IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. črc 2013

@coralin tak to si myslím, že je fakt s tím odpoččinkem dobrý rozhodnutí..A s stou bábo to chápu, tak vidí štěně a že nic nedělá tak asi nemusela tak vyvádět i přes to, že měla pravdu, ale někteří lidi fakt jen vyhledávají možnost,aby někoho prudili a dokážou zkazit celej den.......
Do práce musím, bohužel na dálku jde dělat jen něco nehledě na to, že za pár týdnů je ta dovča tak potřebuju mít hotovo. Ale aspon přijdu na jiné myšlenky, holt si tam možná někdy hodím šlofíka 😀

janice_opice
6. črc 2013

holky já mám tak srašnou chut na pálivé - na chilli - nevadí, že jsem si dala trochu nachosek se sweet chilli omáčkou?, nemohla jsem si pomoc

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice mám podobnou chuť 🙂 taková indická kuchyně, mňam

janice_opice
6. črc 2013

@tygrisek09 no já jen doufám že to neublíží Vikingům...dala jsem si tak 10 nachos s tou omajdou sweet chilli na kuře jak je 😀 😀 😀 nemohla jsem s prostě pomoc..

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice pravě dnes 10....a opět hádka kvůli práci a holky ja se klepu.bojim ze ze jsem to zkazila..

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice neboj to asi ne dokonce se doporučuje chvíli na dobré prokrveni sliznice 🙂

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek hele, jestli si chytilo tak se chytilo i přes hádky, neboj !! a já ti říkám, že se chytilo!!!!! tak dej si třetinku pivka hurá do hajan!!!zítra bude líp 😉 😉

go
6. črc 2013

@janice_opice naopak, doporucuje se hodne pit, jist palive a 2dc cerveneho denne na prokrveni sliznice 🙂

go
6. črc 2013

@pidisek neboj, uz jsou vsichni davno zavrtani a tvuj akcni zivot se jim urcite zamlouva 😉 . Zitra testik? 😉

go
6. črc 2013

Dobrou noc, vsem. Jsem mrtva, tak sup do hajankova 😉

tygrisek09
6. črc 2013

@go dobrou noc 🙂

pidisek
6. črc 2013

@go snad jo, snad jim to rozčílení nevadí...

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice klid, Vikingové jsou Vikingové, silní a statní chlapci, ti něco zvládnou

janice_opice
6. črc 2013

holky dobrou jsem zase nějaká hotová..jdu hají...

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice snad jo ja se tak rozcilila ted se jim uz pul hodiny omlouvám....

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice dobrou noc 🙂

tygrisek09
6. črc 2013

@pidisek klid, to bude dobrý

tygrisek09
6. črc 2013

Tak všem přeji dobrou a klidnou noc.

pidisek
6. črc 2013

Holky dobrou ja se jdu dál omlouvat.........

brsh
6. črc 2013

@janice_opice - jj. Zkus to, uz to, ze mrcha nedorazila, je dobry znameni 😉 a teplota je znacka ideal. Ja plasila a byl to tehu priznak + jsem sla po kyselym jidle (repa, okurka v octovym nalevu atd) 🙂
@go - jj. 11. Den ;-0
@malinka_02 - musime vydrzet. Ale.je to.fakt hruza 🙂 s tou zacpou a vytlacim to mame stejne 😀
@akdar5 - tak to taky nemas jednoduchy - drzim moc babi palce. S tou vodou se neda nic delat. Dospelaci to zvladnou a deti maji nastesti prazdniny. A s tim strachem - mame to vsechny stejny, musime vydrzet a verit mimousum, ze to dotahnou do cile 😉

tygrisek09
7. črc 2013

Dobré ráno, děvčata, jak se dnes máte? Já nejspíš začínám trpět nespavostí. Vzbudila jsem se dřív než junior, a to je co říct🙂

janice_opice
7. črc 2013

Ahoj holky takze,dnes jsem nevydrzela a testla a jestli to nekoho zajima tak jsem zustala sedet na zachode dalsich 10 minut uplne paralyzovana.on tam dusik!!!a hned jak jsem to pocurala vylezl....na fotku to jeste asi nebude.normalne je videt dobre.i manzel ho videl hned...ja to nechci,ale zakriknout,aby to nebylo biochemicke nebo tak neco tak pockam,jestli bude silit.Rikala jsem si,ze vam to napisu,treba vas to povzbudi.!!!jak rikam jeste to.unecverim az jestli to bude sili,ale 12 let jsem nic takovyho na svem testu nevidela!!! 🙂

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice super, to je krásná zpráva po ránu, já na to vážně nemám odvahu, ale z Tebe mám radost

janice_opice
7. črc 2013

Holka ja tomu jeste neverim dokud to nebude silit a proste tomu jeste neverim!!!!snad to neni biochem.....🙂nemuzu se ns to vynadivat!!!!🙂

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice jasně, jsi teprve na startovní čáře, ale ten start je to nejdůležitější, bez něj by nebyl ten 9měsíční běh. Důlek je věřit.

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice důležité je věřit.

janice_opice
7. črc 2013

Bez viry by do toho vseho snad ani clovek nemohl jit.snad to neni falesne pozitivni test,ale je to Clearblue tak ty jsou snad presny!!doufam,ze jsem to nejak nezakrikla,ale rikala jsem si,ze to tu snad trosku doda pozitivni naladu.
@tygrisek09 a jak je tobe?.

janice_opice
7. črc 2013

Ty jo celou dobu jsem zila v predstave ze to je test s citlivosti 10 a on je to test s citlivosti 25 :O tak,aby to nebyla nejska bouda

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice clearblue jsou podle mě kvalitní značka. Pozitivní 25, to je slušné 🙂 to bych i odhadovala, že se Vikingové chytli oba

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 😀 ty jo to by byl mazec 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru