčkek, takže teď také celé znovu, bohužel máme jen dvě vajíčka z 9 folikulů..... ☹ , ráda bych jedno a jedno do mrazáku 😀 . Tak uvidíme, doufám, že to dají mimi šikovný 😀

petulak1988
1. črc 2013

@pavlina1976 ahojky tak to je super zpravicka...bojovnicci to oba vybojuji 🙂 jinak z pronatalu v Praze jsem odesla hooodne i kvuli personalu ☹ tak ti dal drzim pesticky.. 🙂

go
1. črc 2013

@pavlina1976 desne, ja si prave rikam, ze nejsem vnitrne v pohode. Nemam rada doma takovou atmosferu a vzdy to snasim hodne blbe. Na pohled jsem v pohode a uvnit desne. Chudak mimi ☹ Je to fakt na palici, asi po tech hormonech 😉

go
1. črc 2013

@pavlina1976 ja chodila dlouho do Pronatalu v Praze a pristup , no radeji bez komentare 😉 . Informovanost na bodu mrazu, proto jsem odesla. Prave me ani nechteli rict po telefonu jak se maji nase embryjka, hruza ☹ . Ted jsem konecne po dlouhem vahani a peclivem vyberu zmenila Car. Neboj mas ty dva posledni nejvetsi bojovniky, tak ty se nevzdaji 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja odesla ze stejnych duvodu 😉

petulak1988
1. črc 2013

@go jj ja tam prodelala dve IUI kdyz jsem chtela laparku na nepruchodne vejcovody odpovedeli mi ze to by poznali na UZ 😠 a obe IUI me u nich neskutecne boleli takze jsem take odesla....doktori vetsinou neprijemni.. ☹ kdyz se clovek na neco zeptal tak mu odsekli a tak....i sestry...jsem rada ze jsem ted spokojena 🙂 uzasne sestricky i doktork s doktorama....mam ted druhe IVF tak pak mam jeste dve... ale po druhem neporaderenem delaji genetiku a imunologii a nekdy i laparku...tak verim ze kdyz ne ted tak 3 IVF urcite vyjde

pidisek
1. črc 2013

@pavlina1976 tak to je super, ja se dozvěděla čas transferu až ten den rano a za 4 hodinky byly u me.... To záleží na vývoji, oni je tam supnou nejlépe co nejpozději, ale sledujou je a kdyz by ten čas nastal tak jedes 🙂 🙂 ja jela sama autem a jeste předtím byla nakoupit 😀

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja tam chodila pouze k docentovi, stale jen k nemu, ale ten ostatni personal, jak rikas, des 😒 . Ja mela hotovou genetiku i imuno jeste pred prvnim IVF, bez toho bych do toho nesla. Vse v poradku a doted nic, je to asi jen tim, ze ta schranka je uz stara 😒 . Pouze schranka, protoze jinak se citim na 25 😀

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 vejcovody na UTZ jsou vidět jen kdyz použijou speciální techniku s tekutinou...ale otázka je jestli ti tohle nabídli, při běžném utz videt nejsou, to snad nemohli myslet vážně ☹

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jo mysleli pri beznem ultrazvuku tim me tak nastvali ze jsem odesla ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru