IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
7. črc 2013

@janice_opice a neriskuješ s tou dovčou? Co když budeš těhu.-) tak se stejně nebudeš moct koupat, ne?? s těma pilulema, nebo jo???

petulak1988
7. črc 2013

@brsh no nevim nic mi neni obcas pichnuti bricha ale jen obcas..cim dal tim min..dnes jsme byli na vylete na hrade Houska moc hezke predstveni tam meli... ted jsme doma a jdu si udelat salatek...

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek no o tyden napred s MS ale ja mela mladsi embryjka a vlastne ja jen jedno...

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 a budes dělat test? Ambrxjka byly 5ti denni, to zas o tolik není ..ja měla et 26.6.

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek ja mela tridenni osmibunku nebyla to jeste ani morulka asi pockam az do patku jak mam nevim a ty,

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 me vždy zabolí fest kdyz udělám prudší pohyb, poběhnu nebo kýchnu hihihi 😀 😀

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek to me uz ani ne..obcas dloubne nebo pichne ikdyz treba sedim ale uz je to malokdy takze se do testu nehrnu

petulak1988
7. črc 2013

@tygrisek09 rekl mi doktor 15den po a to budu v patek tak to asi vydrzim... na spatny zpravy je casu dost...muj car ma stejne dovolenou kdy nedelaji IVF tak je cas..

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek kdy budes ty testovat?

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 ja nevím... Ja se fakt bojím jak pitomá malá holka....

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 ted me začalo to břicho bolet dost...takovy skrábáni, ale všude ☹

brsh
7. črc 2013

@petulak1988 ja myslim, ze uz by ses mohla prestat trapit a najit tam ty dve carky 😉 je super, ze sis uzila krasnej den!
@go kazdy tehu je jiny, neboj se a ver - je fakt brzo! 😉

janice_opice
7. črc 2013

@coralin prý ne, mám ji schválenou už před ET, ptala jsem se na to doktorky na letadlo🙂 a já pilule naštěstí neberu, bazén nesmím, moře můžu prý naopak moře OK🙂 a i kdybycch měla ležet ve stínu a kukat na kluky a večer procházka do městečka, zahrát si minigolf tak se těším...rozhodně se nebudu přepínat.) a pokud mi ty dnešní testy potvrdí krev ta budu hééérot opatrná\.)

janice_opice
7. črc 2013

@brsh já jsem ráda, že jsem testla, ráno zase a další den zase až do pátku 😀 snad to nebude slábnout....

brsh
7. črc 2013

@janice_opice je to uleva,vid?! 😉 hele, ted uz bude vsechno dobry. Hezky mimouse hlad, at jsou spokojeny. S tou dovcou nevim,.ja nejedu radeji nikam. A kdyby mely byt dvojky, tak bych vubec nejela. Ale treba ti buddet doma 😉dobre a byla by skoda sedet doma 😉

janice_opice
7. črc 2013

@brsh jasný tak to víš, že kdyby bylo zle ak to zrušíme. Máme pojištění.....dám na doktory.....ale co jsme se bavily s doktorkou tak pkud mi nebude nějak blbě tak prý to nemůže ublížit kor když je to tak blízko...tam k nim lítají klientky z druhýho konce světa - třeba australanka a pár dní po ET letěla zpět do Austrálie apod....🙂))Rozhodně to budu řešit dle aktuální situace a dle rady doktorky🙂

malinka_02
7. črc 2013

@brsh na co je hrebicek?
@janice_opice krasny zitra, nebo pozitri krasne zeesili! Hlavne kdyby zitra nesilil tak nevysiluj a mysl na to ze hcg stoupa obden!!
@go me treba po 3 frisku vzdCky se udela blbe takze je tam neco spatne.. Ja na ty vsechny leky bych se bala..zkus jeste testnou 10 den to uz jasno bude ni..
@pavlina1976 me bolelo na ms az do 8 tt.

malinka_02
7. črc 2013

@janice_opice ja teda taky radsi na dovcu nejedu, radsi rok vynecham i kdyz v cr se cely rok nevykoupu ale neriskuju, kolegyne takhle potratila v 1.trimestru..

tygrisek09
7. črc 2013

Hezký večer, jak se daří?

janice_opice
7. črc 2013

@malinka_02 teda vy mi dáváte.....no uvidíme co na to doktorka, co se má stát to se stane, dobře tak můž u potratit v aute v práci, doma, ve vlaku nebo v autobuse....vždycky se pak hledá viník proč se to stalo... jak říkám uvidím dle názoru doktorky a toho jak se budu cítit hlavně....🙂

petulak1988
7. črc 2013

@brsh no spis se budu trapit potom... ja myslim ze bych nejaky priznak mit mela... aspon neco a me neboli uz nic vse zmizlo jen MS nikde a myslim ze utros se zblaznil a drzi ji... ☹

go
7. črc 2013

@malinka_02 🙂 po tretim to se nedivim, to ja pokud nejake zvladnu, tak max. 1 🙂 . Proc se nemuzete koupat v bazenu, tedy nejakem soukr. ? Naopak me to doktor doporucil, kdyz pry budou vedra.

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek to ja nic takze asi tak..

janice_opice
7. črc 2013

@go já bazén moc nemůžu kvůli chloru a infekci jsem na to náchylná

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 ☹ ty jsi testla?

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek neee proc??Netestla

go
7. črc 2013

@janice_opice to chapu, ja myslela soukr. bazen a slany, ten mam schvaleny 🙂

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 jo aha uz vím ti jsi mi odpovídala.. Ufff jsem se lekla.....

go
7. črc 2013

@petulak1988 holky , tak uz zitra udelejte konecne testik, at v tom neni Janicka sama 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@go jo přeeesněěěěě testujte🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru