• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@tygrisek09 ono totiz na te krabicce to uvedeno neni.slecna v lekarne mi tvrdila,ze je to 10,ale v pribslovym letaku to pudou,ze je to 25.
7. črc 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zatim jen hooodne potichu... jupííí :slight_smile: ..tolik ti preju at to vyjde :wink:
7. črc 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani joooo zatim psssss ale dekuju.:slight_smile:))))))bojim se abych nemela smulu na vadnej test.asi si radsi udelam jeste jeden az se mi bude chtit curat.:slight_smile:
7. črc 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to jasny psssss :wink: ....zkus i ty dr.max jsou taky dobry a celkem levny tak můžeš čůrat celééé dny :grinning:
7. črc 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to myslím zcela vážně, takhle brzo, takové množství hcg hormonu můžou produkovat snad jen dvě embrya
7. črc 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice strašně moc gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :frowning2:
7. črc 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no.vidis, Jani!!! To bude vsechno dobry, neboj :wink: a ja Ti gratuluju normalne nahlas - Nikola z dubnovek.mela test pozitivni paty den po ketu... Ted uz bude jen dobre :wink:
7. črc 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ty jo holka taky si to sakra zasloužis !!!!!!! :slight_smile: :grinning: jupiiiiiiíííí!!!!!!! úplne jsi me rozplakala...je to krásnýýýý..!!!!!! :-*
7. črc 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Potichoučká, ale obrovská gratulace - nádhera, tak ať čárečka sílí a Vikingové rostou :slight_smile:
7. črc 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak ja po včerejších nervech uz nedoufám... Boli to na fest na mrchu a pocit je hodně spatny...jsem prostě kráva......
7. črc 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si pro jistotu delala jeste jeden test a jo je tam:slight_smile: snad tam vydrzi a fakt to neni biochem.:slight_smile:po tolika letech je to fakt neuveritelny. A uz ted vim,ze ten prestup do noveho CAR bylo to nejlepsi co jsem mohla udelat.
7. črc 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hele neblbni kdy mrcha mela doraxzit?me na ni boli furt!!!!!!!! Ja doufala,ze vas to tu naopak prave povzbudi!!!me fakt bere bricho a zada jako pred MS. Nenervuj se!!!
7. črc 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já probulila 8-9.den po ET s děsnými mrchovskými křečemi a dnes těm křečím už běží 11.týden, tak to nevzdávej
7. črc 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani taky gratulíruju :sunglasses: Kdy máš jít na krev?
7. črc 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trefulka v pátek mám ofiko testovat a volat do CAR ráno a tam mi řeknou, ale stejně tam musím páč mi dochází Agolutin a Fraxiparin
7. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak snad jsem to tu odstartovala - tady vidíte, že i ztracený případy mají šanci...já bycch chtěla být tak moooc štastná, ale já nemůžu já s furt bojím!!!!že je to nějaká mejlka
7. črc 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice veliika , ale tichoucka gratulace. Moc Ti to preji a dekuji za povzbuzujici zpravy po ranu. Krasne, uzasne. Po tom vsem si to fakt zaslouzis a vypada to, ze hned 2x:slight_smile:)
7. črc 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice A kolikátý jsi den po ET? Ať už je pátek ;)
7. črc 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To už bude řádná tlustice pro hlášení :grinning:
7. črc 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go moc děkuju mně se chce normálně řvát strašně, ale jak píšu ještě se bojím fakt po takový době je to až moc neuvěřitelný..pěkně to se mnou zamávalo.....
@trefulka 10.den po ET osmibunky a skoromorulky
@aranel6 já v to strašně moc doufám!!
7. črc 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to sem dám,ale možná nic neuvidíte ...na oko je to vidět fakt pěkně...ten modrý je ten CB 25mui,který jsem dělala brzo ráno:slight_smile: a to druhý je dr.Max..ono pod tím sklíčkem se to blbe fotí:slight_smile:
7. črc 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Tak to jsou fakt krásně viditelní duši :slight_smile:
7. črc 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice krása, tak hlavně na sebe dávej pozor, ať je všechno v pořádku :slight_smile:
7. črc 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice juuuu hehe ja ti závidím !!! Pro me by to byl taky zázrak, dvě jsem viděla jednou v zivote pred peti lety a pak to skončilo špatně a uz nikdy to nebylo dobry........ Ja vůbec nevím co ta mrcha... Minulá byla 12.6. Dnes je to 16 dni od opu a 11dni od et dvou blastocyst po 120 hodinové kultivaci......
7. črc 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aby toho nebylo málo, hlásím rozchod..bylo to složitý uz od zacatku a ted, zrovna ted...uz druhej chlap kvůli ivf..holky fakt jsou to pitomci nekteri chlapi, bože to nechápu......takže kdyz se povede, budu na to sama....ale i kdyz tohle je hrozny, ja bych to zvládla...hlavne se musím udržet v klidu ....Ježíš ale jak???
7. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zlato, koukej se na chlapa vykaslat a soustredit se pouze na sebe a mimi. Vim, ze se to lehce napise, ale ty to zvladnes, za mimi to stoji :slight_smile: Moc se opatruj , myslim na tebe a drzim pesti co to da :slight_smile:
7. črc 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek já něco takového viděla naposledy před 13 lety a dopadlo z toho to pubertální stvoření co tu sdí u PC

S tím rozchodem to myslíš fakt???????? Proč jako kvli IVF? vždyt do toho šel ne? Udrž se v klidu tím, že si řekneš, že chlap přijde jinej,ale dítě ti zůstane!!!! a pro něj vydržíš všechno, věř mi, že vím o čem mluvím. Dlouho jsm s Kubou byla sama!!!a nechceš taky otestit??
7. črc 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go děkuju musím jinak to nejde....
7. črc 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek chlap prijde, odejde, ale mimi ti zustane, tak bojuj do konce. Chlep , ktery utece pri problemech stejne nini dobry tata ani manzel. Moc se opatruj.
7. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni to jeho....Ja měla dárce.. z různých duvodů...a on to nezvladl... Vím ze mi za to takový chlap nestojí, ani za slzu, ale je mi smutno strašně smutno....
7. črc 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek